שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

euronitzan

New member
ושאלה אחת שלי...

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
ושאלה אחת שלי...
במסגרת הפרוייקטים לחפש"ש החלטתי לבחון את הסיטארו של עפיפי. איפה אפשר למצוא אותם ואיך מגיעים לשם?

חריש

New member
בנהריה - קו 3

את זה שיערתי... השאלה היא באילו
קווים ובאילו זמנים.
בנהריה - קו 3
ראיתי שיש בו הרבה סיטרואים. הוא נוסע מהקניון שבכניסה הדרומית לעיר לצפון העיר (שכ' טרומפלדור אם אני לא טועה).

ManInBlack86

New member
שאלת הגעה לבסיס פילון שבצפון

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
היי לכולם! לא כתבתי זמן מה בפורום, ככה זה כשאתה בצבא ולפעמים לא חוזר הביתה הרבה זמן
בכל מקרה... רציתי לשאול פה את כולם - איך מגיעים מנהריה לבסיס פילון (שאמור להיות ליד צפת ככה הבנתי)? אני חושב שראיתי את השאלה הזאת לא מזמן כאן בפורום אבל לא הצלחתי למצוא אותה בארכיון. אודה למי שיענה לי על השאלה בהקדם

אוהד11

New member
פילון נמצא ע"י ראש פינה, קו 367

היי לכולם! לא כתבתי זמן מה בפורום, ככה זה כשאתה בצבא ולפעמים לא חוזר הביתה הרבה זמן
בכל מקרה... רציתי לשאול פה את כולם - איך מגיעים מנהריה לבסיס פילון (שאמור להיות ליד צפת ככה הבנתי)? אני חושב שראיתי את השאלה הזאת לא מזמן כאן בפורום אבל לא הצלחתי למצוא אותה בארכיון. אודה למי שיענה לי על השאלה בהקדם
פילון נמצא ע"י ראש פינה, קו 367
מנהריה לצפת, הלו"ז באתר של נתיב אקספרס http://www.nateevexpress.com/asp/info/BusLines/BusLineSearch2.asp

matany

New member
מצפת רק אם אגד...

מצפת עם אגד או נתיב עד ראש פינה
מצפת רק אם אגד...
מצפת רק קו 459 של אגד . קו 511 של נתיב אקספרס לראש-פינה ולקרית שמונה לא עובר ליד פילון... דרך שתהיה יותר מהירה לדעתי: קו 272 מנהריה לעכו, ומשם 500 (וגם 509 ביום א') ישר למחנה פילון (תחנה אחת לפני ראש פינה). נסיעה טובה מתן

matany

New member
מה קורה לי???? התכוונתי

מצפת רק אם אגד...
מצפת רק קו 459 של אגד . קו 511 של נתיב אקספרס לראש-פינה ולקרית שמונה לא עובר ליד פילון... דרך שתהיה יותר מהירה לדעתי: קו 272 מנהריה לעכו, ומשם 500 (וגם 509 ביום א') ישר למחנה פילון (תחנה אחת לפני ראש פינה). נסיעה טובה מתן
מה קורה לי???? התכוונתי
עם אגד... מצטער

ManInBlack86

New member
תודה רבה לכל העונים!

מצפת רק אם אגד...
תודה רבה לכל העונים!
אתם יודעים אולי כמה זמן זה צריך לקחת?

matany

New member
זמנים

תודה רבה לכל העונים!
אתם יודעים אולי כמה זמן זה צריך לקחת?
זמנים
מנהריה לצפת (תדירות ממש נממוכה, זהירות) זה בערך שעה נסיעה מצפת לפילון (יש רק פעם בשעה...) כ-20 דקות. לדעתי יהיה הרבה יותר מהיר לתאם את זמן היציאה מנהריה לעכו (זה לא בעיה יש כל 5/10 דקות אוטובוס כך שתגיע בדיוק לקו 500 מעכו למחלף פילון, (שזה גם בסביבות ה-50 דקות עד שעה נסיעה...)

Miss Rojas

New member
קו 33 של אגד - א.ת צפוני אשדוד

גלישה נעימה
חיפשתי בכל מקום ולא מצאתי לוח זמנים של קו 33 של אגד, המגיע לאזור התעשיה הצפוני באשדוד עזרה
מישהו
בבקשה

connex

Active member
תברר אצל אגד אשדוד

חיפשתי בכל מקום ולא מצאתי לוח זמנים של קו 33 של אגד, המגיע לאזור התעשיה הצפוני באשדוד עזרה
מישהו
בבקשה
תברר אצל אגד אשדוד
רק בתחנות המקומיות ניתן לקבל לו"ז של קווים פנימיים

תרימי טלפון למס':

מישהו
בבקשה
תרימי טלפון למס':
03-6948888 זה מודיעין אגד, יש להם שם עכשיו גם מידע על קווים מקומיים, כולל לוחות זמנים (במענה האנושי). ומה העניינים, הרבה זמן לא דיברתי איתך.

Shark Alarm

New member
מודיעין אנושי עובד רק עד 9 ../images/Emo26.gif

תרימי טלפון למס':
03-6948888 זה מודיעין אגד, יש להם שם עכשיו גם מידע על קווים מקומיים, כולל לוחות זמנים (במענה האנושי). ומה העניינים, הרבה זמן לא דיברתי איתך.
מודיעין אנושי עובד רק עד 9

מצב
הנושא נעול.
למעלה