זו רק אני או ש/הפינות בפורום

SainTonix

New member
טוב אני לא אכנס איתך לויכוח

על מה זה אלטרנטיבי.. אם זה היה עד כדי כך "אלטרנטיבי" וסגנון קדוש שרק ה"מאגניבים" צריכים לשמוע, ואסור לזה להיות מפורסם - אז לא היו פותחים לזה ערוץ שלם. לא אהבת? את לא חייבת !

CitizenErased

New member
אף אחד כאן לא אומר לרמות

הפינה היא פשוט הצעה למה אתם יכולים להצביע שהוא קשור לערוץ עליו מדבר הפורום. גלגלצ גם ככה בקושי משמיעים רוק אלטרנטיבי וכמות האנשים בארץ שאוהבים את המוסיקה הזאת היא נמוכה מאוד יחסית. אנחנו סך הכל מציעים לתת פה שירים + קישור למצעד ואנשים יכולים להכנס ולהצביע פעם אחת או יותר אם בא להם. אנחנו לא אומרים "תכנסו ותצביעו לפחות 300 פעמים" כי אין כאן שום סיבה לעשות את זה (לעומת פורומים אחרים בהם זה באמת עוזר). סך הכל שרשור שבועי אחד. לא מעניין אותך, אל תקראי. אנחנו לא מחזיקים לך אקדח לראש. זה נכון שרוק אלטרנטיבי בכללי אמור להיות אנטי ממוסחר אבל בחיית, סתכלי על הלהקות שאנשים פה אוהבים... מיי כמיקל רומנס, פול אאוט בוי, AFI... לחצי מהלהקות יש בובות אקשן פיגורס, שיא המסחור. הקילרס, אינקובוס, נכנסו לגלגלצ. אז חס וחלילה, שלא יצביעו להם כי "אוי לא הרוק האלטרנטיבי לא אמור להצליח, הוא אלטרנטיבי" אז בקיצר את דנה אותנו לזה שבכלל לא ישימו בארץ ברדיו שירים שאנחנו אוהבים אלא רק פופ ממוסחר שחוזר על עצמו.. חוסר ההצלחה של הלהקות גם אומר שהם לא יבואו לכאן, כי למה להם? אז מה בעצם הרעיון?! אנחנו סך הכל מציעים כאן לתת לינק פלוס רשימה של שירים ומי שבא לו, שיילך להצביע. לא יאה לך לעזור קצת לשירים שאת מקשיבה להם, אל תכנסי לשרשורים.

CitizenErased

New member
כל עוד היא לא חזרה אלי לגבי הניהול

אז לא. אני שלחתי מסר ולא קיבלתי תשובה.

GaIi4697

New member
טוב, אני לא מתכוונת להגיב לשניכם

לא משמיעים כי זה אלטרנטיבי. סבבה אז מכר, פוב וAFI.. הם עדיין לא הלהקות היחידות הערוץ. אין לי כוח לחפור בזה. תעשו מה שבא לכם. גם ככה הכל פה הרוס.

CitizenErased

New member
חבל לי שככה את חושבת

אבל אם את כל כך סובלת את לא צריכה להמשיך לבקר פה. נו וכן, אנחנו לא אומרים "תתקשרו עכשיו כל יום כדי להכניס כל שיר שיש בערוץ MTV2 לפלייליסט של גלגלצ", ממש לא. אנחנו אומרים שכבר שיר שכן נמצא בערוץ (כמו ברגע זה הקילרס, אינקובוס וMCR) נמצא במצעד אז אנחנו נותנים פה אפשרות לאנשים להצביע. זה הכל. למה להוציא כל דבר מפרופורציות?

CitizenErased

New member
איך בדיוק להצביע פעם אחת...

זה לרמות? הם מבקשים ברדיו שאנשים ילכו להצביע, להפך, אנחנו עושים להם טובה שאנחנו מפרסמים את המצעד.

CitizenErased

New member
הוא אמר שבפורום MCR...

מצביעים להם בכמויות מטורפות. לפי מיטב זכרוני את בכלל לא חברה בפורום ההוא אז מה איכפת לך מה עושים שם? אנחנו מציעים כאן לעשות את זה בתור פינה שמי שרוצה יוכל ללכת ולהצביע פעם אחת ואם בא לו לרמות ולהצביע יותר, שיהנה.

GoldenBabe

New member
|מתערבת|../images/Emo109.gif

כן אבל בפורום מכר [שמפחיד אותי לגמרי לכן אני לא שם] מצביעים להם בכמויות מטורפות. זה מסחור, זה רמאות וזה ממש לא לעניין. אם לגרופיות המפגרות האלה שחורטות על עצמן ג'רארד או מייקי או פראנקי [לא מכלילה] בא להצביע להם, שיצביעו מה אכפת לי, אני גם ככה לא שומעת הרבה מכר.. אבל אנחנו לא הופכים את הפורום הזה ל'פורום מכר 2', נקודה.

CitizenErased

New member
קראת בכלל את השרשור?

מישהו כאן הציע להפוך את זה לפורום MCR? בפורום MCR יש סיבה לכל העניין והעובדה היא שהם באמת מאוד קרובים ללהגיע לארץ... אף אחד כאן לא הולך להפוך את זה לפורום MCR... אנחנו סך הכל נותנים רשימה של שירים, לינק למצעד ומי שרוצה יכול ללכת להצביע ומי שלא אז לא. אנחנו לא הולכים לבקש מכם להצביע יותר מפעם אחת ולא הולכים להציק לכולם על העניין כי כאן אין סיבה כזאת.

PATD

New member
וואי את מוכנה לרדת מהעניין הזה

[
חפירה] שבפורומכר : "אם לגרופיות המפגרות האלה שחורטות על עצמן ג'רארד או מייקי או פראנקי [לא מכלילה]" למרות שכתבת 'לא מכלילה' בסוף ,בדיוק איזה ילדה אחת יצורה כתבה את זה בשירשור של החדשים וכולן ממש ירדו עליה ואמרו לה ללכת לטיפול או משהו.. אז למה לכתוב את זה בקומונה של פאניק וגם פה עכשיו? ת'כלס ילדה אחת חסרת חיים עשתה את זה.. סו וואט? אנשים בפורומכר ממש ממש נחמדים ויש שם שיתוף פעולה ממש טוב... חוצמזה שכמו בפורומכר ברוב הקומונות של הלהקות [כמו בפאניק .. מוכר??] ששמים תמנות אומרים איזה שווה וכו'.. ואני בטוווווחה שהן לא בטוחות ב-200% שהן יתחתנו איתם [ אפחד לא עד כדי כך הזוייי..] ובקשר להצבעות בכמויות מטורפות.. זה מפריע למישהו? זה עוזר להביא אותם לארץ, לא? אני פשוט לא מבינה מה הבעיה.. מי שלא רוצה להצביע לא מכריחים אותו או משו.. וזה גם לא שיש למכר מעריצים רק בפורום.. אני מכירה עוד אנשים שאוהבים אותם וכן יבואו להופעות בלי קשר לאף פורום...

CitizenErased

New member
../images/Emo45.gif

אני לא רואה רע בלרצות להביא להקה שאוהבים לארץ ולהיות מוכנים להשקיע בעניין. הלהקה לא תצנח לאף אחד בכניסה לבית אם לא יעבדו קשה.

SainTonix

New member
תגובה לך ולזאתי השניה שחיה בעולם

אחר לגמרי.. אפחד לא אמר להתחיל להצביע בטירוף, לא אמרתי שהולכים לפתוח 200 שרשורים על זה.. אמרתי שנפתח מידי שבוע פינה שבה נבחר איזה שיר ננסה להכניס לפלייליסט של התחנה. לא אמרנו שזאת המטרה של הפורום, לא כולם חייבים לשתף פעולה ובטח שלא לעשות 300 הצבעות. לפורום MCR יש מטרה, והיא להביא את הלהקה לארץ. כאן אני פשוט רוצה להכניס יותר את המוזיקה הזאת לרדיו, מגיע לנו שישמיעו מוזיקה טובה קצת ברדיו... אז התחילו לשים the killers, incubes, mcr , afi .. ולדעתי מספיק שהפורום הזה יגרום לשירים להכנס למצעד, הפורומים האחרים יוכלו להצביע לשירים האלה כמה שהם רוצים.. אני לא מבין מה עשיתם מזה כזה עניין.. חושבות שזה רמאות? בעייה שלכן, אל תצביעו ואל תשתתפו.. לא כולם מגיבים בכל שרשור ואתן לא חייבות לשתף פעולה בזה. זהו.

SainTonix

New member
חח סורי אני לא טוב בזה...

התכוונתי שההודעה הייתה מופנת גם לGaIi4697

למעלה