שבת - ראשון

חחח את יכולה להביא את ההוכחות ,זה לא יזיז לי

מה שהיה,היה. ומי שמדברת על חברות הכי טובות.פחחח אחח,.. לפני שאתן מדברות, תבררו דברים,תיזכרו במה שעשיתן ואז תתחילו לדבר.

MaStuLa76

New member
בקיצור , קודם תלכי ותבררי דברים , שתהיי שלמה

עם עצמך , ועם המידע שלך , תבואי , תדברי . אל תדברי באוויר ותגידי דברים שלא היו ולא נבראו מעולם כמו אחרים.

אני בדקתי הכל , לא כמוך. תאמיני לי שהדברים

שאני יודעת וביררתי הם נכונים. אני לא סתם זורקת מילים באוויר,מה שאני אומרת , ביררתי ונכון.

אני יגיד שוב,אני לא יתחיל לדבר כי חבל .

אני ייודעת מה שהייתי צריכה לדעת,והבנתי מה שהייתי צריכה להבין.

לא את טועה, אני לא כזאת.

אני מבינה מה שצריך להבין. אבל את כנראה לא מבינה , או לא רוצה להבין.

MaStuLa76

New member
תאמיני לי חן , שיש המון , אבל המון דברים

שאת פשוט לא יודעת . ויודעת מה? עדיף שגם לא תדעי . איך אומרים ? מה שלא יודעים - לא כואב.

תאמיני לי שירה,שיש המון אבל המון דברים.

שאת פשוט לא יודעת,ואני יודעת אותם. כנראה בגלל זה זה כואב לך [: אז עזבי, מה שלא יודעים - כואב. באמת שעדיף שלא תדעי, כי אחרת יהיה פה כואב וחבל.

MaStuLa76

New member
אז תני לי לומר לך ,

שיש גם דברים שאת לא יודעת , שהם מונחים לך מתחת לאף . אבל יותר טוב שאת לא יודעת אותם , תאמיני לי . אל תשחקי אותה שאת יודעת , כי בתכלס ? את לא יודעת כלום. וכשאני אומרת כלום אני מתכוונת לזה . את גם לא תביני , כי את לא יודעת אותם . אז אין סיבה שתביני למה אני מתכוונת [: תמשיכי לחשוב מה שבא לך , לי זה לא אכפת . וזה ממש לא כואב. כי אני יודעת המון ומעבר . אולי אפילו יותר מדיי. לעומתך.

אז בואי תיקחי את הדברים האלה , שנמצאים

'מתחת לאף שלי ' ושימי לי אותם מול העיניים. תאמיני לי שאני ישמח. הריי כולן צבועות, את,אני כולן פה צבועות,ואם מישהי אומר ת שהיא לא צבועה,היא משקרת. אז כן הייתה תקופה שליככלכו עליי מאחורי הגב, ומי שעשה את זה , יודע ואני יודעת. וכנראה מי שמרכל עליי\ך זה אומר שאת מעניינת אוותו. ואני יודעת את הדברים שאני צריכה לדעת, ואת צריכה לדעת את הדברים שאת יודעת. אז די לדבר איתי ברמזים,תתחילי לדבר. הרי מה שאני יודעת,כבר נעשה.,ואת מה שהיה אי אפשר להחזיר לא? ותזכרי דבר אחד. בסופו של דבר, כולנו מקבלים שכל ומתחילים להתבגר. ומה שנעשה? זה נעשה מחוסר בגרות.

וממש לא מעניין אותי מה אנשים אומרים .

כולם יכולים לרדת לי ליום כיף במיוחד מי שמרכל עליי.

MaStuLa76

New member
מה שעשיתי היה מחוסר בגרות ?

רואה שאת שוב לא יודעת?? כי מה שאת עושה עכשיו , זה שומעת לצד אחד , ומחליטה ללכת איתו . וסבבה. אולי הצד הזה חושב שהוא צודק, ולמה ? כי גם הוא לא יודע הכל . או לפחות הוא רוצה לדעת מה שבא לו . אבל לכל דבר יש גבול . ויש דברים שלא ציפיתי מאפילו מחברה הכי טובה לשעבר. וכנראה חן , שאולי לא הייתי שווה אותה, והיא לא אותי .. אבל גם אחרי שאני רבה עם מישהו? אני לא הולכת ישר ומלכלכת עליו. כי זה כואב איפשהו. אפילו בין זה שהיא ידעה שאני צריכה אותה והחליטה לריב בגלל שטות גמורה. שהדבר האחרון שאני יעשה בחיי זה לריב בגלל בנים. אז הנה , הפסקתי עם הרמזים , אז כדאי שגם את תדברי ותביעי את דעתך בנושא . רוצה ? תאמרי את זה כאן . לא אכפת לי .

תאמיני לי שאני מבינה אותך !

אני לא שומעת לאף צד, אולי זה נראה ככה אבל לא,אני רוצה רק לטובת הטוב שלי, ומזה למדתי לא לשמוע לאף אחד. אם את אומרת שאת לא שווה אותה וההפך,כנראה את יודעת. ואני מבינה אותך איזה הרגשה זאת שרבים איתך ואז הולכים לרכל עלייך דברים לא טובים, אני יודעת,אני גם עברתי את זה . לריב בגלל בנים,אפילו אני לא יעשה את זה , אבל זה לא היה בגלל בננים, לפחות מה שאני יודעת,אולי תסבירי לי,אולי אני טועה,?

MaStuLa76

New member
זה כן היה ככה.

לפחות מבחנתה. \: ואם היא אמרה שזה בגלל משהו אחר , אולי היא לא רצתה לשתף אותך. אני מכירה אותה כמו את כף היד שלי. היא לא נפתחת לאנשים בקלות , וכשהיא מספרת , היא לא מספרת הכל ..... \: רק חבל לי שגיליתי בה דברים שלא אהבתי..שלא חשבתי שאגלה בחיים . קצת מאכזב ,לא? |:

טוב,הבנתי עכשיו בדיוק מה קרה.

היא משתפת אותי בהכל, אנחנו חברות,חברות עוברות דבברים בחיים לא? גם אם זה מריבות,גם אם זה ליכלוכים מאחורי הגב. ואני יודעת איך ומתי היא מספרת לי הכל.,, שאני מכירה מישהי הרבה זמן אני יכולה לקרוא אותה מבלי שהיא תתחיל לדבר. ככה זה בחיים שירה, את תמיד מגלה דברים חיוביים ושליליים על אנשים.

למעלה