אז... מה דעתכם

Fragile Dream

New member
../images/Emo54.gifאני לא יודעת אם הייתי עובדת

כ"כ קשה
, אבל אני ממש רוצה פה את פלסיבו ואינקובוס^^.

new art riot

New member
דעתי היא ש...

מי שבא ברוך הבא, למרות שאני לא אוהבת את MCR וגם לא את לוסטפרופטס (עם כל הכבוד למולדת), אני שמחה שהם באים. לגבי 93-2000, אני עדיין מחכה לפיצויים על מה שפספסתי בשנים האלה עקב היותי קטנה. ולהקות שאני רואה לראות - יש הרבה אבל זה לא יקרה.

CitizenErased

New member
...

"אני עדיין מחכה לפיצויים על מה שפספסתי בשנים האלה עקב היותי קטנה"

MoonyAvFreak

New member
וא.

לאינקבוס אני באה. ישלי את כרטיס מספר 0001 :) אם מיי כמיקל יבואו..אני אבוא ואם טייקינג באים איתם אני עוד יותר אבוא. TBS הם הלהקה האהובה עליי...ואני לא יודעת מה אני יעשה ברגע שאני אראה את אדם - חוץ מזה שאני אתעלף 1000 אחוזים. אממ. אם לוסט יביאו ברור שאני אבוא. אני מעריצה מאז הדיסק השני. אם מיוז יבואו..אני מניחה שאולי אני אבוא אבל אני עדיין לא מכירה אותם עד די כך.

CitizenErased

New member
אם את רוצה המלצות למיוז...

רק תגידי
יש למיוז הרגל מגונה שהם לא מוציאים הרבה מהשירים הטובים שלהם כסיגלים

sha na na revol

New member
בניגוד למאניק סטריט פריצ'רס../images/Emo35.gif

יש קומונה, יש קומונה
Sorrow 16 אחד השירים הטובים שלהם, בעצם אני יכול לעשות רשימה של שירים טובים ומסכנים כאלה.

sha na na revol

New member
תמיד רציתי דווקא...

לראות להקות ממנצ'סטר... כמו השארלטנס. טוב... עוד להקה שרציתי לראות היא קינג אדורה... אני ממש מתבייש בעצמי. וכן, פעם עוד הראו אותם. חוץ מזה, אנ'לא יודע, אין לי חלומות.

LiLuLiL

New member
well

מי כמיקל רומאנס אני הכי מעדיפה מן הסתם, ואיזה פרסומת לירון
נקווה שמיוז יגיעו
ולא ידעתי על לוסט פרופטס.. וזה טוב כל המתקפות האלה והשמועות שבאים לארץ למרות שחצי ממה שאומרים אף פעם לא באמת מתקיים

CitizenErased

New member
ברור שחצי לא התקיים...

אבל כמו שlestatgirl אמרה... ברגע שאינקובוס באים אנחנו חייבים להשתמש בזה לטובתנו.. שלא לדבר על זה שאם MCR יבואו אני אציק להם שיספרו למיוז כמה שישראל מדהימה ואנערף חחחח

DesertRose7

New member
פתאום כולם נזכרים בנו

אני לא יודעת מה יש באויר פתאום שכל כך הרבה [ הכל יחסי כמובן] מודיעים שהם באים לארץ. גם רג'ינה ספקטור הודיעה שהיא תגיע בקרוב מאוד להופיע בארץ. מה שעוד יותר מוזר זה שאינקבוס שעם כל הכבוד והאהבה שלי אליהם - מה הם קשורים אלינו?! אבל אני לא מלוננת יותר מדי- מי שבא ברוך הבא
אני מתה שTBS וNFG יבואו לארץ כי עם כמה שאני מתה על MCR וכל כך שמחה שיש סיכוי כל כך גדול שהם באים אני אפילו יותר אשמח ואתרגש לראות את TBS ו-NFG אם לוסטפרופטס יגיעו זה בכלל יהיה השוס של כל ההופעות בארץ ופשוט התגשמות חלום בשבילי וכן - אני אעשה הרבה מאוד בשביל לגרום לזה לקרות

sha na na revol

New member
רגינה... ../images/Emo99.gif

לא מכיר את השירים שלה עד כדי-כך, אבל אני מודה שהיא אלוהית

CitizenErased

New member
בקשר ללוסטפרופטס...

אני יודעת שמתן (Famous Last Words) מחפש מעריצים שלהם שמוכנים להשקיע קצת ברמות.. תצרי איתו קשר או משהו

כמה חפירות..../images/Emo223.gif

יש אינקובוס עוד חודש! תנו לי לרכז את ההתלהבות בזה ובתקווה שMCR וTBS עוד יגיעו לארץ.. על פלסיבו עוד לא שמעתי ומיוז אני מאוד אשמח אם אם יגיעו ואני אעשה הכול בשביל זה [אני באמת צריכה להיכנס לפורום להתעדכן..] ו.. אין לי כוח לחפור הרבה.. אני לא רואה מצב שבו הרבה להקות גדולות יגיעו לארץ כי המצב כאן, לפחות איך שהם חושבים, הוא נורא... אבל יש גם הרבה להקות מטאל שהגיעו ומגיעות ומשומה זה בעיקר להקות קטנות ולא עם כל כך הרבה היסטריה סביבם כמו מיוז.. אבל אני תמיד אופטימית

Rose131

New member
שכחתי להגיד לך באמת שאני לא באה,

שכחתי להזמין כרטיסים והם קצת אמ.. נגמרו
[אינקובס]

Fixing My Hair

New member
הממ

בתור אחת שבחיים שלה לא היתה בהופעה כלשהי (חוץ מהופעות של שלמה ארצי וכשרונות צעירים), אין דבר שאני רוצה יותר בעולם מאשר שMCR יבואו. כפרעליהם. האמת, אם פאניק יבואו זה יהיה אפילו יותר אדיר, אבל כאילו שדבר כזה יקרה >< עכשיו כשאני חושבת על זה, אולי יש לי את הכוח לעבוד קשה כדי לנסות להביא אותם. הבעיה היחידה היא שאין לי שום קשר אליהם, אז זה די קשה להתחיל מ0 >< טוב נו, נראה.. חזרה לעניינינו- מצדי שאפילו שלהקה אחת חשובה תבוא, זה כבר יפתח דלתות ללהקות אחרות D: אני תמיד שמחה כשאני שומעת שלהקה מסוימת מתכוונת לבוא לארץ, גם אם אני לא מעריצה כי זה פשוט חשוב שיכירו בארץ האומללה שלנו >< המ המ להקות שהייתי רוצה שיבואו... הסטרוקס יכול להיות פנטסטי. בכלל הופעות קטנות של כל הלהקות אינדי מהערוץ גם כן יכול לעשות אותי מאושרת, כי האושר נמצא בפרטים הקטנים
ואם הסמשינג פאמפקינס יבואו.. ווא, מפחיד אותי רק לחשוב על זה. יותר מדי לא מציאותי><

CitizenErased

New member
אין כזה דבר להתחיל מ0...

כל עוד יש מעריצים בארץ ורצון שזה יקרה, את יכולה לגרום לזה לקרות. להקות מגיעות לכמעט כל ארץ אחרת בעולם, למה לא לכאן? אז כן יש פיגועים ואנערף.. בכל ארץ בעולם, בימינו, יש פיגועים. להפך, אצלנו בגלל שקצת יותר מוכנים לזה אז זה אמור להיות עוד יותר בטוח. בכללי אם טפו טפו טפו, מישהו ירצה לפוצץ מטוס של אל על יהיה לו הרבה יותר קשה מאשר לפוצץ מטוס של כל חברה אחרת - וזה מייצג גם את הארץ, כי אנחנו באמת כבר מוכנים... כאילו, חס וחלילה וכאלה
*יורקת שלוש פעמים ומסתובבת במעגל* כל עוד את יכולה להראות רצון ללהקה ולאמרגנים בארץ, אין סיבה שזה לא יקרה. השאלה היא כמה את ומעריצים אחרים תשקיעו. אם את או כל בן אדם אחר כאן רוצה כתובת לאיזשהי להקה אז רק תגידו לי ואני אנסה למצוא לכם. יש לי כל מיני דרכים.

למעלה