"בן הזוג ואני" זה פה

אז שלחתי את המכתב לבעלי

והוא ממש צחק ממנו. במיוחד מ"תתקע אותו בנדנדה ותחזור לישון". וזה שהוא צחק ממנו אומר שהוא מודע לכמה שהמכתב מתאר את המציאות!!!

december2

New member
../images/Emo6.gif גם אצלנו יום נישואין עוד שבוע

ובעלי הציע שנלך לסרט..ובלי מתנות. מושקע, נכון?

lulyK

New member
אנחנו באופן מסורתי

שוכחים את יום הנישואים (נזכרים שבוע אחר כך, מתבאסים ומזמינים סושי כדי להתעודד).

אחלה מכתב

מסתבר שהאהובים שלנו די דומים, גם אצלי כל הבגדים מוצגים לראווה בפינת אוכל ובסלון, היה מצחיק

olgaer

New member
אני ביום נישואין, טו באב, ולנטיינ'ס

מרשה לקנות לעצמי מתנה, מראה אותה לבעלי ואומרת לו "תרא חומד, מה קינת לי, תודה, אוהבת, טעם טוב יש לך"

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בעלי בשנתיים האחרונות לא קונה לי מתנה ליומולדת (מאז שהתחתנו) בטענה שאין לנו כסף (מה שנכון נכון...) ואני מתעצבנת ואומרת שביום הולדת צריך מתנה!! מה שכן אני מקבלת פרחים! שנה הבאה אני אקנה לעצמי מתנה ואומר - תודה!!

etza

New member
בעיניי בעל יש לי דווקא מה לתרום ../images/Emo6.gif

בעלי הטרי (חודשיים) מאוד משתדל להבין את הקריזות שלי... אבל אהובי יקרי- החולצה לא יורדת ממשענת הכסא של המטבח ישר לקולב לבדה... היא גם לא תתכבס לבד, וכשהיא יבשה היא לא קופצת מהחבל אל קשר הגיהוץ.. לעומת זאת- הוא ממש מפנק בכל מה שקשור למטבח- מכין , מנקה, מבשל, שוטף.. נקודה למחשבה- הזאטוטים הזכריים שלכם (וכשיהיה-גם שלי) היום, יהיו הגברים שלהן בעוד 20 שנים..אי לכך- מנסה להמציא פטנט רשום- איך לחנך את הזאטוט שיבוא מתישהו (עוד אין צפי לשאלה מתי) שלא יהיה גבר טיפוסי.. רעיונות יתקבלו בברכה... המשך יום נעים

אמיתמי

New member
המכתב החודשי של בעל אנונימי ....

נשמה שלי, יפה שלי, אין לך מושג כמה אני מעריך את מה שאת עושה. לכן כואב לי שאחרים לא מעריכים אותך מספיק. עם כל השעות שאת משקיעה כאן באינטרנט, כמה משלמים לך בכלל? כפויי טובה. וזה כואב לי באמת. נשמה שלי, וידוי, אני לא בעל מקסים שעוזר עם הכביסה, אני פשוט צריך חולצה למחר, ותחתונים...
רוצה להגיד לך שהבישול שלך מאוד מזכיר לי את הבישול של אמא שלי
בגלל זה אני גם למדתי לבשל... יפה שלי , יש לי עוד הרבה מה להגיד לך, אבל אחר כך נצטרך לדבר על זה שעות, נכון? אז נסיים עכשיו.

אהלן אחי, מה קורה?

הרבה זמן לא התראינו... הא אחי, מה המצב? מה הענינים? הכל טוב? מה חדש? הא?.....

חלקיקון

New member
וואלה פסדר, הכל טוב

איפה השש-בש? תדליק לי ת'סיגריה אחי, תעביר גם ת'שוורמה... תודה, אחי, אשריך........

mayush23

New member
ובהשראתך...

אהוב שלי... אתה לא יודע כמה אני אוהבת אותך, כל יום יותר, כבר אין מקום... אוהבת כשאתה מוריד חולצה וזורק על הכיסא אוהבת כשאתה יוצא מהמקלחת והכל במים מכוסה. אוהבת כשאתה מקלח את בר וכל מה שהוא לבש עד המקלחת, על הרצפה נשאר. אוהבת כשאתה משאיר את הכוס שלך ליד המחשב והתיון בתוכה יושב ויושב ויושב... אוהבת כשאתה כועס עליי שבגללי מאחרים ואז נזכר ששכחת כמה דברים. אוהבת שאתה אוהב,מפנק, מדבר ושר אתה הבנזוג הכי נהדר.

למעלה