הישרדות הישראלית - פרק 6

shakshuka6

New member
נכון...טעות שלי...אבל לדעתי הפנטזיה שלו

לנקום בג'באערו תיגמר מהר, כי מתי שיבוא מתמודד חלש פיזית, יתנו להם משימות לא פיזיות, ובזה הוא גרוע.

Imai

New member
מסכימה!

אני גם חושבת שצריך לתת לקבוצות יותר משימות של שכל ושיתוף פעולה, במשימות שהיו בפרק הזה הם בתכלס התבססו על כוח הפיזי של הקבוצה, ומה לעשות, ג'יבארו עדיין יותר חזקים (נועם), במשימות שדורשות קצת שכל ועבודת צוות, סאבנה בטוח לוקחים! אה, והלוואי שעומר יעיף את חברי ג'יבארו מהמשחק אחד אחד!

shakshuka6

New member
הוספה../images/Emo26.gif

ולגבי סיון בהאבקות: מה היא דפוקה בשכל? מה היא מועכת לשחר את הראש כשהיא נפלה?? מה זה נותן ריבונו של עולם? איזו טקטיקה פתטית!!"

אוהד 49

New member
צודק!!!

לגביי דן לא האמנתי שינצח את גיא- איזה באסההה...ממש "לצערנו" חח.. ואם תחשבו טוב, תיראו שדן היה האחרון במשימת הפרס (המשימה שהיה צריך לטפס בשביל להביא חלקים של סולם) והוא בכוונה עשה שייצא ככה כי ככה הוא יהיה האחרון שכאילו ישים את הדגל במקום וככה פסיכולוגית זה לרגע ניראה שהוא כאילו עשה את המהלך המנצח...חכם, לא? שוב באסה... ויקה יפה לא אכפת לי שתישאר, ומשה חמוד..חח איזה מחוק הוא, ממש מצחיק. אני רוצה שיישאר אני אוהב אותו אפילו שהוא משבט ג'יבארו כי ת'כלס הוא לא תחמן שם כמו כולם! הוא הבנאדם היחיד שם שאנושי..למרות שכשאני חושב על זה התבאסתי מזה שהוא לא רצה להתחלק עם סבאנה בפרס שג'יבארו זכו בו. נועם סוס, זה בדיוק מה שאמרתי גם (גם אני עשיתי כמה מסקנות, לא זוכר באיזה שירשור) וגם כמו שאמרתי (וגם אתה עכשיו) מושיק פשוט תותחחחח!!!! מת עליו!! איך הוא לא נח לרגע, תמיד עובד ומשקיע, עוזר. הוא הכי בר תועלת (ככה אומרים,לא? הכוונה למשהו טוב
) בסבאנה וגם עידן שאני אוהב אותו. יאללה סבאנה!!! פרק הבא פותחים את ג'יבארו!

dacou194

New member
קצת הערות שלי...

לא מקורי אבל- נועם באמת סוס בלי הרבה מאמץ חח גם הוא עשה למולי כזה חיוך כזה מרושע לפני ה"קרב" זה היה מצחיק.. ומה דעתם כל זה שהם חילקו את הפרס? הם לא היו צריכים דן ומשה בקטע הזה צודקים נועם פשוט נחמד מידי... ליה מעצבנת אותי ברמות- חוצפנית... טינה כמה שהיא משקיע היא חייבת לעוף זה לא לגיל שלה היא באמת סוס עבודה אבל זה לא נראה לי בשבילה הקטע...

idanoosh17

New member
למה יש 2 שרשורי פרק 6?!?! תיכנסו! ->

אבל בגלל שאני ממש בטוח בזה העתקתי את התגובה שלי מהשרשור השני! תזכרו את זה טוב מאוד כי אני בטוח שזה מה שיקרה במאה אחוז אז תזכרו אותי :) ככה ג'יבארו שמחים, סבאנה מגיעים לאתגר הכוח הכפול וטינה מנצחת בו!!! שבט סבאנה לא יודע איפה לקבור את עצמו( בזה אני לא בטוח, אבל לדעתי אין אנשים חלשים או שנואים בסבאנה אחרי יואב, והם יחליטו לנסות להדיח את טינה למרות הכוח הכפול שלה!...),וכמובן שמיותר לציין שעומר ינצח את טינה באי המתים!!!... לדעתי בפרק של יום רביעי הבא תיהיה לסבאנה הקלה מטינה, אבל נפשית הם יהיו שבורים, ולמרות זאת טינה לא תוריד את הרמה הפיזית במשימות וסבאנה ינצחו! יעל תודח מג'יבארו, עומר יישבר מהמפגש איתה על האי, ויסכם עם יעל שהיא לא תילחם ותיתן לו ממש מהר לנצח כדי שהוא יוכל להתנקם בחברי ג'יבארו עבור שתיהם! ..... מדוייק? את זה תגלו בקרוב! ואגב, לא! אולי אני היחיד כנראה בפורום שאין לי קרובים בהפקה (-;

סאמוואן

New member
בדיוק מה שאני חושבת שיקרה..

תכלס זה הכי הגיוני אתה ממש צודק.. רק זה שאתה אומר שעומר בטוח ינצח את טינה באי המתים זה דבר אסור אל תפתח פה וכשאני אומרת אל תפתח פה זה לא בגלל שאני לא רוצה שהוא ינצא להפך,אני מתה על עומר ואני חושבת שהוא צריך לקרוע את הצורה של כל מתמודד שרק יבוא לשם אבל פשוט אני לא רוצה להגיד כלום עד הפרק הבא כדי לא לפתוח פה ושזה באמת יקרה..שעומר התותח ינצח את טינה!!

Ran Bimba

New member
דן ונועם בהחלט סוסים... מולי כולו פאקה פאקה

משחק אותה מינימום רוקי ופעמיים ניצחו אותו. גיא וורה הם השניים שאני לא יכול לסבול בסבאנה ובג'יברו אין מישהו שמפריע לי.. אולי קצת אלכס מציק עם הדיבור שלו. יאללה שג'יבארו יקחו את הגביע :]

לולה2007

New member
מסקנותיי ../images/Emo13.gif

לגבי נועם אני מסכימה ... הוא ענק!! (תרתי משמע..) אגב למי שראה (סביר להניח ראתה
) את "תשוקת הנצים" או "חתולה פראית" נכון נועם בווול חואן/ לואיס מריו ?!!
לא שמתם לב שבסוף בהצצה לפרק הבא גיא אמר למישהי במועצת שבט אם היא בטוחה שהיא רוצה לפרוש.. יש מצב שטינה תבין ותעשה את הצעד מעצמה?!! (או שזאת שוב עריכה ממזרית של ההפקה..)
לגבי מולי יש תחושה שהוא לא כל כך חכם.. חח.. כלומר תמיד נראה לי כאילו כל מה שהוא אומר כתוב לו מול הפנים והוא פשוט מקריא מדף..

דן הוא חתיכת חרא

וכנראה שהם לא קולטים אותו שמה את החתיכת יתוש מעפן הזה

מה יא

New member
רק אני שמתי לב?../images/Emo96.gif

באתגר חסינות גיא זוארץ הדפוק הזה פסל את סבאנה פעמיים בגלל שהם לא השתמשו רק בכרית (חחחח הוא עושה לאיזה מישהי כזה "אמרתי בלי ידיים נכון?!"
ולא בצחוק הוא אמר את זה! וואי אני אשכרה שונאת אותו, כזה מטומטם)... ואפילו על מישהי שגירדה למישהי אחרת את המרפק... אבל כשאחד הבנים מג'יבארו דחף את גיא (או מולי, לא זוכרת כבר) עם כל היד כשהוא היה כבר ממש בקצה. והוא עשה לו כזה עם הידיים "מזההה?!" והוא התעלם. זה היה ממש מעצבן... חוץ מזה שיכלו לתת לויקה להשתתף כי במילא עשו יותר מפעם אחת וככה במקום להשוות את הכוחות (כי ויקה יחסית חלשה) הם רק נתנו לג'יבארו ייתרון כי החזקים יכלו לעשות יותר פעמים. מה היה הקטע "כולנו יהודים" "לא למנוע מיהודים לקבל את השבת" "רציתי להדליק את הנרות לפני שתיכנס השבת" (סיוון הזאת מוכיחה כמה היא טיפשה כל פרק מחדש. וגם משה. מדבר כמו מפגר)... איזה בולשיט. זאת בכלל לא השבת הראשונה שלהם באי... הרי זה היום ה-11. טינה צריכה לעוף. היא גם מעצבנת >< נועם חמוד! D:

Gal El

New member
ברוך שם פטרנו מיואב!!!!111

איך שנאתי את הנודניק הזה. תודה לאל לעומר שהעיף אותו, רק בגלל זה אני שמח שהעיפו את עומר. כי בתכלס ממש לא הגיע לו לעוף וזה הפסד לקבוצה, הם מפגרים.
עכשיו שיעיפו רק את משה והכל יהיה טוב ויפה. אה, ואת טינה מסאבנה. היא כל כך מיותרת. @__@

idanoosh17

New member
../images/Emo45.gif

כל כך נכון! יואב היה ממש קוץ בתחת של התוכנית! לגביי משה אל תדאג זה לא יקרה עוד הרבה זמן אבל אם הוא לא יעשה משהו שידליק את ג'יבאו יעל וסיוון יעופו לפניו! ולגביי טינה..... לא הייתי אומר מיותרת.... אולי לא מתאימה לתוכנית!!!!!

למעלה