שירשור מזל טוב

תגיד וינטר ...

כל מה שאתה עושה כל היום זה לרפרש מספרי פורומים ולראות מתי פותחים פורום חדש

HuGo Hell

New member
../images/Emo41.gif שירשור מזל טוב ../images/Emo41.gif ../images/Emo1.gif

תודה מראש לכל המזלטים ^^;;; איזה כיף, פורום לסדרה טובה ביחוד שהסדרה בכיכובה של השחקנית האהובה עלי. אלייזה דושקו

Elf1

New member
אופיריי!!! מזל טוב!!!../images/Emo65.gif../images/Emo68.gif

אני שמחה בשבילך
זאת יולי, אגב, אני פשוט אצל רוני.

I Love Paige

New member
פיריייי!!!!!!!!!!!

מזל טוב!!!! שפורומך ייזכה להרבה הודעות און טופיק, ניהול מוצלח וקהילה נהדרת! אה. ומה בקשר למה ששאלתי אותך?

FokaFoka

New member
נו טוב...

על אף שאני חושב שההודעה האחרונה שלי(שנמחקה ועשתה לי עוול רב!) היתה מרנינה ומפתחת אופי, אני אמחול מכבודי ואברך את מנהל הפורום(שד"א אני עדיין לא מחבב אותו. ואל תמחוק את ההודעה הזאת בגלל המשפט הזה, רגשות זה דבר לגיטימי לחלוטין.) בברכת מזל טוב. מזל טוב!

Charmed Gal

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif../images/Emo56.gif../images/Emo185.gif

שיהיה לך בהצלחה בניהול הפורום, שיהיו הרבה סקרים וטופיקים! ו... אתה יכול לצפות לראות אותי פה הרבה.

invAsion

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo103.gif

המון מזל טוב, אופיר. סוף סוף פורום לטרו קולינג
. בעצם, אני נשאר כאן, אז.. לא משנה

As I Am

New member
נו, ברור. ../images/Emo103.gif

כי אם אתה נשאר כאן, אופיר הרי לא יצטרך הצלחה בניהול. הכל מתחבר, פתאום, בהגיון מופלא שכזה.

invAsion

New member
אומנות השרשור. ../images/Emo13.gif ../images/Emo103.gif

והכוונה הייתה שכן, בהצלחה, אבל אני לא מתכוון להגיד בהצלחה וללכת, אלא להשאר כאן בפורום ולהיות חלק ממנו. את ישר מוציאה דברים מפרופורציות וגורמת להם להשמע מתנשאים.

As I Am

New member
חיח. ../images/Emo103.gif

אי-אפשר היה להגיב לך, אז פרסמתי הודעה חדשה ואופיר אמר שהוא ישרשר אותה. הו, פרוטקציות בהנהלה~ ^_^

Charmed Gal

New member
../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

סתם רציתי לציין שהסיטואציה של שני nemesis שלך הם nemesis בעצם, מה שיותר מן שלישיה מוזרה של nemesis. אני משועשע.

Charmed Gal

New member
תפוז../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

אופיר, המחשב שלי לא אוהב את הפורום שלך.

HuGo Hell

New member
../images/Emo3.gif ../images/Emo1.gif

אני אשאיר אותם, כמה שיותר תגובות בפורום - יותר טוב ^^ אתה לא חושב? D: בכל מקרה, גם אני לא ממש הבנתי את ההודעה שלך.

Charmed Gal

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo12.gif../images/Emo166.gif../images/Emo122.gif../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

למעלה