פינת השבוע

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifטוב,

שיר השבוע של פרל ג'אם:
נראה לי Animal שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם:
Radiohead - Punchdrunk lovesick singalong ב 1:32 עד 1:37 יש פשוט קטע כל כך יפה, לא למה אני אוהבת אותו כל כך
אלבום השבוע של פרל ג'אם:
לא שמעתי השבוע
אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:
Radiohead - My Iron Lung סרט השבוע:
היה מתי שהו השבוע, נראה לי בתחילתו, הפסנתרן. זה הסרט שאני הכי אוהבת, ראיתי אותו מלא, אף פעם לא נמאס, מדהים. קליפ השבוע:
החדש של דה סטרוקס YOLO תמונת השבוע:

pixyled

New member
סופ"ש רגוע

או פרוע, מה שבא לך. שיר השבוע של פרל ג'אם: הביצוע המשותף ל wild horses. שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: Misty Mountain Hop- זפלין. אלבום השבוע של פרל ג'אם: לא תודה. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: גבע אלון- days of hunger (מומלץ ביותר לחובבי ניל יאנג ומה שבאיזור) סרט השבוע: נפל לי הארנק בלי ששמתי לב כשיצאתי מהאוטו. אחרי שעתיים+ בבית קפה, באתי לשלם את חלקי בחשבון והרגשתי שמשהו חסר. הייתי בטוחה שפשוט שכחתי אותו באוטו אז התמהמנו בישיבה. כשחזרתי לאוטו ראיתי את הארנק מונח על הכביש בנחת, כאילו אין שם אלף שקל (שני כרטיסים לרוג'ר + כסף). זה היה במרכז ת"א באיזור עמוס אנשים.. talk about luck. חתיכת סרט. סרט יותר סרטי? מקווה להיות היום באוזן השלישית, יש דברים טובים. קליפ השבוע: התקלתם אותי. תמונת השבוע: החרימו לי את המצלמה לשבוע, עמכם הסליחה.

pixyled

New member
אוי

רק עכשיו קלטתי שעבר מאז שבוע. בחיי שזה נראה כמו יומיים- שלושה.

Jagged chaos

New member
הנה אני עונה ../images/Emo69.gif

שיר השבוע- Jeremy שיר השבוע לא של פרל- your time is gonna come, לד זפלין אלבום השבוע פרל- לא שמעתי. אלבום השבוע- קניתי ת'DVD הופעה 5 וחצי שעות של לד זפלין
סרט- ספרות זולה

LetterToElise

New member
ניץ :}

שיר השבוע של פרל ג'אם: לשם שינוי התנתקתי מג'רמי, והשבוע זה Last Kiss שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: The cure - Letter to Elise אלבום השבוע של פרל ג'אם: לא נראה לי שזה ישתנה- Ten [זה לא ספציפית לשבוע הזה] אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: אממ.. אין לי אחד כזה סרט השבוע: אין. לא ראיתי שום סרט קליפ השבוע: הוא לא חדש, אבל רק לא מזמן ראיתי את love cats של הקיור. וזה היה מצחיק

everynormal

New member
ME=]

שיר השבוע של פרל ג'אם:BLACK שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם:SOUNDGARDEN- RUSTY CAGE אלבום השבוע של פרל ג'אם:אמממממ אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: בליץ' של נירוונה סרט השבוע:פוסידון קליפ השבוע:הקליפ של לונלי דיי של סיסטם אוף אה דאון תמונת השבוע:תמונה אחת שווה מאה אלף מילים

Them Bone

New member
אני ../images/Emo9.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם: Once שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם:wake up- the livind end, אפילו שזה חרא זבל P: אלבום השבוע של פרל ג'אם: אף אחד מסויים אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: כנ"ל סרט השבוע: יש לה ביצים קליפ השבוע: MakeDamnSure-TBS תמונת השבוע: בקיצור חרא שבוע

J92

New member
../images/Emo54.gifאני אני אני

שיר השבוע של פרל ג'אם:- שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם:אפרת גוש-כשאתה בא אלבום השבוע של פרל ג'אם:-ויטולג'י,ציירתי לתערוכה כמה דברים לשם [= אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:טיפקס-הכפול? סרט השבוע:טרויה! קליפ השבוע:נהמ רוגלעך תמונת השבוע:

J92

New member
../images/Emo54.gifאהההא../images/Emo23.gif

כל השבוע זימזמתי אותו

Dead Scene

New member
ללא נושא

שיר השבוע של פרל ג'אם: Faithful שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: Alice in Chains - We Die Young אלבום השבוע של פרל ג'אם: Yield אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Mad Season - Above סרט השבוע: לא יודעת לא ממש ראיתי טלויזיה. קליפ השבוע: Tool - Parabola תמונת השבוע

izzys

New member
../images/Emo105.gifסופ שבוע ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם: Even Flow שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: Alice In Chaince-Nutshell אלבום השבוע של פרל ג'אם: Ten אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: פחד מוות סרט השבוע: שלוש עשרה קליפ השבוע: PANIC! AT THE DISCO-I Write Sins Not Tragedies

grapefruit

New member
../images/Emo176.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם: אין שיר ספציפי. שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: Crystal Mountain של דת' ו-Consign To Oblivion של אפיקה. אלבום השבוע של פרל ג'אם: Vitalogy אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Abbey Road של הביטלס
סרט השבוע: הממ, אין. קליפ השבוע: החדש של רהצ"פ. נראה לי שקוראים לו טל מי בייבי, אבל אני לא בטוחה.

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם: Life Wasted שיר השבוע לא של פרל של פרל ג'אם: Robert Plant And The Strange Sensations - Mighty Rearranger אלבום השבוע של פרל ג'אם: Pearl Jam אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Tom Waits - Closing Time סרט השבוע: And now for somthing completely different קליפ השבוע: לא קליפ, שיר מההופעה. סמלס לייק, ב- TOTP. תוכנית אדירה שיורדת בקרוב מהמסך. על קורט סמכו, ונתנו לו לשיר לייב עם פלייבק של המוזיקה, בניגוד לבדרך כלל כשיש פלייבק מלא, והוא שר עם חיקוי אדיר של מוריסיי. אחד הדברים היותר מצחיקים שראיתי החודש. חבל על התוכנית האגדית הזאת. תמונת השבוע: אין לי

למעלה