בוקר טוב לכל הנוכחים כל השורום זורום לכאן

בוקר טוב לרוחי המדהימה ולחברי הפורום

רוחי שלנו הכוונה של כל אוהביה הרבים בארץ ובפורום, תגיע בעזרת השם לגמר, ותראה לכולם מאיפה משתי הדג, נקוה שגם היום השופטים יאהבו את הביצוע שלה, אתמול היא היתה מדהימה. בזכות מייקל המתוק שעזר לה בעיבוד השיר ,, לגבי הסיפור של רוחי עם אילנה ואיגי, הרי מה אתם מצפים מבריג'יט אבוטבול, כשמה כן היא. והשניה איגי, גרושה ממורמרת, מסכנות, מה לעשות? לפחות רוחמה נשואה 27 שנים באושר , גידלה שלושה יתומים של בעלה, ובנוסף ילדה שתי בנות, אשה משיכמה ומעלה, פשוט היא יותר מדי רגישה, אבל ניראה לי שהיכל התהילה לימד אותה לא להיות תמימה כל כך,

רוחי מהממת!!!

הלוואי והיא תזכה! ואכן בריגיט העלובה משכה אחריה את מיה וקסמן, שבהתחלה עוד חיבבתי אותה, אבל יצא ממנה ממש רוע ומרמור. מה שעשו לרוחי בחתונה זה שיא הביזיון. הכל מתסכול שלהן שהיא נשארה והן לא! ועוד בריג'יט הייתה בטוחה שלוקחת את הגמר ההזויה הזאת. נראית כמו דראג קווין ביום רע!

איבונה3

Well-known member
שמעתי את רוחמה שרה היו לילות,

פייר, התרגשתי.....כשצריך לפרגן אני מפרגנת מכל הלב...תמיד הייתי בעד רוחמה ,אני בעד איכות, ולדעתי רוחמה אריק סיני ומייקל הכי איכותיים......

השרדות10

New member
איזה מגעילה את!!!! מאיפה צצת בכלל? נכנסת לקלל

נכנסת רק כדי לקלל מישהו,ועוד מצאה את מי לקלל,בחור טוב כמו מייקל,יה מכשפה,צצת פה פתאום יומיים לפני הסוף,בחיים אפחד לא ראה אותך פה,מן הסתם את טרולית עלובה ופחדנית,קחי תעצמך ועופי מפה,נהיה מגעיל מאז שנכנסת,ואף אחד לא רוצה אותך פה,אז יאללה גזגזי יה כונפה

איבונה3

Well-known member
השרדות אני מציעה פשוט לא להגיב יותר

ללטיפה, אם לא נגיב לא יהיה לה עניין להיות בפורום....

השרדות10

New member
ברור זו טרול,תגידי היא לא מזכירה את הביטר?../images/Emo6.gif

מנבלת תפה,רבה עם כל העולם ואחותו,ועושה אווירה של בית טואלט??

הלו, אפס, תרגעי מהר מאוד!

עלובה ופחדנית תקראי לאחותך המכוערת. אני כאן על אפך וחמתך! תתפוצצי, כונפה!

silkii

New member
את אוהבת רוחי לטיפה69? אז רוחי מין הון!!!!!!!

קפיש?

silkii

New member
לא חשבתי על זה! זה בא לי לבד!

איפה המנהלים פה?

silkii

New member
להגיד לך לעוף מהפורום זה לא שפה מלוכלכת

וגם אם מישהו עונה לך בשפה מלוכלכת,זה מן הסתם מגיע לך,כי אין לך כבוד לאף אחד

למעלה