"בן הזוג ואני" זה פה

lulyK

New member
התכוונתי בדיוק למה שכתבתי.

קצת הומור עצמי, נשאר פה למישהי? או שפה מתמחים רק בהומור על חשבון אנשים אחרים?

talmom

New member
ואו! חידשת לי.

אז זה כבר מונח בוויקיפדיה? סחתיין....

ליאת 0212

New member
אפרופו יום נישואין../images/Emo23.gif

אתמול היה יום הנישואין שלנו. פרח לא קיבלתי, אפילו לא גבעול!!! ומה היה התירוץ? קבלי- "אבל אני לוקח אותך למסעדה..." פרחים אני אקבל כבר בקבר כנראה...

אירינה1

New member
מזל טוב

ו אל תתרגשי,את לא לבד.אם אני לא בא ואומרת מה אני רוצה לקבל במתנה,אין מצב שאקבל משהו

ומה בעלי עשה:

אחרי ששנים אני מבקשת ממנו פרחים והוא כל הזמן מבטיח, בסוף הוא הביא לי ליום ההולדת שלי השנה פרחים מלאכותיים ואמר לי: "קחי, עכשיו יהיה לך לכל החיים"

bassaner

New member
גם שלי עשה ככה ../images/Emo2.gif

אבל לפני 6 שנים כשעוד היינו חברים וזה היה ליום האהבה. מאז לא ממש ראיתי פרחים. וביום הולדת אחרון (יומיים אחרי תחילת המלחמה) לא קיבלתי לא פרחים, לא מתנה וגם לא מסעדה - אחרי שהוע של קיטורים הוא קנה לי עציץ עם פרחים בתקווה שיחזיק יותר זמן- העציץ התייבש אחרי שבועיים מרובם החום!

ואני מכירה מישהו מאוד פרקטי

שקונה לאשתו רק מתנות שימושיות! אבל, הוא הפסיק לקנות לאשתו מתנות יום הולדת, משום שביום ההולדת האחרון קנה לה קבר, והיא לא השתמשה בו...

ליאת 0212

New member
אז בעלי עשה את זה עוד כשהיינו חברים

עד היום אני אומרת לו, שיגיד תודה שהתחתנתי איתו אחרי מעשה כזה.

talmom

New member
בעלי יותר רומנטי

שולח לי attachments של פרחים ב-e-mail. לפחות כל פעם פרח אחר...

מזל טוב../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif

אנחנו פתרנו את הבעיה הזאת, ובכל יום הולדת /יום נישואין...פשוט נוסעים לבית מלון שווה לחופשה מפנקת

bassaner

New member
אנחנו גם נוהגים כך

אבל זה אף פעם לא יוצא בתאריך של יום ההולדת (אנחנו בהפרש שבועיים) והשנה הכל נדחה בגלל המלחמה.. אז זה נחמד לפחות לקבל משהו סימלי כדי להראות התייחסות - אני אפילו לא מבקשת זר פרח אחד גם יספיק העיקר שיראה שאכפת לו והוא זוכר.

ליאת 0212

New member
ברור!! קיבלתי פרחים היום../images/Emo39.gif

בדצמבר יש לי יומולדת. אולי אולי אולי אוליייייי אני אזכה למלא שוב את האגרטל ששוכב בארון ומחכה שיגאלו אותו מיסוריו.

אולי תשלחי לו מסר אנונימי../images/Emo196.gif

אבל שיהיה סופר דה סופר אנונימי אולי תזכורת הפתעתית בפלאפון (אם הוא מצליח לקרוא ולהבין את התזכורות האלה) או פתקית בארנק???

ליאת 0212

New member
תגידי לי, מה יותר מזה, שביום האהבה

הוא לא הביא לי איזה פרח/גבעול/עלה/פרח משיח ברחוב, נעלבתי קלות אז הוא אמר לי "אבל ממי, מלחמה, הכח סגור", כשהכוונה ב"הכל" היא חנות הפרחים בסוף הרחוב?? ואז אמרתי לו (אחרי שהתעצבנתי מהתשובה הדבילית) שיש לו הזדמנות לכפר כי *בעוד שבוע* יום הנישואין. וזה לא שהוא שוכח תאריכים, הוא פשוט עילג. כן, זו ההגדרה המתאימה.

למעלה