MY GIRL - מידע+דעה אישית

Gitana

New member
../images/Emo41.gifMY GIRL - מידע+דעה אישית../images/Emo41.gif../images/Emo140.gif

אתמול סיימתי לצפות במיני נובלה קוריאנית: MY GIRL ומכיוון שמאוד נהניתי לצפות בה החלטתי לעשות בפורום הטלנובלות מיני ספיישל על הנובלה שיכלול מידע, תמונות, סרטונים, הדעה שלי על הסדרה, השוואות ועוד
. ``הבחורה שלי`` נמנית ברשימת הסדרות הקוריאניות היותר מצליחות ששודרו בשנים האחרונות. באותה הרשימה מופיעות גם סדרות כמו ``סאם סון המתוקה``, ``פול האוס`` ו``גונג, נסיכת השעות`` (את האחרונה עדיין לא יצא לי לראות ). אחרי שסיימתי לצפות ב``פול האוס`` תיכננתי לצפות ב``מלכת השלג`` בכיכובו של יון בין (סם שיק הבונבון ) אך מאחר ולא הייתה לי האפשרות לצפות בדרמה הזו החלטתי לצפות בינתיים בקומדיה נוספת ובחרתי ב``הבחורה שלי`` וזאת למרות שמישהי מספרד כתבה שוב ושוב עד כמה שהיא התאכזבה מהסדרה הזו...ואני חשבתי לעצמי שבכל זאת אתן לה צ`אנס כי בכל זאת יש המון צופים שבשבילם ``הבחורה שלי`` היא הדרמה הקוריאנית הכי טובה שיש ותאמינו לי שאני ממש מבינה אותם כעת!!!
לגבי ``מלכת השלג``, השבוע גיליתי שמדובר בדרמה טראגית, מה שאומר שמישהו חייב למות בסוף...ככה זה אצלם! זה קצת גרם לי לא לרצות לצפות בסדרה הזו אבל אני מניחה שבהמשך אצפה היות ואני לא רוצה לפספס את ההזדמנות לראות סדרה בכיכובו של יון בין
. ונחזור ל``הבחורה שלי``...כשאני משווה אותה ל``פול האוס`` אז אין לי צל של ספק ש``הבחורה שלי`` הרבה יותר מעניינת! אמנם המוסיקה של ``פול האוס`` פשוט סוחפת והתאהבתי בה מההתחלה ואילו לקח לי הרבה יותר זמן לחבב את המוסיקה של ``הבחורה שלי`` אבל במבט לאחור כשאני חושבת על ההתרחשויות בעלילה ברור לי שהעלילה חגה כל הזמן סביב עצמה ב``פול האוס``...זה לא אומר שלא אהבתי את ``פול האוס`` כי כן אהבתי! אבל את ``הבחורה שלי`` אהבתי הרבה הרבה יותר! ועכשיו אני גם אכניס להשוואה גם את ``סאם סון המתוקה``...לא חשבתי שזה יקרה אבל אני באמת מתלבטת מאיזו טלנובלה נהניתי יותר ...``סאם סון המתוקה`` או ``הבחורה שלי``...קשה לי להחליט כי בשתיהן היו רגעים קסומים וסצינות בלתי נשכחות...בינתיים אני אשאיר את זה כתיקו. מה שכן, יאמר לזכותה של ``הבחורה שלי`` שהסיום לא איכזב אותי בכלל ולא הרגשתי עצבות ואכזבה מהפרק האחרון...להפך! נהניתי מכל רגע
MY GIRL היא מיני סדרה בת 16 פרקים שצולמה מאמצע חודש דצמבר 2005 ועד פברואר 2006 ושודרה בערוץ SBS. העלילה:
ג`ו יו רין ואביה חיים בדרך מאוד מיוחדת, הם נודדים ממקום למקום, מארץ לארץ ומתקיימים ממעשי נוכלות ורמאויות בשביל לשרוד. יום אחד כשג`ו יו רין מנסה לברוח מפושעים להם אביה חייב כסף היא ניתקלת בסאול גונג צ`אן, יורש עשיר של רשת בתי מלון מפורסמת. באותה העת סאול גונג צ`אן מחפש את בת דודתו האובדת. סבו חולה מאוד ובקשתו האחרונה היא להכיר את נכדתו בטרם ימות והנכד האוהב מעוניין למלא בכל דרך את משאלתו האחרונה של הסב. כשסאול גונג צ`אן מגלה שג`ו יו רין היא נוכלת מצטיינת הוא מחליט לשכור אותה על מנת שתתחזה לבת דודתו האובדת ובכך לשמח את סבו ולמלא את משאלתו האחרונה לפני מותו. האם בני המשפחה יגלו את התרמית? ומה יקרה אם וכאשר יגלו את האמת? בנוסף הדברים מסתבכים עוד יותר כשנכנסים לתמונה בן דודו הרחוק של סאול גונג צ`אן, סאול ז`ונג וו, בחור צעיר ורודף נשים וחברתו לשעבר של סאול גונג צ`יאן - קים סה יון, טניסאית מפורסמת ומצליחה ששבה לקוריאה במטרה להשיב אליה את אהובה אותה נטשה קודם לכן לטובת קריירת הטניס שלה. ``MY GIRL`` היא דרמה קומית, מאוד מאוד משעשעת שמצליחה להוציא מהצופה הרבה יותר מחיוך אחד
לצד סצינות מסעירות ומרגשות שבהן לא יהייה אפשר להפסיק את הדמעות
. השחקנים:
לי דונג ווק - מגלם את סאול גונג צ`אן לי דה האה - מגלמת את ג`ו יו רין לי יון קי - מגלם את סאול ג`ונג וו פארק סי יאון - קים סה יון ביון הי בונג - סאול וונג ג`ו קי יונג - האן ג`ין קיו האנג בו רה - האן ג`ין שים לי הון גיונג - יון ג`ין קיונג קים יונג רים - ג`אנג יונג ג`ה השחקנים לא מוכרים בארץ...אף אחד מהם לא שיחק ב``סאם סון``. דעתי על השחקנים:
בפרקים הראשונים חשבתי שפשוט אין מצב שאני אוכל לחבב את השחקנית הראשית כי היא נראתה כמו איזו דמות מצויירת מאנימה יפנית ...הפרצופים שהיא עשתה, התזוזות המהירות, הכל נראה לי מוגזם מידי והזוי אבל מן הסתם זה מה שחשבתי בפרק או השתיים הראשונים כי מהר מאוד למדתי לחבב אותה ודווקא שימחת החיים וההתנהגות המשעשעת שלה עשתה אותה לכל כך חיננית ומקסימה
. השחקן הראשי ממש חמוד! לדעתי הוא הרבה יותר טוב מבי ריין (כוכב ``פול האוס``) ולא רחוק בהרבה מיון בין (כוכב ``סאם סון``) הן מבחינת המשחק והן מבחינת המראה אך כאמור...אין כמו סם שיק!!!
השחקן שגילם את בן דודו הרחוק של הדמות הראשית נראה לי בהתחלה כמו איזו דמות מצויירת מסרט יפני (לא בגלל ההתנהגות אלא בגלל המראה)...תווי פניו היו קצת משונים אך ככל שצפיתי ביותר פרקים כך התרגלתי אליו למרות שעדיין הפנים שלו נראו לי קצת מוזרים
. יתר הדמויות גם היו מאוד חביבות...הסיפורים של כולם היו מעניינים, המשחק מצויין, בכלל, העלילה מאוד הפתיעה אותי!!! אז נכון שהיו דברים קצת הזויים אבל אני מאוד אהבתי! העלילה מעניינת, מסקרנת, מותחת ומרגשת!!! מקווה שהסדרה תגיע לארץ כי אני אשמח לצפות בה שוב
סרטונים: שיר מקסים שנשמע בסצינות מרגשות במיוחד: http://www.youtube.com/watch?v=pa_TfLbQZbo סצינות נבחרות עם השיר שהכי אהבתי של הזוג הראשי : http://www.youtube.com/watch?v=ErAzCznGEKk Mario and Nesty - Never Say Goodbye http://www.youtube.com/watch?v=q5L8jkShqhk עוד שירים יפים עם סצינות יפות: http://www.youtube.com/watch?v=FJ5FO8KY6AQ http://www.youtube.com/watch?v=Mh_2z5JZGCw http://www.youtube.com/watch?v=5HPGW5PqYEs צפייה בפרקים עם תרגום לאנגלית: http://www.youtube.com/watch?v=4tjjh9XDySc וגם פה: http://www.youtube.com/profile_videos?user=fireko&p=r&page=1 שרשור בשפה האנגלית עם מידע, תמונות ועוד: http://www.soompi.com/forums/index.php?s=a2c44aafbf8dc11d87d4c2213e967886&showtopic=17032 בשורה תחתונה: דרמה מקסימה ומרגשת שפשוט כדאי לראות!!!
הספיישל שעשיתי נמצא כאן

G n o m

New member
זאת באמת סדרה טובה

אין מה להגיד, אחת הדרמות היפות... הצלחתי להתחבר אליה כבר מההתחלה וממש נהניתי לראות אותה. היא זורמת מהר, יש בה מלא קטעים קורעים מצחוק ויש כימיה מעולה בין הזוג הראשי
לא כל כך אהבתי את העובדה שהיא הייתה לפעמים יותר מדי הזויה ולא מציאותית ואת הטניס גירל המטומטמת שהייתה פשוט בלתי נסבלת עם ההבעות שלה
... אבל למרות הכל, בהחלט שווה צפייה תודה על המידע ועל הקישורים

Gitana

New member
הטניסאית באמת הרגיזה!!!

היה לה פרצוף של מישהי שסובלת כל הזמן חחח טוב שבפרק האחרון היא עשתה משהו טוב לשם שינוי

G n o m

New member
אחת הדמויות הכי מעצבנות

מילא רשעית, אבל שתהיה רשעית בסטייל עם קצת שכל... הכל תמיד התפקשש לה תמיד למרות שהיא והעוזרת שלה גילו תמיד את כל הסודות לפני כולם
דרך אגב, אהבתי בפרק האחרון
זה כשמוצאים את הנכדה האמיתית והיא יושבת עם "בעלה" בסלון, והם בעצם הכוכבים של דרמה פופולרית אחרת - Sassy Girl Chun Hyang, זה היה כל כך חמוד

כנראה שאני מוזרה ../images/Emo194.gif

כי ממש לא התלהבתי מהסדרה...אחרי 4-5 פרקים הבנתי את הפרינציפ ולא היה לי שום חשק להמשיך לצפות.החוש הקומי של לי דה האה (שאגב יצאה עם היון בין ,המנובלת
) שהיה הכרחי לסדרה, הרגיש לי נורא מאולץ ומלאכותי רוב הזמן ממש עד כדי גיחוך. רוב הדמויות לטעמי היו מצועצעות מידי וחסרות אותנטיות, מה גם שרוב העלילה פשוט נראתה כתלושה מהמציאות לגמרי. אני בכל אופן לא הצלחתי להתחבר לסדרה או לשחקנים.

Gitana

New member
צפית רק ב-4, 5 פרקים?

כי גם אני לא התלהבתי מהפרקים הראשונים של הסדרה...אח"כ היא הפכה להרבה יותר מעניינת והשחקנית לא גילמה רק דמות קומית אלא היא הוכיחה שהיא גם יודעת להיות מאוד דרמטית שצריך...בהתחלה ממש לא אהבתי אותה ואת הפרצופים שלה אבל ככל שהעלילה התקדמה התחלתי ממש לחבב את הסדרה הזו. גם הפרק האחרון היה מאוד יפה! הייתה בו תפנית שלא צפיתי אותה והופתעתי ושמחתי לראות איך הסדרה הסתיימה. אה, ולא ידעתי שהיא יצאה עם יון בין...היא זו שהייתה בת זוגו עד לפני שלושה חודשים???????

לא ראיתי ברציפות עד פרק 5

אחרי זה דילגתי לי לפרקים 11-16 (נראה לי) ושם כבר לא ראיתי את הפרקים בצורה רציפה.בכל אופן הפרק האחרון לא "עשה לי את זה" כי כנראה לא נקשרתי מספיק לדמויות או משהו כזה. לא, השמועות על דה האה ובין הם משנת 2006 כמדומני- כאשר הם עבדו יחדיו על קליפ מוזיקה שנקרא memory ומאז עברו הרבה דגיגוניות בנהר הביני.

כוס חלב

New member
רגע רגע רגע...../images/Emo9.gif

אמנם לא ראיתי את הסדרה, רק איזה קליפון ביוטיוב שלא ממש משך אותי לראות.. אבל----------- "דגיגוניות בנהר הביני"??????? פרטי ונמקי פליז...
אגב, רק לאחרונה קלטתי שהמתוק בעל המבט המיוחד הזה היה בן 22 כשצילם את סאם סון.... הייתכן??

אכן בן 22 היה אז

וזה קצת ביאס כי חרושת השמועות הייתה בבאז היסטרי שיש משהו בינו לבין קים סונה (ואם תראי את ה NGs תביני גם למה לא קשה להאמין לזה) אבל בגלל הפרשי הגילאים ביניהם (סונה הייתה אז בת 30) הוא לא התחיל איתה (היא הנונה שלו וזה לא לעיניין). דגיגוניות בנהר הביני אומר שקישרו אותו רומנטית עם המון שחקניות כאשר הראשית הייתה קים סונה והוא בראיונות לא ממש טרח להכחיש שהיה לו קראש עליה.אחרי זה אמרו שהיה לו רומן עם סונג יורי (השחקנית לצידו במלכת השלג) עם לה דה האה, עם עוד איזה שחקנית (קים משהו) שמככבת לצידו בפרסומות למכשירי הסלולר CYON IDE A של LG (חולה על הפרסומות עם דניאל ובין) ולבסוף עם איזו אחת לא מוכרת (לא יודעת את שמה) ששיחקה כדיילת באיזו סדרה אבל אחרי הרבה בלאגנים גם היא וגם בין הכחישו שהם זוג.בקיצ הרבה דגיגוניות היו הנהר....
בחיי אני מרגישה כמו גיל ריבה בימיו העליזים כרכילאי ראשי בידיעות אחרונות.

כוס חלב

New member
חחחחח.. אני יודעת למה את מתכוונת../images/Emo6.gif

אני מודעת לדיבור בפורומים השונים לגביו ולגבי סונה אבל משום מה זה נראה לי קצת הזוי... אין ספק שהיתה ידידות וכימיה..אבל- הוא בכלל מתעניין בנשים??

אמממ...

אני אשמח לבדוק בשבילך את העיניין מקרוב, במלוא הרצינות והקפדנות שוב ושוב ולחזור אלייך עם תשובה.

כוס חלב

New member
הייתי חשה לעזרתך ../images/Emo189.gif

אם זה לא היה נחשב פדופיליה במצב מתקדם
כך שמוטב שנשאיר זאת כך בינתיים... אבל מותר להגיד שהוא קסום עד מאוד גם בעיני, נכון??

מותר ולא רק בעינייך

ולמה פדופיליה? לבחור מלאו השנה 26 ,בארצות מסויימות הוא היה יכול להיות כבר סבא, לא?

כוס חלב

New member
ואולי זה הרגע והמקום לברר...

מה זה הקטע הזה של "הנונה שלו"? אני לא בטוחה שהבנתי את הדבר הזה. כל המנהגים האלה לא לגמרי מובנים לי.. מישהו יכול להסביר?

נונה בעיקרון היא אחות גדולה לאח קטן יותר

אבל לפי הבנתי בתרבות הקוריאנית, נונה היא גם תואר של כבוד לאישה מבוגרת יותר שהיא לאו דווקא אחות גנטית אבל מפאת הכבוד שאותו גבר צעיר רוכש אליה מן הראוי שיקרא לה "noona". ברגע שאותה אישה הופכת לנונה היא כביכול "אוף לימיטס" מבחינה רומנטית לאותו בחור הצעיר ממנה בכמה שנים.עד כמה שהבנתי הקוריאנים ככלל לא רואים בעין יפה את תופעת הגבר הצעיר היוצא/מתאהב/מתחתן עם אישה המבוגרת ממנו בכמה שנים. ווגי ,אם אני טועה תרגיש חופשי לתקן אותי מה גם שאתה הסמכות העליונה בפורום בכל הקשור לתרבות הקוריאנית.

אל תדרבני אותי עם מילות חיוביות

כי ברגע שהסכר הזה יפתח הפורום יהפוך ל"פורום היון בין", ויש לי הרגשה שהמנהל לא ממש יאהב את זה.

mishi 1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ראי עצמך מדורבנת...
מה? פורום ללא ספיישלים מלוכסנים?!
אני בעד ספיישל !

למעלה