משחק הפושעים
סיבוב-2

liaush

New member
...

אני לא אפסיל אותך או משהו אם לא תיהיי. את כבר יודעת את מטרת המשחק ולכן אין צורך לחזור על זה פעם נוספת אם לא תשתתפי מחר אז פשוט ויתרת על סיבוב אבל עדיין תיהיי חופשיה.

liaush

New member
והודעה לכאלה שלא השתתפו בסיבוב ../images/Emo4.gif

זה כבר הסיבוב השני שאתם לא מראים כל עניין במשחק.. אז יש לי שאלה.. מדוע אתם תורכים להירשם בכלל?. ומי שלא השתתף הם אותם האנשים שלא השתתפו גם בסיבוב הראשון. אני מדברת על : טל קטן, ספיר-עידן יניב אתה הכל, איתי , ו לגנד -שרק היום הצטרף. אתם לא מראים שום עניין במשחק וכעת אני בהתלבטות אם להמשיך את השלב של היציאה מהכלא גם בסיבוב הבא או פשוט להמשיך עם השישיה שיש לי?. בכל מקרה מי שרוצה לצאת מהמשחק עדיין יכול המשחק הוא אינו מחייב! אני רק מבקשת אל תירשמו סתם! אל תירשמו ואחרכך תעלמו זה לא עובד ככה!. בכל מקרה אני אתן צ'אנס אחרון בסיבוב השלישי של המשחק וזה יהיה הצ'אנס האחרון של הפושעים שלא השתתפו לצאת מהכלא אם לא יהיה שיתוף פעולה אני אצטרך להוציא אותכם מהמשחק ולהמשיך עם השישיה זה תלוי בכם. תוכיחו לי שאתם רציניים
!

אוףף../images/Emo4.gif

פעם שניה שאני לא בבית שיש את המשחק.. אני ממש מצטערת. את יכולה להודיע באיזה שעה בדיוק יש את המשחק? או שזה שעה קבועה?

liaush

New member
אני תמיד מודיעה

הסיבוב השלישי והאחרון של יציאה מהכלא תהיה ביום שני בערב זה בשעה 21:00 אז תשתדלי להגיע:) כי זו ההזדמנות האחרונה

דבש Nתiק

New member
לליה,

יש מצב שמחר ב16:00 אני לא אהיה כאן ואמרת לי במסר שתעלי את השאלות מוקדם יותר

liaush

New member
אם זה התעכב אז אני אשלח לך ת'שאלות לפני

במסר ותאמיני לי עליהם

liaush

New member
../images/Emo41.gifשלב-2 בחירת תוכנית../images/Emo11.gif../images/Emo59.gif../images/Emo41.gif

S c h n i t z e l yifati XD דבש Nתiק Mai angel המקורית אושRתי randu אתם ששת הפושעים החופשיים! וכעת אתם מתבקשים לבחור תוכנית פשע אחת שלא בצעתם. הרשימות של כולכם מופיעות בתמונה מצד שמאל
לגבי אריאל יפעת ושיר. אין לבחור את אותה התוכנית פעמיים
התוכניות שלכם
1. פריצה ושוד
2. גניבה
3. תקרית אלימה
4. רצח
5. מכירות סמים
6. סחיטות ואיומים
7. עברות כלליות.
ניתן לבחור עד השעה 15:00. שיהיה בהצלחה

liaush

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo59.gif-הנקמה בבוס.-../images/Emo129.gif

תאריך האירוע: 4.5.07 יום: ראשון שעת האירוע: 17:00 שדה האירוע: ביתו של שיפמן הבוס. מבצע פשע: randu תאור האירוע: לפני הכניסה לכלא רן עבד כמדריך, הבוס שלו שמע על הפשעים שמבצע רן במקביל לעבודתו ופיטר אותו. רן שומר טינה . הדבר הראשון שהוא עושה ברגע שיוצא מהכלא זה הולך לבוס שלו ודופק לו בדלת, ברגע שהבוס פותח את הדלת רן יורה בו 2 ירייות אחת בלב והשניה בבטן. שיפמן נמצא בדירתו ללא רוח חיים. לאחר דקות ספורות הגיע המשטרה ואתה עדיין באזור האם תצליח להתחמק? האם תוחזר לכלא? והפעם לתמיד!!! בקרוב התפרסמו שאלות אם תדע לענות עליהם בצעת את הפשע בהצלחה
אם לא תוחזר לכלא לצמיתות!
החופש שלך תלוי בך!

liaush

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo59.gif רצח למען החברות../images/Emo24.gif

תאריך האירוע: 13.2.07 יום: שלישי שעת האירוע: 22:00 שדה האירוע: רחוב בצלל 22. מבצע פשע: yifati XD תאור האירוע: כמה ימים לאחר שיצאה יעפת מהכלא היא פגשה חברה מהעבר שמזמן לא ראתה חברתה מהעבר ספרה לה שיש מישהו בשם ראובן שסוחט את אימה ומאיים לרצוח אותה וגם את אימה. יפעת התעצבנה. חברה של יפעת קבעה פגישה עם ראובן ובינתיים יפעת עקבה אחריהם. במהלך הפגישה שלהם הוא החל לשלוח ידיים לכיוון של חברתה, יפעת לא חשבה פעמיים וירתה בו 3 יריות. כעבור דקה המקום היה מלא בניידות משטרה. האם יפעת תספיק לברוח בזמן? האם תיתפס?. זה תלוי בתשובות שלך אשר יתפרסמו בקרוב. זכרי החופש שלך תלוי בזה!

liaush

New member
../images/Emo135.gif../images/Emo59.gifאלימות בבית הקפה../images/Emo185.gif

תאריך האירוע: 17.2.07 יום: שישי שעת האירוע: 12:00 שדה האירוע: בית הקפה ליד החוף. מבצע פשע: אושRתי. תאור האירוע: לאחר שהשתחררה אושרת מהכלא היא קבעה פגישה עם בחור בבית הקפה
הבחור איחר, אושרת הלכה לבר בשביל לשאול מה השעה. והברמן זיהה אותה והתחיל לקרוא לה בשמות "פושעת, תחזרי לכלא" וכו'... אושרת התעצבנה והחלה להעיף דברים וחפצים מהבר. היא זרקה כסאות שפגעו בקליינטים, שברה בקבוקי יין יקרים, עשתה בלאגן לא נורמאלי. כמה אנשים נסו לעצור את המהומה אך יצא שגם הם נגרגרו לתוך הריב. כעבור רבע השעה.. המקום היה הפוך והרוס לגמרי! כל השולחנות והכסאות היו שבורים. בעל המקום התקשר למשטרה ודיווח על כך. האם המשטרה תתפוס את אושרת? האם היא תספיק להתחמק. אושרת.. החופש שלך תלוי רק בך!
השאלות יתפרסמו בקרוב

אושRתי

New member
../images/Emo133.gif

לא חושבת שאהיה בבית בשעה הזאת אם יהיה אפשר להזיז שעה לערב זה יהיה יותר נוח. טנקס.

למעלה