ברוכים הבאים לפורום פופ

תודה רבה לכולם! ../images/Emo9.gif

וסורי למי ששירשרתי אותו
אנחנו רוצים להתחיל מסודר
שם: מיכל גיל: אוטוטו 16 מקום מגורים: נתניה תקופה אהובה: מילניום, בייבי
אמנים אהובים: בריטני ספירס, ג'סטין טימברלייק, קלי קלארקסון, רוקסט, בקסטריט בויז, ועוד המון

psychoit

New member
היי

שם:רוני גיל:16 מקום מגורים: ראש העין. תקופה אהובה:שנות ה-70 ללא ספק. אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה): אמני פופ?דיוויד בואי(בשנות ה-80 הוא השתייך לזרם של הפופ) ,בי ג'יז,אבבא,מדונה,גוון סטאפני,מייקל ג'קסון.

psychoit

New member
אמנים אהובים עליי בכללי:

רד הוט צ'ילי פפרז,אליס אין צ'יינס,פרל ג'אם,דיוויד בואי,גאנס אנד רוזס.

Im The Sun

New member
אני../images/Emo42.gif

ראם 18 אזור חיפה 2003-2005 למרות שגם בסוף שנות ה-90 היו שירים יפים. הייתה לי תקופה שאהבתי את ויקטוריה בקהאם בעיקר בגלל OUT OF YOUR MIND המדהים שהוא עד היום השיר האהוב עליי מבחינת הקצב. אני אוהב את כל האמנים שיש להם שירים יפים- שירי פופ/רוק קל. בהצלחה בפורום
הוספתי למועדפים שלי

DesertRose7

New member
ואני חשבתי שאני היחידה..

ביוחד כשעכשיו יש לי שוב שיגעון OUT OF YOUR MIND בכמה ימים האחרונים..

../images/Emo79.gif

שם:
בר
מקום מגורים:
ראשל"צ
תקופה אהובה:
כיתה ו'... מתגעגעת לשמה
אמנים אהובים/ מוערצים/ מוערכים
מארון 5, גרין דיי, כריסטינה אגילרה, רוב תומאס, קניה ווסט וקלי קלארקסון.

ווהו../images/Emo13.gif../images/Emo79.gif

אז יאללה הכרות קצרה- שם:אדוה גיל:17 עודמעט מקום מגורים:קיבוץ בצפון. תקופה אהובה:1999-2001 אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה):בריטני ספירס, בקסטריט בויז,גרין דיי,אירוסמית',רד הוט צ'ילי פפרז,אואזיס,מארון5, מאצ'בוקס 20.

א ו ח נ ה

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo79.gif../images/Emo41.gif../images/Emo163.gif

שם: אוחנה גיל: 28 מגורים: ירושלים תקופה אהובה: שנות ה-90' אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים: סנדרה, אייס אוף בייס, מאריה, קיילי, מדונה, וכו'... בהצלחה לפורום החדש!

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif

שם: גלעד
מקום מגורים: איזור השרון ככה
תקופה אהובה: ממממ... לא יודע
הכל חוץ מהשנה כי המוזיקה מזוויעה ברובה
אמנים אהובים: בריטני
, מדונה, מאריה קארי, ג'ניפר לופז, ג'סיקה סימפסון, קלי קלאקסון, קרייג דיוויד, שוגאבייבס, הראל סקעת, עברי לידר, שירי מימון *עוצר כי זה יכול להמשיך עוד שעות*

necky

New member
מזל טובבבבבבב ובהצלחה

אני מקווה להשתלב פה כי אני מת על המוסיקה הזאת שם: ערפא גיל: 20 וחצי מקום מגורים: לוד תקופה אהובה: תחילת שנות האלפיים אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים : ווסטלייף ובלו אני אני שומע כמעט לכל אמני הפופ

דרמובט

New member
פרטים

שם: אורית גיל: 24 מקום מגורים: חיפה תקופה אהובה: קיץ אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה): רובי ויליאמס, סלין דיון וויטני יוסטון

מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

סוף סוף פורום פופ,המוסיקה שאני הכי אוהב......
שם:סלי סבג
מקום מגורים:באר שבע
תקופה אהובה:1999-2002
אמנים אהובים ומוערכים:בריטני
,שון פול
,נלי פורטדו
,קרייג דייויד,סופי אליס בקסטור,שוגבייבס,מדונה.

Mazi Love Brian

New member
../images/Emo59.gif עונה ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

שם:
מזוש גיל:
15 מקום מגורים:
חיפה תקופה אהובה:
ילדות [?!] חח אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה):
ווסטלייף
מיי כימקל רומנטס
בלו
גרין דיי.. סימפל פלאן בריאן מקפדאן ועוד מושלמים

למעלה