אז מה אוכלים בקמפוס?

Black Star

New member
I'll take your word on that...

אם תפנה לשרשור ההכרות, ציינתי שם שאני שונאת חומוס וטחינה. אז כן, גם פלאפל אני לא אוכלת. אני חייבת לציין שלקראת סוף השנה גיליתי שדווקא באגט עם חזה עוף אצלם זה ממש לא רע, ויש להם סלטים די נחמדים. בכל מקרה, יש לי ידיד שקנה את הפלאפל הזה המון ובינתיים הוא חי אז... אני מציעה לכל אחד לטעום ולהחליט

עידוdee

New member
אין על פלאפל הגבעה

מול אידלסון. הפלאפל הכי טעים בירושלים שטעמתי עד כה.

Legally Red 2

New member
חשוב רק לומר, שמדובר בעליון, זה שלא מחובר

לחנות, כי זה שמחובר לחנות - שמעתי עליו שהוא
יופי עידו, עכשיו בא לי פלאפל

RichardSmith

New member
../images/Emo207.gif מה מזמינים לקמפוס?

כידוע, לפעמים קצרים בזמן ואין כוח לבשל... שרשרו לכאן עסקים שעושים משלוחים בירושלים.

roeyil

New member
יש במרכז המסחרי בגבעה הצרפתית

בורגרס בר, עם משלוחים, יש דומינוס במרכז קטן (בילדותי קראנו לא "המכולות") 5 דקות משם. חוץ מזה, כל מי שעושה משלוחים מהעיר מגיע גם לקמפוס...

RichardSmith

New member
פיצות

כמובן הרשתות הגדולות: דומינוס: http://www.dominos.co.il 1-800-70-70-70 האט: 1-800-50-60-70 והקטנות יותר: צ'יליס 02-6254040 -- מומלצת ולא כשרה.

Legally Red 2

New member
ויש את פיצ'לה

אמנם אני לא חושב שיש שם שירות משלוחים, אבל מי שגר בגבעה ובכפר זה ממש קרוב, ומשתלם. היא טעימה מאוד והאנשים נחמדים מאוד. מה גם, שהיא הרוח החיה במרכז המסחרי
הסויה, במרכז המסחרי, כן עושים משלוחים. גם שם יש דברים חביבים. בעיקר המוקפצים למיניהם.

Black Star

New member
פיצל'ה עושים משלוחים

אני לא יודעת עד איזה מרחק, אבל כשלמדנו אצל ידיד שלי בכפר הסטודנטים היינו מזמינים משם כמעט כל יום (הו, השחיתות!), אז למעונות אני יודעת בודאות שהם מגיעים.

roeyil

New member
אחת הטובות בעיר

פיצה רומי בפסגת זאב, פיצריה קטנה אבל עושה משלוחים, אחת הטעימות!

Black Star

New member
בפעם האחרונה - היום

לפני כן, ביום ה'... בקיצור, כן, הפוסט מעודכן, אבל כמו שציינתי כבר, במסעדה של חינוך לא הייתי המוווון זמן (לא יודעת אם שנתיים אבל הרבה) ולכן לא ידעתי שהיא כבר לא קיימת. בגלל זה גם לא פירטתי עליה כלום, רק ציינתי את קיומה - ואני מתנצלת אם הטעיתי.

Black Star

New member
עדכון משמח ../images/Emo13.gif

בויטמין (גוש 7 רוח) הוסיפו פסטה בר ממש חביב, אכלנו שם אתמול. יש כמה סוגי פסטה, כמה סוגי רטבים, אפשר להוסיף תוספות שונות ופרמז'ן מגורר, יוצאת מנה ממש גדולה ב-18 ש"ח שזה משתלם יחסית למחיר ארוחות חמות אחרות בקמפוס. אני הייתי מאוד מבסוטה על העניין...

דלעת

New member
והויטמין בשרי בפורום

התחדש, ונראה קצת יותר נורמלי. נדגמו אתמול סנדוויץ' יהושוע (24 ש"ח) שהיה טעים ושניצל בבאגט שהיה חביב. הסלטים הבשריים יוצאים די יקרים- בין 29- 35 ש"ח לסלט, ממש כמובן במסעדה (וזה לא כמו במסעדה- לא מאוד גדול)- הזוי. לא ברור התמחור.....

למעלה