שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

hai001

New member
קו 841 מגיע עד קרית שמונה

841 זה אוטובוס סיוט

835 / 830 הכי טובים... (במיוחד 830 שלא עוצר כמעט בדרך ולא נכנס כמעט לאף מרכזית לאסוף נוסעים בלילות עד ת"א)
קו 841 מגיע עד קרית שמונה
ועובר דרך טבריה זמן נסיעה כ 4 וחצי שעות ולכן רשמתי לבחור oridoron77 את הלוח הזמנים של קו 835 וקו 830.

oridoron77

New member
רגע אחרי 9 בבוקר יש קווי אקספרס??

יש קו 835 שיוצא מתחנה מרכזית ת"א
לטבריה שעות פעילות הקו מתחנה מרכזית חדשה: 07:45 - 18:15 תדירות בוקר: 30 דקות תדירות צהרים: 20 - 30 דקות תדירות ערב: 30 דקות מקווה שעזרתי
ויש לכם קישור אולי אולי???? ותודה על הזריזות!!

oridoron77

New member

יש קו 835 שיוצא מתחנה מרכזית ת"א
לטבריה שעות פעילות הקו מתחנה מרכזית חדשה: 07:45 - 18:15 תדירות בוקר: 30 דקות תדירות צהרים: 20 - 30 דקות תדירות ערב: 30 דקות מקווה שעזרתי
ויש לכם קישור אולי אולי???? ותודה על הזריזות!!

indigo wing

New member
שאלה, תודה../images/Emo13.gif

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
שאלה, תודה

מירושלים לר"ג מה עדיף-(מבחינת מה יותר קצר ופחות סיבובים מיותרים) 400 או 402 של אגד? או בכלל לסוע לארלוזרוב ב480 ולקחת קו לר"ג? אני צריכה בתוך ר"ג להגיע לרחוב אבא הלל.. איזה קו מגיע לשם בר"ג עצמה?

עדיף 480

שאלה, תודה

מירושלים לר"ג מה עדיף-(מבחינת מה יותר קצר ופחות סיבובים מיותרים) 400 או 402 של אגד? או בכלל לסוע לארלוזרוב ב480 ולקחת קו לר"ג? אני צריכה בתוך ר"ג להגיע לרחוב אבא הלל.. איזה קו מגיע לשם בר"ג עצמה?
עדיף 480
אמנם 402 מגיע קרוב מאוד לדרך אבא הלל (לרחוב בן גוריון סמוך למוסך צ.ד ומגדלי ויטה), אבל בכל זאת 400 עדיף. גם עם 400 וגם עם 402 תיאלצי לעבור סיבובים מיותרים בתוך בני ברק. 480 ישיר, נוסע על איילון ומוריד אותך במסוף 2000/סבידור/ארלוזורוב/רכבת מרכז (כל השמות נכונים). משם הנסיעה לאבא הלל פשוטה ונוחה. או קו 20 מרחוב על פרשת דרכים (המשכו המזרחי של ארלוזורוב, בדיוק מול היציאה ממסוף האוטובוסים), או קו 42 מדרך מנחם בגין (סמוך לאולמי רסיטל). שניהם של דן ובעלי תדירות בסדר גמור. הנסיעה עצמה קצרה למדי - לא יותר מעשר דקות (תלוי היכן באבא הלל את צריכה).

אופסי

עדיף 480
אמנם 402 מגיע קרוב מאוד לדרך אבא הלל (לרחוב בן גוריון סמוך למוסך צ.ד ומגדלי ויטה), אבל בכל זאת 400 עדיף. גם עם 400 וגם עם 402 תיאלצי לעבור סיבובים מיותרים בתוך בני ברק. 480 ישיר, נוסע על איילון ומוריד אותך במסוף 2000/סבידור/ארלוזורוב/רכבת מרכז (כל השמות נכונים). משם הנסיעה לאבא הלל פשוטה ונוחה. או קו 20 מרחוב על פרשת דרכים (המשכו המזרחי של ארלוזורוב, בדיוק מול היציאה ממסוף האוטובוסים), או קו 42 מדרך מנחם בגין (סמוך לאולמי רסיטל). שניהם של דן ובעלי תדירות בסדר גמור. הנסיעה עצמה קצרה למדי - לא יותר מעשר דקות (תלוי היכן באבא הלל את צריכה).
אופסי
כתבתי: אמנם 402 מגיע קרוב מאוד לדרך אבא הלל (לרחוב בן גוריון סמוך למוסך צ.ד ומגדלי ויטה), אבל בכל זאת 400 עדיף. והתכוונתי: אמנם 402 מגיע קרוב מאוד לדרך אבא הלל (לרחוב בן גוריון סמוך למוסך צ.ד ומגדלי ויטה), אבל בכל זאת 480 עדיף.

barak67

New member
רחוב אבא הלל ארוך

אופסי
כתבתי: אמנם 402 מגיע קרוב מאוד לדרך אבא הלל (לרחוב בן גוריון סמוך למוסך צ.ד ומגדלי ויטה), אבל בכל זאת 400 עדיף. והתכוונתי: אמנם 402 מגיע קרוב מאוד לדרך אבא הלל (לרחוב בן גוריון סמוך למוסך צ.ד ומגדלי ויטה), אבל בכל זאת 480 עדיף.
רחוב אבא הלל ארוך
אם למשל אתה נמצא באיזור של הקניון ופינת בן גוריון עדיף ללכת קצת לתחנה בבן גוריון ל 402 הוא יותר קצר מ 400 ולא עושה הרבה סיבובים ולא עוצר בבר אילן אלוף שדה וכו' אבל לא מגיע לתמ"י אלא עובר שם 480 זה להמשך של הרחוב ששם 480 עדיף כמו שחשבנו 402 בדרכו משיכון דן לצ"ד נוסע באבא הלל אבל ללא תחנה...

barak67

New member
קישור ממסוף2000 לרחוב אבא הלל

שאלה, תודה

קווים 20 ו 42 ו 480 לירושלים קווים 400 402 הם משותפים לאגד ודן 400 עושה חצי שעה סיבובים בבני ברק לפני שיוצא לירושלים

indigo wing

New member
אין כמו 480 ../images/Emo9.gif

קווים 20 ו 42 ו 480 לירושלים קווים 400 402 הם משותפים לאגד ודן 400 עושה חצי שעה סיבובים בבני ברק לפני שיוצא לירושלים
אין כמו 480

זה ממש דבילי, אבל שיהיה...! תודה רבה רבה
לילה טוב

יש לי שאלה

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
יש לי שאלה
איזה קו אוטובוס מגיע לשכונה מעוז אביב שנמצאת בתל אביב אני פשוט עוברת לשמה ורוצה לדעת איזה קווים מגיעים לשמה

בבקשה:

יש לי שאלה
איזה קו אוטובוס מגיע לשכונה מעוז אביב שנמצאת בתל אביב אני פשוט עוברת לשמה ורוצה לדעת איזה קווים מגיעים לשמה
בבקשה:
על רחוב בני אפריים: 21,113,28,40,47,48 על דרך קק"ל: 6,24,127. בלילה ובמוצ"ש: 247 רק במוצ"ש: 27. כולם של דן. קיימים גם כמה קווים של אגד (לרמה"ש והרצליה), אם אינני טועה 524 הוא אחד מהם.

tamarhp

New member
נתניה

גלישה נעימה
נתניה
אני לא כ"כ מכירה את האיזור, ואני רוצה להגיע לתחנה המרכזית בנתניה, אבל יותר נוח לי להגיע ברכבת. איך אני מגיעה מתחנת הרכבת לתחנה המרכזית? ברגל? (אם כן, כמה זמן הליכה ומה הדרך?) באוטובוס? (איזה קווים? כל כמה זמן? וכו'..) המון תודה מראש :)

elians

New member
תחנת רכבת בנתניה

נתניה
אני לא כ"כ מכירה את האיזור, ואני רוצה להגיע לתחנה המרכזית בנתניה, אבל יותר נוח לי להגיע ברכבת. איך אני מגיעה מתחנת הרכבת לתחנה המרכזית? ברגל? (אם כן, כמה זמן הליכה ומה הדרך?) באוטובוס? (איזה קווים? כל כמה זמן? וכו'..) המון תודה מראש :)
תחנת רכבת בנתניה
יחסית רחוקה מהתחנה המרכזית, אבל כמה שזכור לי יש קו 641 שעובר מאזור התעשיה לתחנה מרכזית, כאשר הוא בא מכיוון תומת בני דרור,

tamarhp

New member
הוא עובר בתחנת הרכבת?

תחנת רכבת בנתניה
יחסית רחוקה מהתחנה המרכזית, אבל כמה שזכור לי יש קו 641 שעובר מאזור התעשיה לתחנה מרכזית, כאשר הוא בא מכיוון תומת בני דרור,
הוא עובר בתחנת הרכבת?
אי לא מכירה את האיזור...

elians

New member
לא צריך ללכת קצת...

הוא עובר בתחנת הרכבת?
אי לא מכירה את האיזור...
לא צריך ללכת קצת...
לצאת החלק האחורי של התחנה לעבר קניון הדרים, שם לעלות לכביש הראשי.... יש שם גם בנוסף לפני הצומת, כמה תחנות אוטובוס פנימיות, אני משער שאחת מהם יכולה גם להיות אקטואלית עבורך, במידה ולא 641 יעשה את זה. מהכביש עצמו.

idos2

New member
יש אוטובוס מהתחנה עצמה

תחנת רכבת בנתניה
יש אוטובוס מהתחנה עצמה
קווים 4, 5 ו5א' יוצאים מהתחנה ומתוזמנים לפי זמני הגעת הרכבות. אם יוצאים מהחלק ה"אחורי" של התחנה יש שם במרחק 5-7 דק' הליכה תחנות של קווים 22/23, משם ועד לתחנה של 641 על כביש 57 זה לפחות עוד 10 דקות הליכה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה