הקורבן השבועי

Rose131

New member
נו באמת,

חשבתי שאם זה יהיה פורום תהיה *קצת* יותר היענות. אז די להתעצל.

MoonyAvFreak

New member
אני חייבת להכין עוגיות למסיבה בבצפר

למחר. אני מבטיחה אני יענה עוד שניה שאני אסיים :) יאיייייי אני קורבןןןןןןןןןןןןןןן מיאווו

sha na na revol

New member
כי כשאני אומר את זה...

הרבה דברים נשמעים ככה...
אבל ברצינות, את לא אוהבת בצצצצצצצצצצ-----ק נוזלי?

Luna Sphere

New member
חחחחח

אוי הייתי מציפה כאן במלא שטויות כאלה אבל אין לי כלום על המחשב הרגיל :( הכל על הבלאדי לפטופ

MirrorGirl

New member
מעייןןן../images/Emo99.gif../images/Emo28.gif

מנשמע? מה קורה? איך בבצפר? הקעקוע עדין כואב? איפה עשית אותו? כמה חורים ישלך {שאלה שיצאה מוזר XDDD}? איך קוראים לך? {אינלי מה לשאול XDD} בת כמה? תעשי לי ילד? שלושה? גדוד? ממתי לצלם תרופות זה תחביב ^^"? ואהמ. זהו נמאס
והשאלות התחילו להיות מפגרות

MoonyAvFreak

New member
מיכככככככככככ ../images/Emo23.gif

מנשמע? לא רע P: מה קורה? אחלה :) איך בבצפר? משעמם? הקעקוע עדין כואב? ממש לא איפה עשית אותו? בפסיכו כמה חורים ישלך {שאלה שיצאה מוזר XDDD}? מהבחינה של פירסים יש לי 4. 3 לובים וסייד. ומהבחינה השניה...טיפה יותר הייתי מניחה P: איך קוראים לך? {אינלי מה לשאול XDD} נחום בת כמה? 16 תעשי לי ילד? כן שלושה? יאללה גדוד? שבט שלם!

Let it Bleed

New member
../images/Emo217.gif

מה מצב השיער שלך כרגע? מה מצב הציפורניים שלך כרגע? כמה פוסטרים יש לך על הקיר ושל מי? מה את עושה היום בערב? מנגנת? שרה? להת'3>>

MoonyAvFreak

New member
מישששש

מה מצב השיער שלך כרגע? הוא. מעצבן. חח..חום עם קצוות כתום או משהו מה מצב הציפורניים שלך כרגע? אדום מקולף כמה פוסטרים יש לך על הקיר ושל מי?ישלי יותר מ500... אבל גדולים יש לי אממ...15. וכל מיני P: מה את עושה היום בערב? יש ארוכה עם חברים...ואז אני רואה סרט P: מנגנת? כן גיטרה שרה?בוודאי להת'3>> לאב יא!

למעלה