זו רק אני או ש/הפינות בפורום

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gifזו רק אני או ש/הפינות בפורום../images/Emo41.gif

אוקי קודם כל... זו רק אני או שהקליפ החדש של הקילרס ממש הזוי?! חח ועכשיו לגבי הפינות בפורום, אני אשמח אם כל אחד יכתוב לי כאן איזו פינות הוא מנהל/מתי/אם הוא רוצה לנהל... פשוט אין לי מושג מה נשאר איתנו מימי הקומונה, מה לא ואם אנשים ממשיכים את הפינות שלהם אחרי שהם החליטו שאני בן אדם רע
אני רק יודעת על הפינה של מתן בשבת (Forum Top 10)

Rose131

New member
עקרונית, הפינות שהיו בקומונה:

יום ראשון, המלצת השבוע- גליGaIi4697) יום שני, המוזיקה החדשה- ספיר(אנשים אפורים) יום שלישי, ראש בראש- ענבר(Made In Love) יום רביעי, הקורבן השבועי- עדי(N i g h t F i r e) יום שישי, השרשור השבועי- נופר(nofar7910) יום שבת, המצעד- מורן(Nesta Girl) ועקרונית ביום חמישי היה אמור להיות מצעד השירים(פורום טופ 10 של עכשיו), שספיר(ScreamingForSomething( פעם ניהלה עד שנמאס לה. ועקרונית ביום שני היה אמור להיות את "המוזיקה החדשה", שספיר(אנשים אפורים) אמורה לפתוח רק שזה לא כלכך סדיר + כל תחילת חודש סופי(סופי777) אמור לעשות מסדר נוכחות רק שזה גם כן לא כלכך סדיר וכל סוף חודש שחר(FallOutGirl) פותחת שרשור של כל הקליפים החדשים שהיו בערוץ בחודש. מין סיכום של הפינה של ספיר(ספיר גם מרחיבה יותר על הלהקות והקליפים וכל זה..) וגלי כבר הודיעה שהיא רוצה מחליף לפינה שלה.. ואנשים, תשלחו לעדי מסרים, ותכתבו שאלונים, ותשתפו קצת פעולה.

CitizenErased

New member
chronophobia לקחה את המלצת השבוע

מגלי שלא רצתה את הפינה יותר מורן עדיין מעוניינת לנהל את מצעד הלהקות? כי היא לא ענתה לי בשרשור, אנחנו מתחילים אותו מחדש כמו שהרוב בפורום ביקש וסך הכל זה מתאים כי הרבה כאן לא היו בקומונה.

nesta girl

New member
סורי, לא ראיתי את ההודעה

ואני פותחת מחדש/ממשיכה את הפינה

oshriti123

New member
אפשר קישור לקליפ?

לא ראיתי
והייתי רוצה לנהל איזושהי פינה... אם אפשר ויש לכם רעיון למשהו...

SainTonix

New member
../images/Emo41.gif הצעה לפורום

אפשר לעשות "פינה" או שרשור שבועי כזה לגבי הצבעות בגלגלצ.. כל שבוע אפשר לבחור שיר או שניים שנחליט להכניס למצעד בגלגלצ... זה עובד מעולה עם MCR ומצביעים להם בכמויות מטורפות (שם יש גם מטרה - לקדם את הבאת הלהקה לארץ).. אבל סתם חשבתי על זה וזה יכול להיות נחמד שהתרבות של MTV2 תכנס לרדיו.. כמו שיש שירים של the killers, razorlight, jet & kean.. אפשר לקבוע שנכניס שיר טוב , לדוגמה: החדש של פול אאוט בוי, קלאקסונס, 30 סקונדס טו מארס, גוד שארלוט, מיי כימקיל כבר יש שניים P= .. או בקיצור לקחת אפילו את המנצח באיזה שבוע במצעד שירי רוק כאן בפורום, ולהחליט שמכניסים אותו לגלגלצ.. זה יכול להיות ממש מגניב.. מה אתם אומרים? (אגב, מי שכאן עכשיו, המצעד משודר עכשיו ברדיו.. ) כאן יש את השירים שיש עכשיו במצעד : http://glgltz.co.il

CitizenErased

New member
אין לי בעיה אם אתה רוצה לפתוח...

בימי רביעי יחד עם הקורבן השבועי (פשוט כי באותו היום נפתחות ההצבעות) יכול להיות אחלה דבר לקידום הרוק בארץ מעט
בימי חמישי יהיה פינת ביוגרפיות שתתחיל השבוע, אני אפתח אותה ואחר כך כל אחד שמוכן לעשות על להקה שהיא שפשוט יודיע לי מראש ונקבע לו תאריך

GaIi4697

New member
לא!

כ"כככ לא! אל תעשו את זה גם פה, בבקשה. אל תהרסו לגמרי גם את הפורום הזה.

sha na na revol

New member
נו, אבל זה cheesy.

הימים שהעם כולו היה מתאחד סביב 'מצעד הפזמונים' נגמרו לפני בערך 15 שנה. היום זה פשוט מתאים רק לאינדיבידאליים מסויימים, בעיקר מעריצים של להקות שעושים את זה בתור תרגיל גם אם הם לא ישבו לשמוע גלגל"צ.

SainTonix

New member
ברור שזה לא יהיה באטרף כמו בכל מקום

אבל להתקשר לגלגל"צ לבקש שיר שאנחנו אוהבים כדי קצת לקדם פה את הרוק האלטרנטיבי.. אני לא מבין מה הבעיה בזה.. שרשור בפורום לא מזיק ולא עולה כסף לאפחד.. מי שלא רוצה- לא חייב.. זה רק יכול לתרום.. שמעו, אינקיובס באים, MCR.. אולי יבואו חח ובקצב הזה אפשר רק להשתפר.. אפילו בלי קשר למי בא ומי לא, לתת לסגנונות האלה קצת חשיפה ברדיו.. מה רע?

GaIi4697

New member
זה מגעיל

זה לרמות כאילו, אם אתם מתכוונים לעשות את זה, אתם לא חושבים שזה *קצת* הורס את הקטע של הערוץ?! X_X

GaIi4697

New member
וכאילו

"כדי קצת לקדם פה את הרוק ה*******אלטרנטיבי*********" לזזל. כל הקטע ברוק אלטרנטיבי זה שהוא אלטרנטיבי.

למעלה