הישרדות הישראלית - פרק 6

אוהד 49

New member
דווקא תדע לך, שעד כמה שיואב היה

קוץ בתחת? הוא היה אומר דברים דיי חכמים ונכונים לפעמים. פשוט איך שהציגו אותו גרם לאנשים לא לאהוב אותו, מה שגרם לזה שחשבו (ישר אוטומטית) שכל דבר שהוא אומר זה שטויות. אבל לא, הוא דווקא היה דיי חכם מדיי פעם, כשיצא לו
... דרך אגב- שמת לב שנישארנו רק שנינו? חחחח אה ותצביע שירשור שפתחתי!!! (רמז- תצביע סבאנה!)

idanoosh17

New member
לא....

הבעיה איתו זה שהוא רק היה אומר והולך לשכב! בעצם אפילו שאני חושב על העבר הוא קודם נשכב ורק אזנותן הוראת....אממממ כן! כולם ישנים ממש אוויריה אינטימית !

אוהד 49

New member
../images/Emo6.gif כבר אמרתי לך מקודם משהו לא??

עידן כבר הרבה זמן רציתי להגיד לך...אבל התביישתי...חחחחחחחחח כן אינטימי...רק תחשוב מה יקרה מחר כשכולם יקומו ויראו ככמהה תגובות חדשות יש להם לקרוא..
חחח

idanoosh17

New member
כשאנחנו לבד פה...אז בלי שחנה או רון יראו.....

בוא נשתלט על הפורום!!!

אוהד 49

New member
אחי, במצב שלי עכשיו- ניראה לי שאני הולך

להשתלט על המיטה
יאללה ליליה טוב *תשמור ת'רעיון שלך להזדמנות אחרת- ותקרא לי כשתרצה להתחיל ,הא? חחח

idanoosh17

New member
זה היה פשוט קורע מצחוק D-:

איך שסיוון דחפה את הכרית הזאת על הראש של מישהי...הייתי כל כך עסוק בלצחוק ואפילו אני לא זוכר מי זאת!(נדמה לי וורה) ממש ראו על הפנים של סיוון שגם היא צחקה!אוי זה היה ענק

הנה סיכום הפרק שלי:

הפרק היה פיזי מאוד, מה שהבליט את זה שטינה חלשה..ולדעתי היא תבין את זה בפרק הבא ותדיח את עצמה, היא אישה חכמה מאוד.
כל הכבוד לעומר על הניצחון! בעריכה של התוכנית הם הראו רק 4-5 דקות מתוך התחרות ביניהם, שבינינו, גם אותן לא הייתי שורד
זה גורם לי לרצות לראות את ג'יבארו מפסידים כדי שעומר יוריד אותם אחד אחד.
שמתם לב שהראו את שחר בפרק הזה? שהיא אשכרה ישבה במחנה? שהיא אשכרה אמרה יותר משני משפטים?
בזכות הפרק הפיזי נועם בלט מאוד בפרק-הוא פשוט סוס על! ויש לציין שגם הופתעתי מאלכס ומושיק-כל הכבוד להם! גם דן הפתיע בספינה ועל זירת הסומו. והכי הפתיעה אותי ורה, שנתנה לי עוד סיבה לאהוב אותה מאוד.
לעומת זאת מולי איכזב אותי, חשבתי שהוא יתרום יותר במשימות פיזיות שכאלה (כנראה שהטקטיקה שך ג'יבארו באמת היתה טובה יותר). והיה מגניב ששוב י
משה מאוד הפכפך: מצד אחד הוא היחיד שהיה כנה בקטע עם עומר, וסיכם יפה את עניין הצביעות בשבט. אבל פתאום בזמן הארוחה הוא הביא את המשפט הכי צבוע שהיה בתוכנית. הוא הפתיע אותי במשימה עם הספינה, שהוא ביצע אותה מעולה. אבל היה חבל לראות שהוא לא מסכים לחלוק עם סבאנה את הארוחה.
היה מצחיק לראות את האוירה הדתית במחנות, כשהם בקושי יודעים לקדש, הבנות מדליקות נירות בביקיני, וכולם שרים שירי שבת לנוכח המצלמות
ההדחות שנראות לי באופק: 99% שטינה תודח ומג'יבארו- לדעתי סיון תהיה הבאה בתור, כי כאן נראה שהדבר היחיד שהחזיק אותה שם (הכח הפיזי שלה) לא ממש תרמו במשימת החסינות, והיא הפסידה לורה. ויש מצב שגם יעל תודח בקרוב, וזה יהיה מגניב לראות אותה על אי המתים עם עומר

Denzell

New member
מולי ממש אכזב

בתור מדריך קרטה הייתי מצפה ממנו להרבה יותר, אמנם נועם באמת סוס רציני, אבל את אלכס הוא יכל לנצח. דן מתגלה כשחקן חזק ביותר, איזה טקטיקה הוא נקט נגד גיא, ירד לרצפה לא התבייש העיקר כדי לנצח.

והסיכום שלי.

לא הבנתי על מה יעל בכתה. אוקיי, אז עומר עזב, והשבט "בגד" בה. הרי זה המשחק לא? למה היא ציפתה? :-\ היה אדיר לראות שבהישרדות שרים מחר שבת מחר שבת
והוי, סבאנה שוב הפסידו באתגר החסינות. האמת הופתעתי, קיוויתי שג'יבארו יפסידו ויראו שלא היה כדאי להם להדיח את עומר אבל הו וול
אי המתים - איזה אתגררר!. היה חסר לי השעון הקטן בצד שאומר כמה זמן הם ככה כבר עומדים שם
ועומר ניצח
ויואב ג'ינג'י. (מה שלא שמתי לב קודם
) הפרק ביום שבת: סבאנה במועצת השבט. אני מהמרת על טינה

באראס

New member
זה כמו שמישהו מת להבדיל אלפי הבדלות

הרי אלה החיים לא? למה אנשים מצפים...

היא בכתה בגלל ההלם

היא לא הבינה איך זה שכולם כמעט בחרו בעומר כי אף אחד שם כנראה לא אמר לה שדן החתיכת חרא הזה אסף את כל הבנות הסתומות וזמם ביחד איתם להעיף את עומר. או בקיצור לא שיתפו אותה גם כי ידעו שהיא דלוקה עליו או משהו...

Jen74

New member
"ג'יברנו אותם../images/Emo70.gif"

ואף מילה על שעת כושר של הבנות עם אלכס? שמתם לב איך נועם מחייך מאושר מאוזן לאוזן?

McFlyRoni

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo27.gifרק אני חושבת ש...../images/Emo37.gif

גיא זוארץ עדיין נשמע ומשחק אותה כמו שדרן כדורגל?! זה משגע לי את השכל. ונעם הזה הוא שקט וערמומי. עוד יגיע רחוק
וכל פרק שעובר, יואב נראה יותר ויותר-שתול של ההפקה. ><" ויקה, סיון, ומשה-שלושתם נשמעים כמו כבשים מעוכות וזה כלכך מצחיק
הם מדברים כמו..סליחה על הביטוי.. דיסלקטים
ברצינות. או שזה מבטא, או שזה סתם צורת דיבור- זה מוזר D: טוב ממ מה עוד? אני לא הייתי מתחלקת בפרס. כל המטרה היא להחליש את האויב כדי להיות רוב כשמגיע האיחוד?! אז למה לתת להם אוכל ועידוד? טעות. אה וממש צחקתי כשהם שרו "היום יום שישי! היום יום שישי! מחר שבת מחר שבת, שבת מנוחה!" XDDDDDDD אני לא יכולה לחכות לאתגרי פרס של אוכל. אני מתה לדעת מה יהיה האוכל. חומוס? פלאפל? שווארמה?

XshironetX

New member
פרק טוב

חבל לי שסבאנה הפסידו
התאכזבתי שמולי הפסיד ככה פעמיים, הוא מורה לקראטה לא?
"גיבארנו אותם" XD הרגו וזהו אני חושבת אה וטינה תותחית לגילה

נטעללי

New member
עומררררר

איזה כיף איזה כיף שעומר ניצח!! ועוד איזה חיוך הוא דפק לו.. כולי תקווה שהוא עוד יעיף גם את ג'יבארו .. הבנתי שוורה מתכוונת לפרוש.. זה נכון?? אני וחברות שלי ראינו את מולי!! חברות שלי צעקו לו שיגלה להן מי ניצח אבל הוא אמר שאם הוא יגלה יקנסו אותו במיליון שקל..

dacou194

New member
זה אומר שהוא לא זכה במיליון....

אחרת לא היה אכפת לו

LiRs Lullaby

New member
מה הקשר?

אף אחד עוד לא זכה במיליון שקל האלה. השניים שהגיעו אחרונים עדיין מחכים לגמר.

LiRs Lullaby

New member
כמה טוב שנפטרנו מיואב.

איך אמרתי מקודם? יואב וניצחון זה אוקסימורון. ואיך עורכים את זה בצורה כל כך טובה - רואים אותו מתחיל לרעוד כשברקע הוא מקשקש על זה שהוא הולך להילחם בזה פסיכולוגית. ואני מקווה שעומר יצליח להגיע לשלב שבו הוא מחטיף לדן
ויקה שוב הייתה מצחיקה ומופלאה היום - מדברת על חיטוב הגוף כשהיא הבחורה הכי מהממת שם על האי. חוסר מודעת עצמית נוסח יואב? מי עוד תוהה עד כמה רחוק היא תצליח להגיע בתכנית,כשדן לצידה וכשיש לה כח פיזי של ילדה בת 5? תעוף מוקדם? תישאר בגלל דן? מה אתם אומרים? אגב, זו פעם שנייה שאני רואה על האיים האלה חיה אכילה. פעם קודמת זה היה פלמנגו כחול כזה ועכשיו זה היה או קוף קטן או נמיה על עץ(???).... הם מוגנים או משהו שהשבט לא אוכל אותם? לא, כי הם פשוט מסתובבים להם שם חופשי, השווארמות המהלכות הללו

למעלה