משחק הפושעים
סיבוב-2

liaush

New member
כל מי שבחר רצח.

שיקח בחשבון שאם הוא לא מצליח אז הוא חוזר לכלא ולתמיד! זאת אומרת עוזב את המשחק. אבל כעת אין לשנות את הבחירה ומה שבחרתם בחרתם ראו אוזהרתם!

liaush

New member
../images/Emo127.gif ../images/Emo129.gifרצח במקלט החשוך../images/Emo11.gif../images/Emo59.gif

תאריך האירוע: 7.5.07 יום: שני שעת האירוע: 20:00 שדה האירוע: המקלט של הבית של שיר. מבצע פשע: דבש Nתוק. תאור האירוע: ערב נעים אחד שיר החלה לשמוע קולות שהובילו לתוך המקלט של ביתה. היא לקחה את האקדח והחלה לרדת באיטיות במורד המדרגות. היא התקדמה יותר ויותר. היא ראתה שם דמות גברית. הגבר חיפש משהו. שיר ללא הרבה מחשבה ירתה באיש יריה בראש. כעבור כמה דקות היא הבינה שזה היה רק השכן שנכנס למקלט בשביל לקחת את הארגז הכלים אך היה כבר מאוחר מידי. השכן מת!. מה יקרה לשיר? האם היא תחזור לכלא?. שיר.. החופש שלך תלוי בך!

liaush

New member
../images/Emo127.gif ../images/Emo59.gifההברחת סמים לחול../images/Emo160.gif

תאריך האירוע: 6.5.07 יום: רבעי שעת האירוע: 16:00 שדה האירוע: שדה התעופה מבצע פשע: S c h n i t z e l תאור האירוע: בוקר אחד אריאל מקבל שיחה מפתיעה מארה"ב שבו הוא מתבקש להעביר 30 גרם של אקסטזי לאהר"ב עוד היום תמורת סכום מאוד נאה. אריאל מזמין טיסה דחופה הוא לוקח את המזוודה מכניס לתוכה את כדורי האקסטזי שבשקית. ואת השקית הוא מנסה להסתיר בכך שהוא שם בגדים בתקווה שלא ישימו לב. השעה 16:00 ואריאל כבר בשדה התעופה מנסה להבריח סמים לחול. בשדה התעופה הוא מתבקש לשים את המזוודה שלו לבדיקה... וזה הרגע הגורלי... האם ימצאו את הסמים במזוודה של אריאל והוא יוחזר לכלא? האם הם לא יבחינו בסמים ויעלו את אריאל לטיסה?. הכל תלוי בך!
.

liaush

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo220.gifגניבת דיסק.../images/Emo220.gif ../images/Emo59.gif

תאריך האירוע: 23.8.07 יום: שלישי שעת האירוע: 16:00 שדה האירוע: חנות הדיסקים. מבצע פשע: mai angel המקורית. תאור האירוע: מאי שמעה על הדיסק החדש שמוציא הראל סקעת ורצה לחנות. כאשר היא הגיעה היא הבחינה בתור ע-צ-ו-ם שהיה בחנות. מאי התחילה להידחף כולם התחילו לצעוק אך מאי שלפה סכין וכולם שתקו ונתנו לה לעבור. לאחר התור העצום הזה שהצליחה לעבור היא הבחינה ששחכה את הכסף בבית! ולא היה עליה גרוש, במבט שני על התור הענק היא אמרה לעצמה שאין מצב שהיא חוזרת הביתה. המוכרת נתנה למאי את הדיסק מאי לקחה אותו והחלה לרוץ. ההעזקה הופעלה! איש הביטחון החל לרוץ אחרייה במהירות. האם מאי תצליח להימלט עם הדיסק? או האם איש הביטחון יתפוס אותה ויחזיר לכלא?. הכל תלוי במאי!

liaush

New member
משחק פושעים.

אין צורך להסביר את התנהלות המשחק כי את כבר רואה בעצמך איך זה עובד.

liaush

New member
נחכה למאי ואריאל ואז אוכל לפרסם את השאלות../images/Emo13.gif

אה שולט גם בשלב הזה אנחנו משתתפים? ../images/Emo12.gif

סליחה שאני קצת לא מבין
מהשלב השני אנחנו גם בוחרים משהו? שולט. ואוקיי עד איזה שעה אפשר לבחור? אני אבחר עכשיו כי אני לא אהיה פה ככ.. אז אם אנחנו לא אמורים אז פשוט תבקשי מאושרת שתמחוק אוקיי?
אני צריך לשנן את החוקים

liaush

New member
חחח בחלט צריך לשנןD:

אתה בוחר את מה שעוד לא בחרת. נגיד פעם שעברה בחרת "עברות כלליות" שמתי על זה קו. אתה יכול להיות בתמונת הרשימה. כל המשימות שתבצע ימחקו וזו המטרה למחוק כמה שיותר. בהצלחה:]

liaush

New member
../images/Emo196.gifשלב 3- ה-ש-א-ל-ו-ת../images/Emo18.gif

במידע ותדעו לענות על 5 השאלות. תבצעו את הפשעים שבחרתם בהצלחה!
ניתן לשלוח את התשובות במסר בלבד!!!
השאלות יהיו בסגנונות שונים שיהיה בהצלחה לכל ששת הפושעים!
1. כמה בנים יש לברוך אסולין?
א. 4 ב. 2 ג. 3 ד. 5 2. כמה כסף נתן ברוך אסולין לאחיו יוסי על הניתוח הפלאסטי של אושרית?
3. העונה השניה של הבורר תתחיל ב2008 נכון או לא נכון?
4. מי אמר למי? "אולי תספרי לי איפה הכרת את בעלך ז"ל" .. "הוא רצח אותי"
5. מה הוא המקצוע של לימור (קוקי)
א. שחקנית. ב. רקדנית ג. זמרת ד. עורכת דין. -יש לענות במסר!- לאחר שעניתן סמנו
בשביל שאוכל לבדוק. בהצלחה פושעים!

liaush

New member
בקשר לעיקוב שלי..

תקשיבו.. אני מבינה שיש לכם עניינים. וכבר הסברתי לכם שאם לא תשתתפו בסיבוב אחד זה לא ביג דיל! שיר אומרת לי שהיא הולכת שאני אשלח מהר, יפעת אומרת לי שהיא הולכת ומזרזת אותי. תראו.. אתן הולכות זו הבעיה שלכן כי גם לי יש דברים אחרים לעשות חוץ מהלעמוד בזמנים שלכם. אמרתי שאני אפרסם ב1 זה שאחרתי ב8 דקות זה לא בגלל ששיחקתי דוקים זה בגלל שבדקתי את התשובות בשבילכם! אני לא חייבת לבדוק תשובות אם אני יודעת אבל בדקתי מראש בשביל לא להטעות אותכם!. זה נחמד שאתם משתפים אותי ומודיעים לי מתי לא תהיו אבל יהיה נחמד עוד יותר אם זה יהיה יותר דסקרטי תפנו אליי במסר או באייסיקיו ותגידו לי ואז אני מבטיחה להתחשב אבל אל תפנו בדרישות כאילו אני חייבת לכם משהו
זה לא עובד ככה!. אני מקווה שזה לא יחזור על עצמו.

דבש Nתiק

New member
אני לא ניסית לזרז אותך אתמול רק אמרתי ועכשיו

התעקבת בשמונה דקות זה באמת ביג דיל
בכ"א תודה על ההתחשבות

דבש Nתiק

New member
../images/Emo127.gif

הפעם השאלות היו קשות אבל אחרי חקירות עמוקות בV.O.D ובגלל שהבנתי שאם ויצא שאני אטעה הסיבוב הזה אני יוצאת מהמשחק ושלחתי ואני בטוחה ב200 % שצדקתי XD בהצלחה לכולם

למעלה