ברוכים הבאים לפורום פופ

Dani Ryan

New member
מיכלי ושחר../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

מזל טוב שקסיות
שם:דניאלה,דני גיל:18 מקום מגורים:כרמיאל תקופה אהובה: אמממ...98,99,2000..
אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה : בלו,בקסטריט בויז,כריסטינה אגילרה,קלי קלארקסון.. בטוח יש עוד שלא עולים לי כרגע לראש.

NoWords

New member
היי מיכלי! ../images/Emo99.gif

שם: נעמה גיל: 16, מוזר לכתוב את זה, בטח שלומר את זה
מקום מגורים: במרכז וזה
תקופה אהובה: 1999-2003 ככה אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים: כריסטינה אגילרה, אלישיה קיז, ביונסה, ג'ניפר לופז, אנסטסיה, נו דאוט, מארון 5 ויש עוד
על הפורום!

../images/Emo49.gif על פתיחת הפורום!

אולי חלקכם מכירים אותי מפורומים אחרים כאן בתפוז, בכל מקרה, פופ זה סגנון המוזיקה האהוב עלי, בנוסף לדאנס, ואני מקווה שיהיה כאן נחמד
שם: אבי
גיל: 17.5 מקום מגורים: פתח תקווה תקופה אהובה: סוף הניינטיז אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה): ג'ניפר לופז, ביורק, אבבא, הקורס, ונילה נינג'ה ועוד מלא

Sahar 11

New member
היי ../images/Emo13.gif

מזל טוב על פתיחת הפורום
שם:סהר גיל: 16 מקום מגורים: מרכז תקופה אהובה: 1999-2003 אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה): כריסטינה אגילרה, אמינם, שאקירה, ג'ניפר לופז ועוד...

../images/Emo9.gif

שם:סוניה גיל:20(יום ראשון הבא
) מקום מגורים:חיפה תקופה אהובה:במויזקה יענו? שנות ה-90 ומעלה וקצת ה-80 אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה): פופ: מייקל ג'קסון באקסטריט בויז כריסטינה אגילרה נטלייה אוריירו שאקירה סלין דיון מעריכה גם את בריטני ספירס ג'ניפר לופז בלו פייב(כן עדיין אוהבת אותם) קצת מדונה TLC ויש גם לא פופ אמינם אוונסנס בריאן אדמס ארוסמית גרין דיי מעריכה את גרבאג' אבריל לאבין ועוד המון.....=)

שליי../images/Emo9.gif ../images/Emo15.gif

שם: עדי גיל: 15 וחצי מקום מגורים: נס ציונה תקופה אהובה: וואו.. יש מלא
אמנים אהובים/מוערצים/מוערכים (איכשלאתקראולזה): מייקל ג'קסון
,קלי קלארקסון
, ג'נט ג'קסון
, גרין דיי, מטאליקה, סלין דיון, אנריקה אגלסיאס, כריסטינה אגילרה, וויטני יוסטון, אוונסנס ועוד...

DesertRose7

New member
כבר יש לנו

שרשור הכרות. רק שאני לא בטוחה שהוא יקפוץ למעלה.. חבל.. הוא די גדול והרבה אנשים כבר כתבו פה, אז מה הקטע לכתוב שוב!? אני מקווה שהוא יפוץ *מחזיקה אצבעות וכותבת הרבה כדי שהוא יקפוץ*

למעלה