אז... מה דעתכם

סופי 777

New member
מההההההה

איך זה יכול להיות שלא שמעתם אותם אף פעם?! הם להקת הפאנק הכי טובה בעולם בערך. תתביישו לכם

HarlequinGirl

New member
פלאסיבווווו

אני רוצה פלאסיבוווווו וTBS ומכר התחליו לעצבן אבל עם הם יבוא אני אלך כי זה אלה מכר נו XD

DesertRose7

New member
שניה

לפני שההיסטריה שלי תתחיל.. מה איאן אמר?!?!?!?!?! הצבא לוקח אותי לכמה שבועות ואני כבר לא יודעת כלום?!?

CitizenErased

New member
../images/Emo2.gif

לוסטפרופטס היו בארץ לפני שלוש שנים.. סתם לביקור. ואיאן אמר שהם מתכוונים להגיע בסיבוב ההופעות הבא שלהם גם להופעה כאן... אבל איאן אומר הרבה דברים. שפשוט ישתוק ויראה יפה.

DesertRose7

New member
חצי מזה שמעתי

את החצי שהם היו פה לפני 3 שנים. ורציתי להתאבד שלא ידעתי על זה ולא עקבתי אחריהם לכל מקום
אם הם יבואו לפה אני אהיה הבן אדם הכי מאושר בעולם. זה או זה או שאני אצטרך לשלם הרבה מאוד כסף כדי לראות אותם בבריטניה
שישתוק, יראה יפה ויתן לג'יימי לפתוח את הפה ולהפיל אותי מצחוק

sha na na revol

New member
גם ליאם גאלאגר היה...

ועוד באיזו חתונה...
שלא נדע איזה בלתי-אפשרי היה להגיע. והד מKoRn הוטבל בנהר הירדן.

CitizenErased

New member
פחח איזה אנשים מוזרים.

הצחיק אותי פראן מטראוויס, שכתב את Why Does it Always Rain on Me בזמן טיול באילת עם הדודה חח

sha na na revol

New member
שכחתי את זה...

אני כבר לא שומע טראוויס, אבל הוא כזה נשמה ומקסים... הם הופיעו פה פעם

CitizenErased

New member
לא.. אבל הוא מאוד אוהב את הארץ

אני לא חושבת שהם היו מתנגדים להגיע לכאן. אני פשוט חושבת שצריך להציק להם קצת יותר בקשר לזה. אני פגשתי אותו כשהייתי יותר צעירה, כי הם היו באותו מלון שהייתי בשוודיה.. נראה לי זו הייתה שנת 2001 או משהו חח והוא מאוד התלהב כשהוא שמע שאני מהארץ

CitizenErased

New member
../images/Emo6.gif

הכי קטע שהוא דיבר.. אמר "I've been to Israel, I wrote WDIAROM in Eilat" והוא אמר את זה בכזההה מבטא סקוטי כבד לא הבנתי כלום.. הסתכלתי עליו, חייכתי ואני כזה "really? nice"... משחקת אותה כאילו אני מבינה.. שעה אחר כך.. ישבתי ודיברתי עם אחים שלי ואני כזה "אמג!! פראן היה בישראל!!" חחחחח ירד האסימון.

sha na na revol

New member
ואוו,

איזה כיף לך, אבל אני הייתי נלחץ ומקבל כאב ראש מלראות אותו ו... לא יודע מה הייתי עושה.

CitizenErased

New member
חח הייתי בת.. אממ..

*חשבון מהיר* 15! והוא היה כזה.. המפורסם הראשון שפגשתי וחיבבתי חח אז זה היה קצת wow כזה. מאז זה כבר נהיה יותר פשוט, למרות שעם טים ברטון ומיוז הרגשתי את הרעידות שהרגשתי אז חח בעיקרון כשאתה כבר פוגש מישהו שאתה באמת מעריך אז איכשהו הכל מסתדר חח (למרות שקרה לי הרבה שחשבתי אחר כך "פאקף התנהגתי כמו מפגרת"... בעיקר עם דום וכריס ממיוז כשאמרתי להם כל שתי שניות "I'm sooo sorry to bother you, I'm soooo sorry to bother you" חח)

sha na na revol

New member
גם אני הייתי בגיל הזה בערך

ש'הערצתי' אותו. העותק של The Man Who נאבד לי כשהייתי בן 18, או יותר נכון נזרק כשהחלפנו מחשב ולא הוצאתי אותו מהכונן סי-די.
את מודעת לטראק Blue Flashing Light בסוף הדיסק?... אתמול יצא לי לחשוב עליו.

lestatgirl

New member
כ"כ מבינה אותך...

אחרי שפגשתי את DPT אני כזה OMG גרמתי להם בטח לשנוא את ישראל פשוט התנפלתי עליהם ונישקתי אותם שכחתי לגמרי מהעובדה שהם בריטים ופחות אמ..ישראלים וכאלה פתוחים ואני פשוט אונסת אותם ריפיטידלי מצטלמת איתם שוב ושוב ושוב וכמו מטומטמת כל תמונה הצלטמתי איתם שאני נותנת להם נשיקה בלחי והמתופף שלהם הכי חמוד בעולם עשה תמונה שהוא כזה נותן לי נשיקה ואני כזה או תה הכי חמוד בעולם.. אבל אחרי זה שנאתי את עצמי וקיוויתי שהם דיי ישכחו שאני קיימת.. אוקיי ואיך הגעת ללפגוש את טים ברטון? ואיך את נכנסת לכל טקסי הפרסים האלה את לא צריכה איזה תג עיתונאי או משהו?.. ואגב בקשר לקטע עם טאוויס וWDIAROM ששמעתי שהוא רשם את זה בזמן שהוא רשם את זה באילת אני כזה היי גם אני הייתי באילת באותה פעם בודדת שירד גשר שם ..

../images/Emo60.gif

קודם כל זה ממש כייף לשמוע שיש מצב שיבואו להקות טובות לארץ, כי תכלס משעמם פה טילים והופעות זה כייף.^^ איקבאס? הם ממש נחמדים ואני שומע אותם פה ושם, אבל אין לי עד כדי כך חשק ללכת אליהם תכלס.
כרגע הכי הייתי רוצה שMCR יגיעו, כמובן. אני פשוט מת שיבואו כבר.
אחריהם- AFI, AFI ושוב AFI.
KH, MUSE, PLACEBO, AM, HIM, TBS, LP. נו אני יודע שאני לא ברור.X: אם לוסטפרופטס יגיעו זה יהיה ממש אחלה, אני אוהב אותם מאוד אבל הם לא בין הטופ שלי. ^___^ פלסיבו בהחלט בטופ שלי וזה יהיה ממש נפלא אם הם יבואו. כנ"ל מיוז.

למעלה