שרשור שאלות

Fanty S

New member
כנראה שלמי ששולח חברה לבדוק בשבילו סטודיואים

באיזה פורום רנדומלי באינטרנט אין סטנדרטים גבוהים במיוחד, אז זה בטח לא ישנה הרבה

הבנאדם שאני שואלת בשבילו

הוא בן 40 ומשהו ולא הכי מבין בפורומים וכו'. נחמד שהחלטת שאין לו סטנדרטים גבוהים לפני שידעת.

smady by

New member
אין לו סטנדרטים גבוהים - לא משנה איך תסתכלי

על זה... בנאדם בן 40 שלא רוצה לצאת מדיזינגוף סנטר, גם אם זה אומר לצורך הענין שייצא לו קעקוע מכוער שידהה אחרי חודש - אין לו סטנדרטים גבוהים. זה לא כזה קשה למצוא טלפונים של כמה סטודיואים, ללכת ולראות במו עיניו (ובעזרת המארמים שהבאת לו) איזה מהם מקצועי מספיק. וזה לא משנה עם זה קעקוע של 2 סמ"ר או קעקוע של שרוול שלם....

Super Pumpkin

New member
על פי זה החלטת שאין לו סנטנדרטים גבוהים?

להפך זה שהוא שלח אותה בשביל לעזור לו ולעשות חיפוש מראה על אכפתיות, ואיך החלטת שהוא גם לא יראה בעצמו אחר כך מה מתאים לו? את השם של הסטודיו שממליצים כאן ללוטן עכשיו היא תעביר הלאה אליו, זה אומר שהוא בטוח ילך לסטודיו הזה? וחוץ מזה למה בכלל לזלזל ככה?

תודה ספיר.

יש לו את הסיבות שלו שאני -לא- מעוניינת לפרט, ואנשים לא יכולים להחליט סתם ככה מה הסטנדרטים של בנאדם לפני שהם יודעים בכלל מי הוא ומה הוא, אוקיי? מה כואב לכם לענות על שאלה בלי להתפס על דברים כאלה?

MispIaced

New member
נסחפתם.

"יש פה מריבות על כל דבר. כאילו, מה נהיה." לבקר אחרים זה קל.

svety

New member
רדיקל הם אחלה לגמרי,

לחצי שיחייה יש 3 קעקועים מהם, ואם יתקעקע בעתיד, כנראה שזה רק אצלם.

נו מה נהיה. אני שואלת את זה

לא בשבילי, אלא בשביל מישהו אחר, שלא נוסע כל יום לת"א, לא מכיר את האיזור בכלל, ויש לו העדפה -רק- לסנטר. ולא, זה לא בנאדם בן 18-20 או משהו כזה. ויש לו העדפות משלו, מה אני אעשה.

Shusho

New member
יש ליד הסנטר שני סטודיואים (?)

אחד בשם קיפוד השני וואלה לא זוכרת, שמישהי אחרת תגיד איך קוראים לו יש בשינקין גם, וזה ממש קרוב קיצור... שיכנס לאתרים של כולם ויראה איזה סגנון הוא אוהב, שיבקר בכמה ולא רק באחד, ואז שיסגור עם עצמו..

Ella m e o w

New member
בדומה לשאלה מעליי- שאלת סטודיו לפירסינג בסנטר

תגובות מהירות ממש יעזרו לי- איפה כדאי ולמה
תודהההה

MispIaced

New member
טרייבל אצל זאק

אני אצלו כבר 4-5 שנים, עשיתי אצלו 2 השתלות, יותר מ15 פירסים וקעקוע. נמפ?

TokisBride

New member
../images/Emo45.gif

אם יש מישהו שאסמוך על ההמלצה שלו בעניין הזה זה נעים

למעלה