שירשור מזל טוב

Charmed Gal

New member
*בעצם-בעצמם.../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

אולי זה מה שבילבל?
אניוואי, אם זה עדיין לא ברור, תקנו אותי אם אני טועה, הבנתי שאת ונדב דיי שונאים אחד את השני ואני גם שונא אתכם ואתם אותי. אז נוצרת פה מן שלישית שינאה. זה משעשע.
עכשיו אני פתאום תוהה אם מי אני שונא יותר.
אה, כן, nemesis=אויבים מושבעים.

invAsion

New member
אני לא שונא את לין.. ../images/Emo103.gif

היו לנו (ועדיין יש) חילוקי דעות, אבל אני לא שונא אותה. גם אותך לא, אגב, אני רק חושב שאתה מעצבן.

As I Am

New member
אני יודעת מה זה אומר, ../images/Emo103.gif

העניין הלא ברור פה היה השימוש במונח "אויבים מושבעים". א. לאיודעת מה איתך, אבל אתה לא אויב שלי. מבחינתי אתה לא מעניין אותי במידה של אויב. אתה בנאדם ששונא אותי, סבבה לך, אבל אויב? חה. ב. אני ממש לא שונאת את נדב. למען האמת, אני די מחבבת אותו. ^_^ בצורה... סאדיסטית מרושעת שכזאת. o,o אבל הוא נחמד, כשהוא לא מרגיז אותי יותרמידי.
ההערה הצינית שאמרתי לו מקודם הייתה משו שהייתי אומרת לכל אחד שהיה כותב מה שהוא כתב שם
זה סתם נראה לי משעשע. :)

Charmed Gal

New member
המפי...../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

רק לרקורד, אני זה שמתעלם מקיומך רוב הזמן, את זו שבאה לערוץ שלי, או למפגש של הפורום שאני בו, ומנסה לעצבן אותי. אז אם כבר את מתייחסת אלי כאויב, ולא ההפך. הרי אם באמת לא היה לך אכפת, לא היית טורחת להציק.

Charmed Gal

New member
לא אמרתי שלא.../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

אבל עצם זה שאת עושה את זה, וכתבת על זה גם בבלוג שלך, זה אומר שזה משנה לך משהו. זה מזיז לך. זה הכל. לטוב ולרע.
ובכלל, אני "גם, לא שונא אותך, אני סתם משתתף במשחק.

As I Am

New member
הא? ../images/Emo103.gif

כתבתי על זה בבלוג שלי? זה בטח היה כשפרשתי, לא זוכרת. גל, כשפרשתי מפורום מכושפות? זה הזיז לי. אתה אישית? אפפעם.

שניש

New member
מזל טוב אופיר ../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo56.gif

מכיוון שגם אני אוהבת את התוכנית והשחקנית... אולי אהיה אחת ממנוהלותיך הראשונות

Thestral

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo104.gif../images/Emo108.gif

^^^^^^^^!!!../images/Emo163.gif

ישישיישישישיששששששששש!!!^^ אחל'ה!! זהו, עכשיו אני דפנטלי מתמידה בתוכנית, ויש פורוםםםם!! איזה כיףףףףףףף1!
דרך אגב, מזל"ט לך אופיר על הניהול!

למעלה