פינת השבוע

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
../images/Emo41.gif פינת השבוע ../images/Emo41.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:
שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם:
אלבום השבוע של פרל ג'אם:
אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:
סרט השבוע:
קליפ השבוע: תמונת השבוע:

cold metal ass

New member
סופ"ש נעים :

שיר השבוע של פרל ג'אם:GLORIFIED שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: R.H.C.P - SHE'S ONLY 18 אלבום השבוע של פרל ג'אם: VS אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: החדש של רד הוט סרט השבוע: קליפ השבוע: אממ נו שיהיה DANI CALIFORNIA :| תמונת השבוע:

psychoit

New member
אני חושבת שזה אלבום ממש טוב.

אבל אני חושבת שרהצפ במיטבם באמת זה mothers milk.

I am Cornholio

New member
רד הוט במייטבם..?

לא בדיוק... אולי הרד הוט האולטימטיבים זה מוד'רס מילק, אבל BSSM זה יותר במיטבם לדעתי... וסטדיום באמת מעולה, ציפיתי להרבה פחות!!!
ובזה אני מסיימת את תגובותיי בנושא, מפני שזהו פורום פרל ג'אם ולא רהצפ

cold metal ass

New member
אוקיי , לא בידיוק במיטבם ..

תסקלו אותי .. אבל אתם חייבים להודות שהאלבום מעולה . ואת צודקת זה לא פורום R.H.C.P אז זהו אני אשתוק |סמיילישותק|

psychoit

New member
אלבום טוב.

לא מעולה. לדעתי. יש בו הרבה שירים משעממים.

הוד11

New member
אני

שיר השבוע של פרל ג'אם: השבוע, אולי בגלל עלייתו של הפורום שמעתי פרל ג'אם כל יום כל היום אז יש לי כמה שירים. RED MOSQUITO, TREMOR CHRIST, BUGS, DO THE EVELOTION, FUKING UP שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: RAIN WHEN I DIE של אליס אלבום השבוע של פרל ג'אם: VITALOGY אלבום מדהים!! אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: DIRT של אליס סרט השבוע: בדם קר (סרט חזק!!) קליפ השבוע:אין, לא רואה אמ טי וי תמונת השבוע:אין

On23

New member
../images/Emo79.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם: Man Of The Hour. שיר השבוע לא של פרל ג'אם: Faith No More- Ashes To Ashes
אלבום השבוע של פרל ג'אם: VS. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Led Zeppelin- Houses of The Holy סרט השבוע: אחה"צ של פורענות. קליפ השבוע: Dani California של RHCP. תמונת השבוע:

tirasc15

New member
...../images/Emo79.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:do the evolution שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם:to the end - my chemical romance סרט השבוע: אמריקן פאי קליפ השבוע:miss murder - AFI תמונת השבוע:

I am Cornholio

New member
../images/Emo13.gif

Black
Red Hot Chili Peppers - Animal Bar
Pearl Jam
Stadium Arcadium
סאות'פארק ("Die Canadian! M'kay...")
Red Hot Chili Peppers - Tell Me Baby
תמונה
ג'ון פרושונטה מתוך דני קליפורניה

J92