אז... מה דעתכם

lestatgirl

New member
חחחחח כל כך

לדידז היה ריח של שום לאנתוני של סיגריות גרי לא היה מגולח וקרלוס היה מושלם LOL

lestatgirl

New member
הוא היה בליברטינז בסדר?

הוא נגע בפיט והוא גם הבנאדם הכי נחמד בעולם אני באמת שלא מבינה מה כולם רוצים ממנו הוא אחלה מתופף וחוצמהקטע של מה שהוא אמר על נבר ריג'וינינג דה ליברטינז שדיי באתי לשם כדי להרביץ לו על זה שהוא אמר את זה.. הוא אחלה.. גו גרי

lestatgirl

New member
סופסוף לא איזה בחורה שמתבכיינת שהוא

הורס לה את היופי של הלהקה או משהו..לפעמים אני מוכנה להישבע שהוא שוכחים שיש דיסק בסופו של דבר תודה..

Luna Sphere

New member
אני יודעת שהוא נחמד

ושהוא היה בליבס... והוא באמת אחלה מתופף.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif חפירה. הידד D:

אינקובס ילד מהשכבה שלי הזמין אותי היום לבוא איתו :O היה לנו קטע בסוף ז' אבל.. עבר חחחח קיצור אני צריכה לנסות להשיג כרטיס XD [אהמ מישהו אהמ!!] מיי כימיקל רומאנס אני ממש ממש ממש מקווה שהם יבואו!! מדהים כל הפרוייקט הגדול הזה שהרימו בפורום. ח"ח D: וTBS אני רואה עם לוסטפרופטס אחרי חנוכה באנגליה -,- אבל בארץ?! שווה. וגם ניו פאונד גלורי טובים. לוסטפרופטס!!!!!! באמת אחת ה-להקות שאני רוצה לראות הופעה שלהם. ראסמי ההופעות שלהם ביו-טיוב נראות ממש טובות. איאן והאנרגיות שלו. נו כן. עוד 77 ימים אני בMEN ארנה במנצ'סטר צורחת את השירים שלהם אבל בארץ.. והופעה שנייה שאני אראה שלהם. זה יכול לפתוח לעוד להקות לבוא לכאן. פלסיבו. לא אכפת לי >< גם מיוז לא הכי מעניינים אותי.. למרות שלפני שנה וחצי ממש חרשתי עליהם בעיקר על הדיסק הקודם.. אז אם הם יבואו אני מוכנה להשקיע לכרטיס. דעתי הסופית. אחרי שכל אלה יבואו ולא יבריזו ברגע האחרון.. אז באמת יתחילו לבוא להקות אחרות וישראל - תהיה על המפה! D: [והכל התחיל מפורום מכר.....!]

סופי 777

New member
היי!!גם NOFX באים לארץ.קצת כבוד.

אהמ..אני ממש אוהבת את מכר למרות שהם קצת קצת נמאסו עליי,אבל לא הייתה להקה שאהבתי יותר מהם.ובהחלט אני מוכנה להשקיע ולקנות כרטיס,זה ברור לי שאני אהיה בהופעה שלהם אחרי שאני שומעת ואוהבת אותם כלכך הרבה זמן. וTBS אני אשמח שהם יחממו את מכר כי אני שומעת אותם והם אחלה,יש להם שירים יפים. לוסטפרופטס אני אשמח אם הם יבואו!כי אני אוהבת אותם,ואני אשקיע ואקנה כרטיס. אם פלסיבו יגיעו אני לא יודעת אם אני אהיה בהופעה שלהם.זה תלוי אם אחרי כל זה ישאר לי בכלל כסף
פליסבו ממש טובים..אבל אני לא מכירה כלכך הרבה שירים שלהם. אבל המעט שאני מכירה אני יודעת שהם טובים וחורשת על השירים שאני מכירה.

CitizenErased

New member
בחיים שלי...

לא שמעתי על NOFX חח ובחיים שלי לא ראיתי אותם בMTV2 ככה שלא חשבתי בכלל על להזכיר אותם חח

sha na na revol

New member
../images/Emo45.gif

אני בעצם מכיר את שמות שלהם מגרפיטי של 'פאנקיסטים מגניבים' וכאלה, אבל מ י א ל ה ל ע ז א ז ל

למעלה