הקורבן השבועי

Rose131

New member
נו, נמציא שאלון חדש לכבוד הפורום!

שם: תאריך לידה: גיל: איזור מגורים: כיתה: אחים\אחיות: חיות מחמד: להקה אהובה: להקה שנואה: שיר אהוב: שיר שנוא: את מתנדבת איפהשהו? את עובדת איפהשהו? שמאלית או ימנית(בידיים)? שמאלנית או ימנית(פוליטיקה:S)? אוהבת\אהבת שיעורי ספורט? האם אי פעם... שברת איזשהי עצם? קנית בפעם אחת בגדים מעל 500 ש"ח? קנית נעליים במעל 500 ש"ח? נכשלת במבחן? קיבלת 100 במתמטיקה(לא חשבון, מתמטיקה)? בכית עד שצרבו לך העיניים? צחקת עד שכאבה לך נורא הבטן? בכית בגלל שיר? שיר שיפר לך את המצב-רוח? היית בהופעה? איזה? היה לך כלכך קר שלא הרגשת את קצות האצבעות ברגליים ובידיים? זה או זה: שוקולד חלב או מריר? שוקולד או סוכרייה על מקל? קולה או דיאט? קולה או פאנטה? פאנטה או ספרייט? ספרייט או קולה? פיצה או ספגטי? עוף או שניצל? מסנג'ר או אייסיקיו? שירים בעברית או באנגלית? להקות מחו"ל או מכאן? MTV או MTV2? הופעה בישיבה או בעמידה? פלאפון או טלפון? גפרורים או מצת? אור של חשמל או של נר? בצפר או צבא? צבא או עבודה? עבודה או בצפר? האם את תומכת ב.. סיגריות: אלכוהול: קולה: הומואים\לסביות: סטיגמות: שלום עולמי: קבלת השונה: נמאס לי. שאלה אחרונה, נכון וילה ואלו הוא הבן-אדם הכי שקסי ומוכשר שאי פעם ראית? [יאללה, נהפוך את זה לשאלון הקבוע שלי. והוא גם מקורי שלי!]

MoonyAvFreak

New member
יאייי :)

שם:מעיין תאריך לידה: 29.12.90 גיל: 16 איזור מגורים: רעות כיתה: י2 P: אחים\אחיות: 2 - ליאור ועדי חיות מחמד: נלה החתולה היפיפיה להקה אהובה: TBS ובלינק להקה שנואה: אמ. לאדעת. אני לא ממש אוהבת את קייזר ציפס שיר אהוב: MAKE DAMN SURE , FIRST DATE, COMPLICATED שיר שנוא: אמ. יש הרבה. חח לאדעת מה הכי את מתנדבת איפהשהו? כן בפרוייקט של חונכות את עובדת איפהשהו? עדיין לא שמאלית או ימנית(בידיים)? ימינית שמאלנית או ימנית(פוליטיקה:S)? עזבי אני לא יודעת מזה אומר בכלל. אוהבת\אהבת שיעורי ספורט? יש ויש האם אי פעם... שברת איזשהי עצם? כן 2 קנית בפעם אחת בגדים מעל 500 ש"ח? כן XD קנית נעליים במעל 500 ש"ח? לא.. בדיוק 500 P: נכשלת במבחן? כן :( קיבלת 100 במתמטיקה(לא חשבון, מתמטיקה)? נראלי שכן בכית עד שצרבו לך העיניים? כן צחקת עד שכאבה לך נורא הבטן? כןן בכית בגלל שיר?כן שיר שיפר לך את המצב-רוח?כן היית בהופעה? איזה? הייתי בשל אבריל לבין
ושל יוסלס איידי. ובקרוב מאודדדדד אינקבוס היה לך כלכך קר שלא הרגשת את קצות האצבעות ברגליים ובידיים?כן זה או זה: שוקולד חלב או מריר? מריר שוקולד או סוכרייה על מקל? סוכריה קולה או דיאט? דיאט קולה או פאנטה? קולה פאנטה או ספרייט? ספרייט? ספרייט או קולה? קולה פיצה או ספגטי? פיצה עוף או שניצל? שניצל מסנג'ר או אייסיקיו? מסן שירים בעברית או באנגלית? אנגלית להקות מחו"ל או מכאן? חול MTV או MTV2? מטיוי2 הופעה בישיבה או בעמידה? עמידה פלאפון או טלפון? פלא גפרורים או מצת? גפרורים אור של חשמל או של נר? נר בצפר או צבא? בצפר צבא או עבודה? עבודה עבודה או בצפר? עבודה האם את תומכת ב.. סיגריות: חס וחלילה אלכוהול: גם לא ממש קולה: כן הומואים\לסביות: מאוד
סטיגמות: הם. מעצבנים אבל אני גם אומרת אותם אז אני לא יכולה להתלונן. שלום עולמי: כן קבלת השונה: בארור. נמאס לי. שאלה אחרונה, נכון וילה ואלו הוא הבן-אדם הכי שקסי ומוכשר שאי פעם ראית? לא :) זה אדם P:

Rose131

New member
צקצקצק.

קר על התשובה האחרונה צריכים לחסום אותך מהקומונה. [היית בהופעה של אבריל לאבין?
איפה?
מתי?
]

MoonyAvFreak

New member
חחחחחחח

די אני לא שומעת אותם. לא יצא לי. שמעתי שיר אחד ולא התלהבתי. סליחה 3> אמ בספרד. ב9.7.04 :)

MoonyAvFreak

New member
../images/Emo41.gif

נמנמנמנמ. הייתי בקומונה.. ואז ראיתי בשם של נועה שיש פורום אז אני כזה ואווו. חח.
מזתומרת? :| חח

MoonyAvFreak

New member
אוקיי....

אני אני צוחקת כל הזמןן. אממממ. ישלי עייניים ירוקות. אני מאוד ביישנית...אני מדברת המון שטויות P: אבל אני מתחברת תוך שניה :) ואני לא ילדה רעה :(

GoldenBabe

New member
מעיין ^^../images/Emo109.gif

היי D: מה קורה? הכל טוב? שיא אינלי כוח לחפור לך כי אני עייפה מידי אזאזאז את כוסית! וישלך סיידליפ D: כן ביוש

MoonyAvFreak

New member
הגריקקק

היי D: שלוווווווווום מה קורה? אחלה הכל טוב?ואללה כן שיא אינלי כוח לחפור לך לאנורא כי אני עייפה מידי אז לכי לישוןן אזאזאז את כוסית! אושלא וישלך סיידליפ D: זה כם כן ביוש ביי יפיופה

למעלה