שאלון היכרות

Lir האחת

New member
../images/Emo41.gif שאלון היכרות ../images/Emo41.gif

כל כמה זמן אני אעלה שאלון היכרות נחמד, שנוכל להכיר זה את זו טוב יותר
שאלות סביון חוזרות על עצמן למען מצטרפים חדשים
שם:
מקום מגורים נוכחי:
התחום שבחרתי ללמוד:
בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה.
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר.
בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב:
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:
בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:
החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:
פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר.
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב
תהנו

the last anigma

New member
נו טוף...

שם: שירי
מצב משפחתי: במערכת יחסים (לפי הגדרות תפוז)
מקום מגורים נוכחי: ההורים.. ראשל"צ
התחום שבחרתי ללמוד: כימיה
בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת הכיתה. כי אחרת אני לא מתרכזת ורק מדברת.
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא כל יום משהו אחר..
בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: קפיטריה/קרן שמש/סתם מתאווררת
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: האחרון של יאיר לפיד.. ברח לי השם.
בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: משקה בוקר
החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: שוקולד
אני מעדיף/ה את שיעורי אחר הצהריים: השעות יחסית הכי עירניות
פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר.מהאופציות שהוצעו... באופן כללי - פנים מול פנים.
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית..

או איזה רעיון מקורי../images/Emo67.gif../images/Emo3.gif

שם: חיפו
מקום מגורים נוכחי:אצל הורים,מרכז הארץ
התחום שבחרתי ללמוד:חינוך וספרות
בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. בתחילת הכיתה.אחרת אני לא רואה כלום<אני גמדולה> סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: דשא עם חברות או מורידה חומרים נחוצים במעבדת מחשבים שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:ספר שקשור לתחום הלימוד? יש המון מאמרים...
בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:נס קפה מהקפיטריה
או שאני מכינה לי בכוס תרמית החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:לא אוכלת כ"כ מתוק אבל תמיד יש לי שקית קורנפלקס לנישנוש אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:צהרים פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר.מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב הלוך-אוטובוס,חזור-מונית שירות

../images/Emo41.gif

שם: גיל:25 מצב משפחתי:רווקה מקום מגורים נוכחי:רמת גן התחום שבחרתי ללמוד:תקשורת בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה.הכי נוח לי לשבת בסוף...
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר.ג'ינסים וחולצות בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב:בקפיטריה
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:יש הבדל בין הרצוי למצוי...הייתי מעדיפה לשתות איזה קפוצ'ינו חם...אבל בבוקר אני תמיד ממהרת אז אין לי זמן להכין...אז אני שותה מיץ מהמקרר
החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:פסק זמן/ מקופלת
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:בוקר...
...הכי קל לי ללמוד בתחילת היום כשאני עירנית
פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב אוטובוס

גמני עונה..../images/Emo29.gif

שם: אפרת גיל:21 מצב משפחתי:רווקה מקום מגורים נוכחי:בבית התחום שבחרתי ללמוד:חינוך בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה.בהתחלה/אמצע. מאחורה אני לא מסוגלת להתרכז.. סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר.אהה לא יודעת
לא יודעת לאן לשייך את הבגדים שלי בקטגוריות שנתת
אני מתלבשת יפה
בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב:תלוי כמה יש לצלם... שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:לא עולה לי בראש כרגע כלום.. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:כלום החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:אנרג'י
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:אף אחד מהם..
פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר.איסיקיו זה הדבר היחיד שמתחבר לי כרגע אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב תחבורה ציבורית הודגש באמצעות מדגישומטיק

אפרתs

New member
היכרות רשמית

שם: אפרת גיל: 26 מצב משפחתי: רווקה בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. סוף סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. ג'ינס וחולצה :) בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: בחוץ עם החברות מנשנשת חסה שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: "מישהו לרוץ איתו" / גרוסמן ד. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: מים? (אני לא שותה קפה ולא טיפוס של בוקר בכלל!) החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: כל משהו שיש בו שוקולד! אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בוקר אח"כ אני פשוט נרדמת. פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב טרמפ/תחבורה ציבורית

Lir האחת

New member
../images/Emo2.gif

איף אפשר לשתות מים על הבוקר. גם האקס שלי היה שותה מים על הבוקר חחח אני חייבת שתייה חמה כשאני קמה..

אפרתs

New member
המממ

זה כי אין לי זמן/כח להכין משהו אחר (אני מתארגנת נורא מהר בבוקר ותמיד באיחור
) והמשקה החם היחידי שאני אוהבת זה שוקו ולא תמיד בא לי, אז מים הכי פשוט, טעים וקל :)) זה בהנחה שאני מספיקה לשתות לפני שיוצאת מהבית.. באיחור, כבר הזכרתי.

lollapalooza

New member
שאלונים ../images/Emo99.gif

שם: הדס גיל: 23. יותר קרוב ל- 24
. מצב משפחתי: רווקה. מקום מגורים נוכחי: תל אביב. התחום שבחרתי ללמוד: קולנוע וטלוויזיה. בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. איפה שיש שקע למחשב. סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. לא יודעת. רגיל. זה גם משתנה לפי מצב הרוח... בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: מסדרונות/ קפטריה. שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: "במאים ואנשי קולנוע על קולנוע". בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: נס קפה. החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: כל דבר עם שוקולד. אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: צהריים... פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. רק מסנג'ר (בכרטיס האישי, אם יש מי שמעוניין
) אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב ברגל. אני גרה במעונות
. הודגש באמצעות מדגישומטיק

lil d

New member
חח

באמת נהנית לקרוא את הספר הזה?ניסיתי להכנס בו כמה וכמה פעמים ולא הצלחתי לקרוא יותר מ 2 מאמרים ברצף...

lollapalooza

New member
הייתי צריכה ממנו מאמר לשיעור,

והוא היה בתיק שלי, ויצא שפספסתי את האוטובוס לתל אביב (מבאר שבע, אם זה מעניין
) והייתי צריכה לחכות 45 דקות לאוטובוס הבא. וזה השעשוע היחיד שהיה לי. אז קראתי את המאמר שהייתי צריכה ואז פשוט המשכתי לאחרים וזה היה מעניין דווקא.

lil d

New member
../images/Emo13.gif

בהתחשב בסיטואציה, נראה לי שגם אני הייתי מתנהג ככה. בתכלס יש שם מאמרים שנראים ממש מעניינים...

July84

New member
אני ../images/Emo13.gif

שם: גיל: יולי מצב משפחתי: בקשר ... מקום מגורים נוכחי: בבית בצפון... התחום שבחרתי ללמוד: ביולוגיה בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. מקדימה / אמצע אחרת אני ממש לא מרוכזת סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. ספורט אלגנט כזה לא מושקע מידי... בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: בדשא בשמש עם חברות / קפיטריה קונה נס בתקווה לא להירדם בהרצאה שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: באדולינה בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:קפה החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: עוגיית קינמון אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בוקר ככה יש לך עוד חצי יום לסידורים וגם בשיעורי צהוריים אני נורא עייפה פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. פל' כעקרון אבל מסנג'ר הוא היחיד שיש לי מכאן אז הוא... אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב רכב

Lir האחת

New member
../images/Emo13.gif

שם: לירון גיל:25 מצב משפחתי:רווקה מקום מגורים נוכחי:ראשון לציון התחום שבחרתי ללמוד:פסיכולוגיה. בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. באמצע הכיתה סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר.!לרוב, ג'ינס וחולצה בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: ! קפטריה/ספריה/בחוץ עם החברים שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: !כוחו של התת מודע בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: !נס קפה או שוקו חם החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: ! kinder delice!!
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בוקר! להתחיל מוקדם ולסיים מוקדם פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב . תואר ראשון הגעתי לרוב עם אוטובוסים, לפעמים טרמפים. מקווה לקנות רכב עד לתואר השני!

../images/Emo26.gif

שם: ירון גיל: 24 מצב משפחתי: רווק (לא מבוקש במיוחד
) מקום מגורים נוכחי: חולון התחום שבחרתי ללמוד: רנטגנאות והדמיה רפואית בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. בתחילת הכיתה סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. סגנון סטנדרטי - ג'ינס וטי שירט בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: על הדשא שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: כמעט ולא קורא. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: קפה החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: שוקולד אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בוקר פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב בכל השיטות שהוזכרו פה.

E i n a v 1 1 1

New member
עונה:

שם: עינב גיל:21 מצב משפחתי:ר מקום מגורים נוכחי:עם אמא התחום שבחרתי ללמוד:פסיכומטרי?
בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה.תמיד יוצא לי הסוף כי אני מגיעה באיחור
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר.|הדגשג'ינס וT SHIRT בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב:טלפון
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:אדם וחוה בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:מים החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:שוקולד אורירי אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:בוקר ללא ספק פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב טרמפ

ChilD SouL

New member
שאלונים אני אוהבת. ../images/Emo9.gif

שם:
מקום מגורים נוכחי: צפון. התחום שבחרתי ללמוד: מדעי המדינה+תקשורת+מדעי הדשא. [כנראה שנה הבאה אעבור מתקשורת למשהו אחר
] בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. זה תלוי בשיעור. אם זה שיעור משעמם שבמילא אני לא לומדת בו [ראו הודעה של הברזות] אז אני יושבת הכי בסוף. אם זה שיעור שכותבים בו הרבה ויש דיונים וכו' אז לרוב באמצע. סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. הסגנון הרגיל שלי - זרוק ו\או ספורט אלגנט. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: לרוב לומדת מדעי הדשא, לפעמים באיזור האוכל.
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: מאז שהתחלתי ללמוד לא קראתי שום ספר, אלא אם כן מאמרים באורך 80 עמודים נחשבים לספר, ככה שאני לא זוכרת מה היה בעבר. אולי הנשר של דניאל סטיל. או אשראם של רם אורן. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: המשקה הראשון חייב להיות מים, על מנת שאתעורר. אחריו זה כבר תלוי במה אני אוכלת, לפעמים תה, לפעמים קפה. החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: אנערף. אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: צהריים. פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר.
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב: לרוב בתחבורה ציבורית. אם אחי נוסע מאוחר לעבודה, אז הוא מקפיץ אותי - דבר הקורה לעיתים נדירות, מאוד. לילה...

../images/Emo9.gif

שם: שרון גיל:23 מצב משפחתי:רווקה מקום מגורים נוכחי:מרכז הארץ
התחום שבחרתי ללמוד:תקשורת בשילוב עם קולנוע וטלויזיה
בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה
אמצע לקראת הסוף. לא יודעת למה. אינסטינקט כזה, שנשאר לי עוד מימי התיכון, כנראה
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר
אמממ, ג'ינס וחולצה/ גופיה חמודה, בהתאם למזג האויר
בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב
בדשא עם חברות, אוכלת סנדויץ' וקוראת ספר מתחת לעץ, בשירותים
. אני מגוונת
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה
בדיוק עכשיו אני קוראת את התאהבות ומאוד אוהבת
בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות
תה.
החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק
כל מה שמכיל שוקולד/ טונה של סוכר. מתוק זה כיף!
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב
צהריים לקראת ערב.
פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר
מסנג'ר
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב
לפעמים באוטובוסים, לפעמים עם חברה ברכב שלה.

למעלה