הישרדות הישראלית - פרק 6

כי אני לא יודע איך משרשרים המורה

fairywitch אין לי מוסג איך לשרשר רק אל תכעסי טוב המורה? סבבה:) ואני לא בת אני בן!

Fairywitch

New member
לא כועסת../images/Emo24.gifהנה הסבר../images/Emo26.gif

חדשים בתפוז לא יודעים לשרשר, זה מובן
ומתנצלת שטעיתי במין

idanoosh17

New member
לא נכון!

לג'יבארו אין כוח פיזי כמעט בכלל (רק נועם וקצת דן) ואם לא טינה סבאנה היו מנצחים בפרס ואולי זה היה מחזק אותם גם לחסינות! אל תשכחי שלסבאנה יש את עידן מולי גיא... יש להם יותר כוח פיזי ולכן ביום שבת או שיעיפו את טינה או שהיא תפרש(לפי ההיגיון אם מישהו פורש זה רק היא כדי לעזוב בכבוד בלי לעבור הדחה...) בקיצור בלעדייה סבאנה יתחילו לנצח! תזכרי מה אני אומר :)

idanoosh17

New member
התסריט לפרקים הבאים

תזכרו את זה טוב מאוד כי אני בטוח שזה מה שיקרה במאה אחוז אז תזכרו אותי :) ככה ג'יבארו שמחים, סבאנה מגיעים לאתגר הכוח הכפול וטינה מנצחת בו!!! שבט סבאנה לא יודע איפה לקבור את עצמו( בזה אני לא בטוח, אבל לדעתי אין אנשים חלשים או שנואים בסבאנה אחרי יואב, והם יחליטו לנסות להדיח את טינה למרות הכוח הכפול שלה!...),וכמובן שמיותר לציין שעומר ינצח את טינה באי המתים!!!... לדעתי בפרק של יום רביעי הבא תיהיה לסבאנה הקלה מטינה, אבל נפשית הם יהיו שבורים, ולמרות זאת טינה לא תוריד את הרמה הפיזית במשימות וסבאנה ינצחו! יעל תודח מג'יבארו, עומר יישבר מהמפגש איתה על האי, ויסכם עם יעל שהיא לא תילחם ותיתן לו ממש מהר לנצח כדי שהוא יוכל להתנקם בחברי ג'יבארו עבור שתיהם! ..... מדוייק? את זה תגלו בקרוב! ואגב, לא! אולי אני היחיד כנראה בפורום שאין לי קרובים בהפקה (-;

אוהד 49

New member
../images/Emo13.gifיפה

כל עוד גי'בארו מפסידים אני איתך
וכמה שחבל לי על טינה, גם אני חושב שהיא תודח.. והפרק של יום רביעי שכתבת מתאים לי
אה, ונעים מאוד- גם לי אין איזה 'קרובים' בהפקה. "אוהבים אותך עידן..." חחח

shakshuka6

New member
../images/Emo129.gif../images/Emo41.gif הישרדות פרק 6 ../images/Emo41.gif ../images/Emo129.gif

מסקנות ודעות מהפרק:
ברוך שפטרנו מיואב .
טינה חייבת לעוף. ממש לא הוגן מבחינת ההפקה כלפי סבאנה .
דן הנחש שובר שיאים של נחשיות, ולצערנו גם כל פעם מוכיח יכולת פיזית מרשימה.
ויקה ומשה חייבים כבר לעוף. הם גם חלשים פיזית, וגם לא מפיקים פניני חכמה בלשן המעטה.
נועם הוא פשוט סוס.
ורה מלכה
ראיתם איך היא קרעה ל"סיון המצילה הלוחמת" את הצורה?
גם סיון ומרינה הן שתי חסרות תועלת בג'יבארו.
ליה מסתמנת כאחת שבעיקר מדברת ומעבירה ביקורת.
מולי המסכן...איך אלכס ניצח אותו?
מושיק תותח על, אבל הרחמים שהוא מגלה כלפי טינה עוד יעלו לשבט ביוקר. מממ...וזה מה שעלה לי בראש כרגע..יאללה תוסיפו!

מסכים עם הכל חוץ מ...

"ורה מלכה ראיתם איך היא קרעה ל"סיון המצילה הלוחמת" את הצורה? גם סיון ומרינה הן שתי חסרות תועלת בג'יבארו." בוא נתחיל בזה שהיא לא פריקה לה ת'צורה...סיון שלחה מרפק ולכן זה הפסד טכנאי. אני בטוח שסיון הסוסה הייתה גומרת עלייה בצ'ק..היא פייטרית אמיתי!!! לגבי המשפט השני, לדעתי סיון מביאה תועלת לג'יבארו. זהו:]

shakshuka6

New member
כן התבלבלתי במשפט הזה, התכוונתי לנעמה

במקום סיון במשפט על איך היא קרעה אותה...ונדמה לי שבסיבוב השני זה היה שסיון נפסלה, ובראשון ורה פשוט הדפה אותה החוצה, או שאני טועה?

limli

New member
כן אבל בגיבארו לא אוהבים להדיח חלשים

הם מעדיפים להדיח אנשים שלא באים בטוב לדן
.... אז אל תתפלאו אם הם ידיחו בקרוב את נועם למשל....

shakshuka6

New member
בדקתי, אתה טועה ואני צדקתי

ורה העיפה את סיון בנצחון רגיל, הרמאות של סיון היתה בסיבוב השני

למעלה