גברים
נשים - מצא ההבדלים

../images/Emo42.gifגברים../images/Emo29.gifנשים - מצא ההבדלים

אהלנים וסהלנים
. בעקבות הדיון בנושא סקס וכסף, בו הועלו טענות ודעות בהקשר לגברים ונשים, הנה לנו נושא לדיון חדש:
היו מי שאמרו שהצרכים של גברים ונשים דומים, והיו שלא, ואני מפנה כעת שאלה לדיון מן הסוג הזה:
מהי המהות הגברית ומהי המהות הנשית
האם הן באמת דומות? אם כן איך
אם לא מדוע
האם ה"תפקידים" של גברים ונשים זהים
כשאומרים "תדר נשי או "תדר" גברי, למה מתכוונים
? במילים אחרות, מה זה להיות גבר
ומה זה להיות
אישה
ברכת דיון פורה,
גילי מאושרת

יש המון היבטים לזה

ההיבט האידיאלי- הגבר משחק את הדמות הקשוחה והאישה את הדמות העדינה יותר ההיבט המציאותי יותר- הגבר יכול להיות עדין והאישה יכולה להיות קשוחה ההיבט המקראי- האדם נוצר לעבוד אדמה האישה נוצרה על מנת לשבור בדידות ההיבט הביולוגי- איברים והורמונים שונים עפ"י כל היבטים כאלו ההיבט הביולוגי והמקראי היחידים המבדילים ביניהם אני מניחה שכאשר אומרים תדר נשי או תדר גברי מתכוונים למונח האידיאלי מקווה שיהיו דיונים מעמיקים יותר בעתיד ..

זה הכי עמוק שיש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא הייתי ממליצה לאף אחד לנסות להבין נשים. כולל לא לנשים. נשים זה הדבר הכי גחמתי שיש על היקום. עכשיו הן חושבות ככה. בעוד שעה הן חושבות את ההיפך הגמור, היום הן נשבעות על זה, מחר הן נשבעות שלא היה ולא נברא. הן מבקשות/דורשות מהגברים שלהן תשומת לב וכשהוא נותן להן תשומת לב, הן מתלוננות שאין להן אוויר. הן רוצות את הגברים שלהן חזקים וגיבורים ויכולים הכל - וכשהן מוצאות גבר כזה הן קוראות לו שוביניסט שחצן. הן רוצות שהוא יהיה מעולה בהיסטוריה. שישנן את כל התאריכים שקשורים אליהן. מתי נפגשו בפעם הראשונה, מתי הלכו לסרט בפעם הראשונה, מתי הן ראו את הפרסומת בטלויזיה ביחד בפעם הראשונה. אבל כשהן שוכחות איזה פרט שקשור לגבר שלהן הן טוענות שזה לא ממש חשוב ושאיך אפשר לזכור כל דבר, אפילו אם זה היומולדת שלו. עזבו. חבל על הזמן והמאמצים בכלל להתעסק עם נשים. קרב אבוד מראש ונדון לכשלון. ולא. אני לא צינית. אני באמת מאמינה שאנחנו כ-א-ל-ה לא נורמליות.
ו... עוד משהו
לגילינג הכי מקסימה בעולם, ולעולם המיסטיקה המוכר והאהוב, מזל טוב ובהצלחה, כי כולם צריכים לשמוע את מה שיש לך להגיד

צינית מתוקה שלי, אכן עמוק ביותר../images/Emo9.gif

געגעגעגעגעגעעגעגעתח אליך מדהימותק
מייד כשאת קוראת את זה, למסרים או ל
ועכשיו קצת ברצינות צינית שכמוך
כשאני מדברת על גברים ונשים אני שואלת בעצם מה נחשב לתדר גברי ומה נחשב לתדר נשי, כלומר, מה זו נשיות עבורנו ומהי גבריות? כתבת כמה דברים שאני מתרגמת רגע לתכונות ברשותך,
אישה - התבכיינות, הפכפכות, תלות.
גבר - חוזק, גבורה, שוביניזם ושחצנות. הבנתי נכון
כלומר, הדברים הללו מצטיירים בעינייך כנשיות וגבריות.. פסדר, בואי נראה משהו: אני מכירה המון גברים הפכפכים והמון נשים חזקות, אני מכירה גם גברים בכיינים ונשים שוביניסטיות ר' ערך "בוחרת בחיים"
מה שאני שואלת בעצם, זה האם קיים הבדל מהותי בין גברים
לנשים
ומהו לדעתך, אם קיים? ברוכה הבאה הביתה מתוקה, ו...
נא לא להיעלם! שלך, גילי.... נג

אהלנים אדגר אלן../images/Emo140.gif

הערך הביולוגי בלבד אתה אומר
ובכל זאת, למה אנו מחולקים לנשים וגברים? מה מייחד נשים ומה מייחד גברים? תכונות, יכולות, מהות, תדרים.. אשמח אם תוכל לפרט
. ברכת ברוכים הבאים הביתה
גילי פרי

K i f

New member
אני לאדע מה איתכם אבל בשבילי...

נשים וגברים הם אותו דבר... אני מסתמך על המשפט "דומים אבל שונים" בשבילי כולם אותו דבר... אולי שונים באופי/יופי אבל כולם אנשים וכולם צריכים לקבל/לתת אותו יחס זה לזו וזו לזה... יש נשים אגרסיביות ויש גברים רכיכות הם צריכים להתחשב זה בזו וזו בזה... ולא לשנוא בגלל שהם שונים... אלא לתמוך זה בזה... בתנ"ך רשום שהאדם יעבוד אדמה כל הזמן בשביל להביא אוכל והאישה ב"צער תלד בנים"... אני רואה בזה שיויון... כי שניהם סובלים... אבל בסוף... לשניהם משתלם... האישה מביאה פרי בעצמה...(התינוק) והאיש מביא גם את הפרי שלו(האוכל מהעבודה הקשה) מסקנה: כולם צריכים להיות שווים! אין סיבה להתייחס אחד לשני בצורה שונה בגלל שלה יש חזה ולו אין... או שלו יש פין ולה אין..., בגלל שהקול שלה דק או בגלל שלו יש שרירים נפוחים יותר... יום טוב וסוף שבוע נפלא! ^_^

"דומים אבל שונים"../images/Emo2.gif../images/Emo13.gif

אהלנים כיף
מה שאתה אומר בעצם, אם אני מבינה נכון, זה שיש להתייחס אל כולנו בצורה שווה, ואני מאד מסכימה עם זה.
אני חושבת שאיננו דומים, אבל בהחלט רצוי שיהיה אל כולנו יחס שווה, "ללא הבדלי דת, גזע ומין". נכון שבפועל זה לא ממש ככה, ואולם השאלה שלי היא אחרת לגמרי:
מהו התדר הנשי, מהו התדר הגברי? המהות? האם התפקידים הרוחניים שלנו דומים? אם כן, למה בכל זאת אנו מחולקים לגברים ונשים? ברכת ברוכים הבאים הביתה
גילי פרי

K i f

New member
חחח

את יכולה לקרוא לי כפיר... כיף זה סתם כינוי כזה שנתנו לי... אני חושב שאנחנו דומים! אולי לא בחיצוניות...אבל כן בפנימיות... אם רוצים להיות דומים ומשנים את הדרכים המקולקלות שהתפתחו במשך הזמן... זה אפשרי... רק חבל שהיום אנשים אטומים... מה ז"א "תדר נשי" ו"תדר גברי"?! @_@ תפקידים רוחניים דומים! כולם אותו דבר... אנחנו מחולקים לנשים וגברים בגלל 2 סיבות... סיבה מקראית: האדם לא מצא לו מישהו דומה לו ולכן רצה אישה... סיבה אחרת: צריכים איכשהו לעשות ילדים... לא?! ובשביל זה צריך להבדיל בין אישה לגבר... כי אם כולם היו גברים/נשים עם איברי מין נשיים וגברים לא היית יודעת למי מהגברים/נשים לפנות כדי להתידד איתו/ה ולהגיע למצב של הבאת ילדים לעולם... לאדע מה איתכם אבל זו התאוריה שלי...
יום טוב ושב"ש

בזבזבז

New member
התפקידים של הגברים והנשים

התפקיד של גבר זה לתת ושל אשה זה לקבל, התדרים שלהם שונים לא רק לפי המקרא כמו שהדוקרת אשכוליות כתבה ולא רק לפי הביולוגיה. הביולוגיה והמקרא רק מוכיחים לנו עד כמה שהשוני עמוק ואי אפשר כמעט להשוות בינהם. בחיים לא יהיה דמיון אבל יכול להיות שויון ביחס אליהם. ההבדלים הם בצורה החיצונית ובצורה של החשיבה וגם בתפקידים. תודה מבז.

קבלה ונתינה הם היינו הך!

פשוט הקצב אצל הגברים הוא איטי! ומדוע? כי יש להם שמיעה סלקטיבית!!! אומרים שבני האדם נולדו שווים. נכון, הם נולדו עירומים. אבל החברה קבעה לה חוקים (לעיתים פרימיטיביים) ואנו עבדיה! עובדה היא שאם תיקחו גבר ואשה במשרה בכירה תגלו שאשה מרוויחה לפחות ב 30% פחות. ומדוע? כי היא חלשלושה? כי היא נחותה? כי היא פחות מסורה? לא!!!! כי ככה זה!! אז איפה השיוויון? אשה יכולה לעבוד בכל עבודה פיזית קשה כמו גבר ויותר. לאשה יש כושר סבל והשרדות גבוהים עשרת מונים מגבר. (עובדה שאנחנו יולדות ולא הגברים). אתם הגברים עובדים רק בעבודה אחת!!! אנחנו הנשים בדרך לעבודה עושות עבודות נוספות!! זהו המצב.

בזבזבז

New member
הקצב של הגברים הוא איטי?!

הא?!!!! אשה יכולה לעבוד בכל עבודה פיזית?לא נכון בכלל וזה לא בגלל שאני שוביניסט אני לא מסכים בכלל למה שאת אומרת וחוץ מזה לא אמרת שום דבר על השאלה מה ההבדלים בין הנשים לגברים רק התלוננת וצעקת. לאשה יש כושר סבל והישרדות יותר מגבר? את יכולה להביא לזה דוגמית? לידה זה משהו אחד ובכלל לא בטוח שגברים לא היו יכולים ללדת אם זה היה התפקיד שלהם מבחינת כוח סבל. והגברים עובדים רק בעבודה אחת? להיות אבא זה לא לעבוד? לא רק להיות אמא זה עבודה קשה, גם להיות אבא, אנחנו בשנות האלפיים, באלף השלישי גיברת, אז תחשבי עוד פעם לפני שאת מדברת. כל הזמן את מפחידה את מי שקורא עם הסימני קריאה שלך?!!!! או שאת כל הזמן כועסת על כולם? מה זה? בז!!!

Sashoosh

New member
../images/Emo28.gif אני מסכימה איתך...

לנשים יש הרבה יותר כוח סבל. נשים סובלות מכאבים טבעיים שגברים מעולם לא חוו ולעולם יחוו... הדברים העיקריים הם לידה ומחזור שהם דברים שלא קל להתמודד איתם ואני בספק שאם גברים היו חווים דברים אלו הם היו עומדים בזה.

K i f

New member
אני לאדע מה איתך...

אבל גם לגברים יש כוח סבל לא נורמלי... בעיקר לי... גם פיזי וגם נפשי... אם לא היה לי אותו... הייתי עכשיו כבר בשמיים מנסה לרצוח את השטן ולתפוס את מקומו(חלום חיי) בקשר למחזור... מישהי סיפרה לי שהיא קראה שגברים חווים מחזור 3 פעמים בחודש! אז בלי תלונות! חלאס עם השובניזם! גברים ונשים זה אותו דבר! פשוט לכל אחד יש ת'דרכים שלו לסבול ות'דרכים שלו להנות!

למעלה