שרשור שאלות מודיעין והכוונה

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
קו 155 מארלוזורוב או 156 מהתחנה

אוטובוס לרכבת ארלוזורוב (סבידור)
שבת"א מרמה"ש. הכוונה לתחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור שליד רח' ארלוזורוב בת"א (על יד המסוף שיש מלא אוטובוסים לכל הארץ). משם או אוטובוס לצריפין או רכבת ללוד ומשם יש קו אוטובוס עד צריפין.
קו 155 מארלוזורוב או 156 מהתחנה
המרכזית

Image of me

New member
לשער יפו

הגעה לצריפין..
אני צריכה להגיע מחר לבסיס בצריפין..לכיוון שער יפו,מרמה"ש באוטובוסים..איך עושים זאת?(האם יש אוטובוסים היוצאים מרחוב סוקולוב בעיר? (הבנתי שצריך לקחת אוטובוס אחד עד התחנה המרכזית בת"א וממנה עוד אחד). אני צריכה להיות בבסיס ברבע ל9..מתי כדאי לצאת? תודה!
לשער יפו
מה שנאמר ע"י 846 נכון, קווים 155 (מארלוזורוב) ו-156 (מת"מ ת"א) מגיעים לצריפין. הבעיה היא שקו 156 עמוס מאד, ויש סיכוי גבוה שלא תצליחי לעלות עליו. לכן, כדי להגיע לשער יפו, אפשר גם לקחת את הקווים שנוסעים מתל אביב ללוד/רמלה ועוצרים ליד השער: 157, 450, 451, 457, 461 (ואולי יש עוד) - חלקם של אגד ורובם של סופרבוס. קו 457 הכי מהיר.

Hakuna Matata1

New member
כל הקווים שציינת..

לשער יפו
מה שנאמר ע"י 846 נכון, קווים 155 (מארלוזורוב) ו-156 (מת"מ ת"א) מגיעים לצריפין. הבעיה היא שקו 156 עמוס מאד, ויש סיכוי גבוה שלא תצליחי לעלות עליו. לכן, כדי להגיע לשער יפו, אפשר גם לקחת את הקווים שנוסעים מתל אביב ללוד/רמלה ועוצרים ליד השער: 157, 450, 451, 457, 461 (ואולי יש עוד) - חלקם של אגד ורובם של סופרבוס. קו 457 הכי מהיר.
כל הקווים שציינת..
יביאו אותי לשער יפו בצריפין...? אני אראה כבר מחר על מה אני אעלה... המון תודה לכל מי שעזר...(= מתי בערך לצאת מהבית..אם אני צריכה להיות בבסיס ב9?

Image of me

New member
כן, כולם מגיעים לשער יפו.

כל הקווים שציינת..
יביאו אותי לשער יפו בצריפין...? אני אראה כבר מחר על מה אני אעלה... המון תודה לכל מי שעזר...(= מתי בערך לצאת מהבית..אם אני צריכה להיות בבסיס ב9?
מהתחנה המרכזית בת"א לשער יפו זה יכול לקחת בין חצי שעה לשעה ויותר, תלוי בקו ובפקקים. מרמת השרון לתל אביב - אין לי מושג.

אורי404

New member
אז ככה. לגבי רמה"ש לתל אביב, אם

מהתחנה המרכזית בת"א לשער יפו זה יכול לקחת בין חצי שעה לשעה ויותר, תלוי בקו ובפקקים. מרמת השרון לתל אביב - אין לי מושג.
אני לא טועה, זה אמור לקחת בקווים 531, 524 ו 525 של אגד בסביבות השעה (ואני לוקח מרווח בטחון). אם צריך להגיע בתשע בבוקר, אני ממליץ לצאת מרמה"ש לפני שבע בבוקר, כדי להגיע בניחותא וללא הפתעות.

846

Active member
תלוי מהיכן ברמת השרון, הכי מהיר 521

אני לא טועה, זה אמור לקחת בקווים 531, 524 ו 525 של אגד בסביבות השעה (ואני לוקח מרווח בטחון). אם צריך להגיע בתשע בבוקר, אני ממליץ לצאת מרמה"ש לפני שבע בבוקר, כדי להגיע בניחותא וללא הפתעות.
תלוי מהיכן ברמת השרון, הכי מהיר 521
ואחריו 531. 524 ו 525 עושים סיבוב בנווה מגן ומורשה.

846

Active member
היתרון של 155 ו156 הוא שהם ניכנסים

כל הקווים שציינת..
לצריפין ומפזרים בתוך הבסיס. לדעתי צריך לצאת בסביבות 7:15 בערך 30 דקות לארלוזורוב ועוד 30+ דקות לצריפין + זמן רזרבי להמתנה ופקקים.

ManInBlack86

New member
אפשר להיכנס איתם לבסיס

לצריפין ומפזרים בתוך הבסיס. לדעתי צריך לצאת בסביבות 7:15 בערך 30 דקות לארלוזורוב ועוד 30+ דקות לצריפין + זמן רזרבי להמתנה ופקקים.
אפשר להיכנס איתם לבסיס
רק אם יש לך מקום ישיבה! בכניסה בשער יפו מורידים את כל החיילים שעומדים מהאוטובוס.

Image of me

New member
ואז עוברים בשער ורצים לאוטובוס

אפשר להיכנס איתם לבסיס
רק אם יש לך מקום ישיבה! בכניסה בשער יפו מורידים את כל החיילים שעומדים מהאוטובוס.
שמחכה אחרי השער. ואם יש מזל אז מספיקים לעלות.

urilei

New member
אבל

שמחכה אחרי השער. ואם יש מזל אז מספיקים לעלות.
אבל
בצד השני של השער יש עוד כ-100 חיילים+ שכבר הגיעו לשם קודם, כך שגם אם אתה באמת מהיר מקומך לא מובטח

מצב
הנושא נעול.
למעלה