טכנולוגיות ווב

הבעיה בכל הקורסים האלה

מבחינתי, זה שהעבודה זה עבודה של מיליון שעות ביום וזה משהו שאני מאד מתנגדת לו. יש לי חיים. עוד משהו שחשוב לי זה לא לקחת את העבודה הביתה. ולא נראה לי שכל ה"מסביב להייטק" הזה מתחשב ברצונות האלה שלי :/ החברה סיפרה שהיא כל הזמן רואה מודעות דרושים על לוחות מודעות במחלקה. ולגבי מאמן חד"כ, חברה אחרת שלי :) (מהעבר, אנחנו לא בקשר עכשיו), סיפרה שהיא עשתה בוינגייט את הקורס ועובדת בחדר כושר תמורת משהו כמו 40 ש"ח לשעה (לא זוכרת בדיוק) שזה לא רע בכלל. אבל היא מתאמנת כל החיים שלה וגם נראת מעולה עם גוף חטוב ושרירי אז כל חד"כ ישמח לראות אחת כזו כמדריכה אצלו. אז לפני שאתה עושה קורס כזה לדעתי חשוב להיות מספיק כנה עם עצמך ולהחליט אם הגוף שלך נראה מספיק מאומן כדי לעניין בתור מאמן חד"כ.

charriere

New member
אוקיי

אז יכול להיות שהיי טק זה לא בשבילך כי לפי מה שאני יודע מי שעובד בהיי טק עובד המון שעות , אז גם הטכנולוגיות ווב שזה אמור להיות משהו שקשור להיי טק (למרות שזה לא קשור לכלום) לא צריך להיות מתאים לך. ראיתי את המודעות שיש במחלקה , שלחתי קו"ח , חלק ענו וחלק לא . בכל מקרה אין שם עבודה רצינית , רוב העבודות שם זה רק חצי משרה. 40 שקל לשעה נשמע מצוין , לגבי העניין של הגוף אז לא ראיתי במודעות דרושים שמחפשים אנשים שריריים... אבל אם זה מה שמחפשים אז אני אקח סטרואידים

בתור ביולוגית

אני לא ממליצה לך לקחת סטרואידים
תתאמן אנאירובית ותן לכרומוזום Y (הזכרי) שלך לעשות את עבודתו
אני לא בטוחה שמותר לכתוב במודעות דרושים שמחפשים אנשים עם דרישות מיוחדות במראה חיצוני. כשאני חושבת על זה, נשמע לי מה שזה מה זה מתאים לעבוד עם איזשהו בסיס נתונים, לסדר ולמיין אותו ולדעת לשלוף את המידע במהירות. מעין ארכיון דיגיטלי כזה. אני גם טובה בחיפוש מידע. וגם מעדיפה לעבוד עם מחשבים מאשר עם בני אדם. אולי אפשר אפילו לשלב את זה עם ביולוגיה. הרי לא חסר מידע בביולוגיה שצריך למיין אותו, לשייך לקבוצות, לתת שמות לפי חוקים ספצייפים בהתאם לשייכות של חומר או חיידק זה או אחר. אז מידענות נשמע כמו תחום מתאים בשבילי, לא? (אני לא יודעת מה זה טכנולוגיות ווב אבל השם הזה לא מושך אותי :))

../images/Emo45.gif מאת פליטת ווב

כתבתי הודעה מאד מפורטת וארוכה על מה שהלך שם בשנה וחצי שהרשתי לעצמי להיות במסלול וכנראה עדיין הולך, עד שכבר התחיל להיות לי לא נעים מעצמי...בואו נגיד שכל מה שחושש אומר נכון והרבה מעבר,אני לא רואה שום סיבה להרשם למסלול ומקווה אם כבר הוא ממשיך להתקיים,יום אחד מישהו מלמעלה יבדוק מה שקורה שם ברצינות ואולי יקרה איזשהו שינוי לטובה (נגיד יסגרו אותו). אני פרשתי מהמסלול אחרי שנה וחצי, ממש באמצע התואר ואחרי שנה א עם ציונים ממש טובים, אפשר לסכם את דעתי בזה שלא היה אכפת לי להעיף את כל ההשקעה והזמן שהעברתי שם לפח ולהתחיל ראשי חדש ולהוסיף לעצמי שנה ללימודים. זה פשוט לא היה שווה את זה ובטח לא היה שווה להמשיך בזה. בגדול...אל.

למעלה