שאלון היכרות

אני חדשה- שאלון בעיתוי מתאים

שם: ליהיא גיל:30 מצב משפחתי:רווקה מבחירה מקום מגורים נוכחי: בקרוב חותכת לראשלצ לדירה שכורה - ל ב ד התחום שבחרתי ללמוד: תואר נוסף והפעם בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה (כרגע בהפסקת לימודים ושנה הבאה אמשיך) בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת סוף הכיתה סגנון הלבוש שלי ללימודים דואגת שיהיה קזואלי ונוח, תמיד נעליים נוחות, נעלי ספורט וג'ינס יפה. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ בשרותים / דואגת להשלמת החומר שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: לא זוכרת... בדכ ספרי עיון- אבא עשיר אבא עני, נוסחת הכסף ,עיקרון 80/20 אבל זה לא נחשב למהנה.. אז על הכוונת לקרוא את הספר שעות מתות. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות מיץ תפוזים /אשכוליות / ריוויון החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: אגוזי /מקופלת + שוקוצינו של מכונות קפה. אני מעדיף/ה את שיעורי הצרהיים המאוחרות והערב בין הדמדומים (כזו אני, רומנטית) פרטי התקשרות מועדפים: אחר- SMS ואימייל אני מגיע ללימודים בתחבורה ולעיתים רחוקות גם ברכב נהנתי , אני אוהבת שאלונים, אפילו שזה איפנטילי בגילי. אבל מקווה לפחות ששאלון הכרות לא נחשב לאיפנטילי

d e m o sthenes

New member
מה זה? כולם סטודנטים כבר ../images/Emo70.gif

טוב אני אענה אז בערך. שם: |כדור| חיים גיל: |כדור| 22 וחצי מצב משפחתי: |כדור| AKA במערכת יחסים מקום מגורים נוכחי:|כדור| הרצליה התחום שבחרתי ללמוד:|כדור| קרימינולוגיה, עוד לא לומד אבל זה הכיוון. בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. |כדור| אמצע סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר.|כדור| ספורט אלגנט בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב:|כדור| לא יודע עדיין
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:|כדור| באנלי, אבל מלאכים ושדים. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:|כדור| מים החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:|כדור| מקופלת אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:|כדור| לא יודע עדיין. פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר.|כדור| מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב |כדור| בינתיים לפסיכומטיר באוטובוס, ללימודים עוד שנה בתקווה שבאוטו. ועוד משהו ששמתי לב אליו הוא, שיש פה רק בנות, או בעיקר בנות.
אממממממממממ

maverick 42

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif

שם:תום גיל:23 מצב משפחתי:במערכת יחסים מקום מגורים נוכחי:ת"א התחום שבחרתי ללמוד:פיזיקה+מדעי המחשב בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה:תחילת הכיתה. במיוחד כשיש בשיעורי פיזיקה קלאסית הדגמות מגניבות עם מסילות אוויר, בקבוקים שעפים באוויר וגולות שעושות לופים
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר:מה שמתחשק לי באותו היום בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב:במעבר משיעור לשיעור. מדעים מדוייקים זה 50 דקות שיעור ו 10 דקות הפסקה. רוב המרצים מתעכבים 2-3 דקות לתוך ההפסקה, ככה שאין ממש זמן לנוח. אוכלים את הסנדוויץ' תוך כדי מעבר לכיתה הבאה
. אם מדובר על הפסקה באמצע שיעור, אז אני יוצא מחוץ לכיתה להתאוורר קצת
שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:"אתה בטח מתלוצץ מיסטר פיינמן!" בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:מים החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:במבה!
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב:בוקר פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר.ICQ - אפשר גם להשאיר הודעות למישהו שאוף ליין. מצד שני, בשל לחץ חברתי אני מפעיל מירנדה - לכולם יש רק מסנג'ר
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב:עד אתמול זה היה ברכב פרטי. הרכב הפרטי חולה
שלום לחברת "דן"

מיצי007

New member
|זר|

שם: מיצי מיצ
גיל:21 מצב משפחתי:רווקה בודדה מקום מגורים נוכחי:תל אביב התחום שבחרתי ללמוד:לימודי מידע וספרות משווה. בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת באמצע הכיתה. סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אחר. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: במעבדה,בכיתה יושבת ונחה. שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה:namesake בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות:קפה החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק:קוראסון שוקולדי
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בוקר-צהריים ככה פרטי התקשרות מועדפים: יש אבל....
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית-אין כאסףףףף.

MichalSam

New member
../images/Emo9.gif

שם: מיכל גיל: 24 מצב משפחתי: רווקה (במערכת יחסים
)
מקום מגורים נוכחי: תל אביב התחום שבחרתי ללמוד: פסיכולוגיה ומדעי המחשב בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. התחלה/אמצע. כי אם אני מגיעה לשיעור כנראה שהוא מעניין אותי
סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. אממ... ספורט אלגנט (?) בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: קפיטריה או מסדרון. אבל הפסקה זה דבר מאוד מצומצם במדעים מדוייקים. שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: "בשורות טובות" בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: אממ.... בבוקר אני לא אוהבת לשתות
. בבוקר אוהבת לישון
החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: סוכריות גומי
אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: צהריים. באלה של הבוקר צריך למצוא ממי להשלים
פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב רכב

תשובות ../images/Emo214.gif

שם: שירי גיל: עוד מעט 23 מצב משפחתי: רווקה תפוסה מקום מגורים נוכחי: איזור השרון התחום שבחרתי ללמוד: הוראה יצירתית לגיל הרך בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה.- בד"כ יושבים במעגל ואז יושבת יחסית קרוב למרצה אבל לא קרוב מידי, בקורסים עם שולחנות אני בד"כ יושבת בהתחלה. סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר- בד"כ בגדים אלגנטים- אוהבת להפגיז הופעות ללימודים. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: רחבה עם שאר הכיתה שלי או בספריה או במכללון שזאת החנות של המכללה. שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: הממ... לאחרונה יוצא לי לקרוא רק ספרים על הוראת קריאה, אז כרגע לא עולה לי בראש, אבל קיבלנו המלצה חמה מהמרצה שלי לספרות ילדים על ספר שהוא גם למבוגרים שנקרא " the cheese man and other stinky storytales" שזה ספר שהוא פארודיה על כל המעשיות, ספר משוגע לגמרי וממש מגניב וכמעט כל הכיתה הזמינה אותו ונקבל אותו ביום ראשון- ספר ממש מגניב ומומלץ. בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: שוקו חם מהקפיטריה החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: קינדר בואנו אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: שיעורי הבוקר- הכי עירנית אז. פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר - תלוי מי, מסרים. אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב - אוטובוס

miss mcmillan

New member
טוב נו.

שם: יעל, אבל טרישי זה גם בסדר גיל:21 מצב משפחתי:תפוסה כמו גב מקום מגורים נוכחי: ירושלים התחום שבחרתי ללמוד: יחסים בינ"ל ולימודי סין בשיעורים אני מעדיפה לשבת בסוף הכיתה. סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא אחר. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ באחת ממאות הקפיטריות הפזורות ברחבי הר הצופים, או בדשא של מדעי הרוח. שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא הוא "האמן ומרגריטה". בבוקר אני הכי אוהבת לשתות קפה עם המון סוכר וסיגריה בצד. החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק הוא קורני עם בננה ושוקולד. אני מעדיפה את שיעורי הצהריים באופן גורף. פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר ברטיס האישי שלי. אני מגיעה ללימודים בתחבורה ציבורית -אם בכלל
.

exterior

New member
אז ככה:

שם: שרון גיל: 25 מצב משפחתי: רווקה תפוסה מקום מגורים נוכחי: נתניה התחום שבחרתי ללמוד: פסיכולוגיה מחקרית. ויותר ספציפי - מדעי המוח בחוג לפסיכולוגיה. בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. בתואר שני יושבים ב- ח', אבל בקורסים שאני לומדת בפקולטה לרפואה, יש שורות, ואני אוהבת לשבת בשורה שניה (הרגל שפיתחתי בתואר ראשון). סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. - וואו
זרוק/שנקינאי/אלגנטי/היפי - הכל חוץ מספורטיבי. ויש לי סגנון משלי
שאנשים קוראים לו "סגנון שרון" בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: איזה הפסקות???
אם יש כמה דק' אז בוחרת לי פינה מוציאה דיאט קולה וסיגריה ונהנית מכמה דקות של שקט. שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: "השגיאה של דקארט" (דמסיו) בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: אקטימל או דיאט קולה החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: מנטוס פירות, וופלת אנרג'י. אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בין בוקר לצהריים פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר
אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב - מוניות שירות

מורני !

New member
שאלון :)

שם: מורן גיל: 30 מצב משפחתי: רווקה התחום שבחרתי ללמוד: חינוך בשיעורים אני מעדיף/ה לשבת בתחילת/אמצע/סוף הכיתה. תלוי בשיעור בדרך כלל מעדיפה ליד חשמל כי יש לי לפטופ, בשיעורים שאני אוהבת אני יושבת בשורה ראשונה, ובכאלו שלא, בסוף סגנון הלבוש שלי ללימודים הוא זרוק מסוגנן/אלגנטי/ספורטיבי/ספורט אלגנט/אחר. מעדיפה טרנינג, אבל בגלל שמגיעה ישר מהעבודה, לבושה אלגנטי או ספורט אלגנטי. בזמן ההפסקה אפשר למצוא אותי בד"כ ב: בכיוון השיעור הבא, או בתור לדיאט קולה בקפיטריה שם של ספר שמאוד נהניתי לקרוא היה: מלא מלא... טוב במיטה, כל אורי אדלמן, הנסיכה שהאמינה באגדות.. ועוד בבוקר אני הכי אוהב/ת לשתות: נס קפה החטיף שיעשה לי את יום הלימודים מתוק: אנרגי אני מעדיף/ה את שיעורי הבוקר/צהריים/ערב: בוקר, בערב אני ממש עייפה כבר, אבל רוב השיעורים שלי הם בצהריים ערב כי אני מגיעה מהעבודה. פרטי התקשרות מועדפים: מסנג'ר / ICQ / SKYPE / אחר. מסנג'ר, לחלוטין אני מגיע ללימודים בתחבורה ציבורית/טרמפ/רכב רכב מה עם שאלה איפה לומדים? :)

למעלה