בוקר טוב לכל הנוכחים כל השורום זורום לכאן

יונתנסקי

Well-known member
התפלאתי לראותה עם הכיתוב "שידור חי".

רק היא באה או כל המודחים ? אגב, למה את מקדישה כל כך הרבה אנרגיה להופעה החיצונית של הזמרים. זאת צבעה וזה ככה וההוא שזוף... מה'כפת לי ? אני רוצה לשמוע ביצועים מוסיקליים, והתנהגות מתקבלת על הדעת בבית עם הדיירים הנוספים. זה הכל.

אני מקדישה?!!!

אולי הם מקדישים? למה לא לבוא טבעי? חלילה לא נגד טיפוח, אבל לבריג'יט עם הניתוח אף, סיליקון, בוטוקס ומה לא- כבר לא מזהים אותה! ומייקל יכול היה לוותר על הצבע בשיער והשליכטות צבע על הפנים. ואבי- שייפטר מהחתול על הראש. אכן מדובר במזויקה אז למה עכשיו כל הזיוף החיצוני? אפשר להישאר מטופחים, נאים ולא מצועצעים. זו דעתי...

איבונה3

Well-known member
שמישהו יעזור לבריז'יט, היא בחדר

חזרות והיא סובלת וצורחת...כניראה כואב לה משהו...דחוף עזרה בבקשה..יהההה התינוק של השכנים התעורר בגלל הצרחות של בריז'יט (אילנה)
מה יהיה ?...

השרדות10

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח איבונה../images/Emo6.gif

גמני התעוררתי לא פעם מהצרחות של אילנית בריג'יטבול,והיית בטוחה שהיא יולדת! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

silkii

New member
מה שמראה שבסופו של דבר לכ-ולם יש אגו.....

אפילו שאדם נראה בהתחלה כזה אחד בלי הרבה

השרדות10

New member
beuty אפשר להעיף כבר את הקווין לטיפה הזאת?

היא נכנסה לפנה יום אחד,והספיקה לריב ולקלל בצורה הכי נמוכה 90% מהגולשים פה. למה אנחנו צריכים להיכנס ולראות פה רק מריבות וקללות? אנא את התערבותך!

השרדות10

New member
וואלה צודקת,טרולים../images/Emo191.gifשונאים התעלמות

חבל רק שיש פראיירים שימשיכו לתת לה יחס,שיגרום לה להישאר

מי את שתעיפי אותי, יא הזויה!

אני מתעמתת פה רק עם היצורות הנחותות שעפות על מייקל ומתעצבנות שאני לא מפרגנת לו. צטערת, אני לא זזה מכאן!

silkii

New member
לטיפה 69 חולת נפש

אף אחד לא רוצה אותך פה,לכי תתאשפזי

למעלה