משחק הפושעים
סיבוב-2

liaush

New member
../images/Emo41.gifמשחק הפושעים../images/Emo11.gif../images/Emo41.gif../images/Emo59.gifסיבוב-2 ../images/Emo202.gif

ערב טוב אסירים, ואסירים משוחררים
2 פושעים חדשים הצטרפו לכלא שלנו
והם randu ו T H E L E G E N D ברוכה הבאה לכלא
XD ובמיוחד בשבילכם אזכיר שוב את סדר השלבים
השלב הראשון.
-היציאה מהכלא
בסיבוב הזה משתתפים רק הפושעים שבכלא!. בעוד דקות ספורות אני אפרסם חמש שאלות טריוויה קלות בנושא *הבורר* תצטרכו לענות על השאלות שלושת הראשונים שעונים נכון יוצאים מהכלא בסיבוב השני! וכל החמישה אחרים נשארים בכלא עד הסיבוב השלישי.
השלב השני
-התוכנית-
מחר בשעות הבוקר/או בשעות הלילה המאוחרים. יתפרסמו לוח התוכניות של כל ששת הפושעים. השלושה שיצאו בסיבוב הזה יצטרפו לשלושה המשוחררים שהם אריאל יפעת ושיר. ברשימת התוכניות האלה יהיו 7 פשעים כל פושע יצטרך לבחור בפשע מסויים שאותו יבצע.את הפירוט על הפשע תקבלו רק כאשר תבחרו, אני מזכירה כאלו שבוחרים הם רק ששת הפושעים המשוחררים! ניתן יהיה לבחור תוכנית פשע עד השעה 15:00 ולא מאוחר יותר!.
השלב השלישי
-פרסום השאלות-
בשעה 16:00 בדיוק אני נותנת לכל פושע שאלות בנושא הבורר, אם הוא ידע לענות נכון על חמשת השאלות הוא הצליח לבצע את הפשע שבחר, במידע ולא אז הוא חוזר לכלא עד סיבוב הבא. בנוסף לכך השעות מתחדשות! הפעם השאלות לא יהיו קלות מידי.. השאלות יהיו בסגנונות שונים אמריקאיות, שאלות של נכון ולא נכון, מי אמר למי וכן אלה.. את התשובות תשאלו לי במסר ולא בפורום!. ניתן לענות על השאלות עד השעה 21:00 שלב רביעי ואחרון- התוצאות
בשעה 21:00 התוצאות! מי נשאר חופשי ומי חוזר לכלא! כמובן שמי שענה נכון על כל השאלות חופשי ומי שטעה לפחות בשאלה אחת חוזר לכלא.
המטרה שלכם היא לבצע כמה שיותר תוכניות! להשתדל לא לטעות!. מי שיצא בסיבוב הזה מהכלא יש לו סיכוי גדול להגיע לגמר! ולכן חשוב מאוד להשתתף בסיבוב הזה! אני שוב מזכירה ככל שתצאו מהכלא מאוחר יותר ככה הסיכויי שלכם להגיע לגמר קטן יותר בהצלחה גן חיות!!!

liaush

New member
אתם לא משתתפים רק בשלב ה1 ../images/Emo13.gif

החל מהשלב השני אתם נכנסים למשחק

liaush

New member
../images/Emo196.gifשלב-1 היציאה מהכלא!../images/Emo18.gif../images/Emo88.gif

השאלות מיועדות רק לפושעים שבכלא! ולא למשוחררים! אסירים!
שימו לב! החופש שלכם תלוי בזה... 1. איך קראו לבת של יוסי? 2. מה הוא שמה האמיתי של קוקי? 3. היכן ניתן לראות קטעים מתוך הבורר? [חוץ מהVOD] 4. כמה אחים יש לאירנה? 5. מה היא הסצנה האחרונה ששודרה בפרק האחרון של הבורר?.
יש לענות כאן ולא במסר.
רק שתדעו העתקות הם על אחריותכם בלבד. להעתיק טעויות זו לא חוכמה כי יש כאלה שטועים!. אז תחשבו עם הראש פושעים
והמון המון בהצלחה! החופש שלכם תלוי בכם!

עונה../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

איך קראו לבת של יוסי? נראה לי אושרית 2. מה הוא שמה האמיתי של קוקי? לימור 3. היכן ניתן לראות קטעים מתוך הבורר? [חוץ מהVOD] באתר שלהם 4. כמה אחים יש לאירנה?2 5. מה היא הסצנה האחרונה ששודרה בפרק האחרון של הבורר?.ששימי יורה בבורר

אושRתי

New member
עונה

איך קראו לבת של יוסי? אושרית 2. מה הוא שמה האמיתי של קוקי? נטע גרטי? 3. היכן ניתן לראות קטעים מתוך הבורר? [חוץ מהVOD] באתר הרשמי של תפוז . 4. כמה אחים יש לאירנה? 2 5. מה היא הסצנה האחרונה ששודרה בפרק האחרון של הבורר?הסצנה האחרונה הייתה ששימי ירה בבורר והבורר נפל למים.

liaush

New member
-כמה תיקונים-

ב2. התכוונתי לשמה האמיתי של קוקי בסדרה (ולא במציאות) וב3 רצוי לציין באיזה אתר בדיוק. אז רצוי לתקן

randu

New member
אם עוד יש לי סיכוי!

1. איך קראו לבת של יוסי? אושרית. 2. מה הוא שמה האמיתי של קוקי? לימור גולדמן. 3. היכן ניתן לראות קטעים מתוך הבורר? [חוץ מהVOD] באתרהרשמי, של פליקס. 4. כמה אחים יש לאירנה? 2. 5. מה היא הסצנה האחרונה ששודרה בפרק האחרון של הבורר? הסצנה שבה הבורר נורה ועף למים.ואז שומעים צרחה.

liaush

New member
והפושעים שיוצאים מהכלא הם!../images/Emo124.gif

mai angel המקורית אושRתי randu ברכות
אתם מצטרפים לפושעים: S c h n i t z e l , yifat XD , דבש Nתוק. כעת אתם שישה!. מהשלב השני כל השישה משתתפים!
התוכניות התפרסמו מאוחר יותר ניתן יהיה לבחור עד השעה 15:00 למחורת. בהצלחה שישיה

yifati XD

New member
אוףףףףףףףףףףףף אני לא יהיה גם מחר כנראה...

אבל יש מצב יהיה לי מחשב זמין

למעלה