גברים
נשים - מצא ההבדלים

Sashoosh

New member
../images/Emo28.gif צודק!

מובן שהם אותו דבר ואני לא מפלה אף אחד, אני בטוחה שלגברים יש כוח סבל גבוה במיוחד, אבל הדגשתי את כל הסבל שהנשים עוברות ועדיין מצליחות להתקיים בלי להתלונן. ו... מה אמרת על זה שגברים מקבלים מחזור 3 פעמים בחודש? תרחיב.

K i f

New member
אמ...

אין לי מושג... פשוט אמרה לי את זה ואמרה שתשיג לי ת'מאמר אם היא לא זרקה אותו... בכל מקרה... זה מה שהיא אמרה... אולי הוא לא מורגש ולא רואים תופעות שלו אבל ככה זה... חחח

Sashoosh

New member
../images/Emo28.gif אתה רוצה להגיד לי ש...

יורד לכם דם מאיבר מינכם ואתם שמים תחבושות ופדים בתחתונים ולא יודעים על זה?
אל תגיד לי שאתם גם נכנסים להריון ויולדים...

K i f

New member
חחחחחחחחח לא אמרתי את זה ../images/Emo6.gif

אמרתי שלפי מה שהיא סיפרה... היה כתוב שם שלגברים יש 3 פעמים בחודש מחזור... לא יוצא דם מאיבר המין אבל יש דרך של הפרשה דרך הגוף או משהו... בכל מקרה... אנסה להשיג את המאמר^_^ ד"א... שהייתה לי דלקת בשתן בתחילת החופש הגדול... הרגשתי כמו אישה במחזור... יצא לי דם עם השתן
וזה כאבבבבבבבב(היו אבנים... וזיהום... ככה אמר הרופא...)

אוי גבי.. מתגלגלת מצחוק../images/Emo9.gif

אמרת כל כך הרבה דברים יפים יקירתי, ויחד עם זה נדמה כיאת מלאת טענות כרימון כלפי הגברים, לפחות זה הרושם שאני מקבלת מתגובתך. בעצם, את אומרת שוב, שהיחס אל הגברים והנשים אמור להיות שווה, ושוב, אני מסכימה עם זה מאד אלא שהשאלה היא אחרת, אני מדברת על מהות גברית ומהות נשית. נסי לחשוב לרגע על שמש וירח, על מרס וונוס, אלה הנחשבים כוכבים גבריים ונשיים.. מכל מה שכתבת ניתן להבחין בתכונה גברית - כוח ותכונה נשית - כושר הישרדות וסבל. זה ההבדל היחיד? שלך,
גילי פרי

אנקדוטה קטנה על כוח וסיבולת.

מתחום הבילוגיה. כשמנתחים את מבנה השריר, רואים שהוא מורכב מסיבים רבים שמתאגדים יחד כדי ליצור את השריר. מתברר שיש 3 סוגים של סיבי שריר. סיב אחד שאני לא זוכר מה תפקידו והוא נמצא באופן שווה אצל גברים ונשים. סיב שאחראי על סיבולת והוא נמצא בכמות גדולה יותר בשרירים של נשים סיב שאחראי על כוח מתפרץ הוא נמצא בכמות גדולה יותר בשרירים של גברים. ולגבי ה"מחזור" שגברים עוברים, מדובר על מחזור רגשי, ללא סימנים גופניים. שמתם לב שיש ימים שגברים תופסים מרחק, מקדישים זמן לעצמם, ותופסים קריזה על מי שמנסה לחדור למרחב שלהם? לדעתי מדובר בזה, זמן לאסיפת כוחות והערכות רגשית מחודשת. הרבה הכרעות חשובות יכולות להתבצע בזמן הזה.

בנוגע לכוכבים גבריים ונשיים

הכוכבים הגבריים: שמש- חיים, רצון, מימוש, איך אני רואה את עצמי, סוג החיים שאני מנהל, הערכים שאני מזהה בהם את עצמי, דמות האב הפנימית שלי (תוכנית האב, איך אני האבא של עצמי) המזל בו נמצאת השמש- סוג הגישה או האנרגיה שאני אנסה להגשים בחיי. הבית בו נמצאת השמש- בתחום שדרכו אני אממש את עצמי. השמש היא גם הצד הפאסיבי של הגבריות, כלומר, באיזה מובן אני יוצר את ההפרדה ביני לשאר, איך אני מתפקד כיחידה עצמאית ונפרדת כדי להגשים את העצמיות שלי. מאדים- פעולה, דינאמיות, חתירה למגע, היכולת להשאיר חותם, לעזוב את השטח אחרת ממה שמצאתי אותו. מתקשר לעשיה, לעוז, לנחרצות, למקום בו אני מבטא את שלי עד הסוף, בלי התערבויות ופשרות. מאדים מסמל את מעגל ההשפעה הראשון שלי ואת התוצאות הראשוניות שאני מושך אלי. מאדים מסמל גם את הצד האקטיבי בגבריות, את היכולת של האינדיבידואל לפעול בצורה עצמאית למען האינטרסים שלו. מיקום מאדים במזל מסמל את הגישה וסוג האנרגיה שתשרת אותי לצרכי הגשמה. מיקום מאדים בבתים מסמל את זירת ההתמודדות העיקרית שלי. הכוכבים הנשיים: ירח- הזנה, ביטחון, שורשים רגשיים, האופן שבו אני מגיב. הירח הוא כמו ספוג שסופג כל הזמן את כל החוויות, הרשמים, הזכרונות והרגשות, ואז כשלוחצים אותו הוא פולט כתגובה את מה שקלט החוצה. הירח מסמל גם את דמות האם הפנימית (בסיס האם שלי, באיזה מובן אני האמא של עצמי.) הירח מסמל גם את הצד הפאסיבי של הנשיות, כלומר את המרקם הרגשי ממנו אני טווה את הבסיס לאישיות שלי. המזל שבו נמצא הירח- הגישה שאני מחזיק כברירת המחדל לתגובות שלי הרגשיות שלי, הצורך אותו אני צריך למלא. הבית בו נמצא הירח- התחום אליו אני מרגיש מחובר עד עמקי נשמתי, בו אני מרגיש בבית. נוגה- הגורם המגשר. שיווי המשקל והאיזון. איך אני מגיע למה שמחוץ לעצמי, איזה יחס אני מחזיר, מארג היחסים שבו אני לוקח חלק, מה אני אוהב, ואיפה אני מרגיש במקום. נוגה מסמלת את הצד האקטיבי בנשיות, כלומר הקשרים והיחסים שאני רואה אותם כחלק ממני, אלה שאני יוצר עם אחרים כדי להגדיר דרכם את עצמי. נוגה מסמלת את המקום הראשוני שבו אני חלק ממשהו גדול יותר מחוץ לעצמי. מיקום נוגה במזל- הגישה שאני מתחבר דרכה אל אנשים אחרים מיקום נוגה בבית- הנסיבות שבהן אני מגשר ומרחיב קשרים. רק שיש כאן מילכוד קטן- לכולם במפה יש את כל הארבעה, גברים ונשים כאחד. זה רק מראה שלכל אדם יש צדדים גבריים ונשיים, והשוני הוא במשקל שנותנים לכל צד כזה.

מדהים שכמוך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo51.gif

לעיתים, אני כל כך נפעמת ממה שאסטרולגיה מסוגלת להסביר לנו במילים כל כך ברורות ופשוטות... כיף לקרוא אותך שמסכם ומביא את הדברים בצורה ברורה וצלולה שכזו. תודה על ההיענות
גילי פרי

אהלנים בזבז, אכן הביולוגיה והמקרא

מפרטים ומקטלגים אותנו לנשים וגברים ואף מסבירים ומוכיחים את השוני, מה שמחזק את הטענה ל
"סיבה ומסובב". הסיבות לעולם נעוצות בעולם הרוח, בעוד המסובב הוא בעולם הגשמי. אשמח באם תפרט יותר
ברכת ברוך הבא הביתה
גילי פרי

אהלנים אמילי../images/Emo140.gif

בא לך לפרט? כאילו מסכימה עם זה שהדרך של גברים להבין דברים שונה מאד מהדרך הנשית, ואולם האם תוכלי להצביע על השוני בדרכים הללו?
גילי פרי

GirlFromHell

New member
לדעתי

זה אולי יישמע מאוד פשטני 1. אין מהות גברית ונשית .כל אדם הוא בפני עצמו ללא קשר למינו. 2. האם התפקידים של הגברים והנשים זהים? כן ולא. לדעתי התפקידים שהחברה נותנת לגברים ולנשים אינם זהים. גברים ונשים לא מאמינים ביכולתם באופן שווה ובגלל שטיפות מוח מגיל קטן חושבים גם בצורה שונה זה מזה. אבל לדעתי אין שום הבדל בין התפקידים ששני המינים בפוטנציאל יכולים למלא. מה זה להיות גבר ומה זה להיות אישה? לדעתי כל אחד חווה את זה אחרת. הייתי בסדנת טנטרה שבה ביקשו מאיתנו להגדיר מה זה נשיות ומה זה גבריות. נשיות כולם אמרו יופי אהבה מחזוריות טבע לידה דברים כאלה וגבריות אמרו כח רשע הרס חורבן. זה עצוב שזה מה שהחברה שלנו חושבת על המינים. אין מין יותר טוב מהשני כל אחד הוא לכשעצמו.

"אין מהות נשית ומהות גברית"../images/Emo140.gif

אהלנים ילדה מ...
אני דווקא חושבת שכמעט כל דבר ביקום מקוטלג לנשי וגברי מבחינת התדרים שלו.. נכון שכל אחד מאיתנו חווה את הדברים באופן שונה, מאחר ולכל אחד מאיתנו הנסיון, ההתנסויות, החוויות, מקום הצמיחה שלו ועוד, המעצבים את דרך החשיבה שלו.
היית בסדנת טנטרה
והלא זו בדיוק מראה לנו מה השוני שבין גברים
לנשים
... אני לא כל כך מסכימה עם הדוגמאות שהבאת, ואף נעצבת לא פחות ממך, ויחד עם זה, עדיין לא הבנתי מהי דעתך שלך.. לא לגבי התפקידים החברתיים של גברים ונשים, כי אם לגבי המהות הרוחנית שלהם.
ברוכה הבאה ה|ביתה|
גילי פרי

מהות נשית וגברית

מדבר על המהות, הארכיטיפ, התדר. כל אדם מכיל את שניהם ויכול לתת להם משקל שונה בחייו, ואף למזג ולאזן בניהם. מאיפה הם באו ולאן הם הולכים: נשיות- מקור, חומרי הגלם, מסה, מהות, קיום והולדה של משהו חדש. גבריות- מוצר מוגמר, שימוש, נפח, צורה, שכלול, מיקוד, הכוונה, הבשלה, הגעה ליעד. אם כן- נשיות היא פתיחת מעגל, גבריות היא סגירת מעגל. אופן פעולה: נשיות- פאסיביות, קבלה, הכלה, איפשור, נוכחות, משיכה, העמקה גבריות- אקטיביות, יצירה, יוזמה, תנועה, התפשטות, נתינה, קביעת עובדות בשטח. זיהוי עצמי: נשיות- זיהוי עצמי כמהות רגשית, העמקה, התייחסות לפרטים, שייכות יצירת קשרים כתוצר של ביטוי עצמי גבריות- זיהוי עצמי כמהות מנטלית, הרחבה, התייחסות לתמונה הכוללת, עצמאות, פעולה כתוצר לביטוי עצמי תוצר של הכוונה לא נכונה: נשיות- דרמות רגשיות, שליטה, תובענות, שימוש לרעה בקשרים, יצירת מחנות של "תומכים ואוייבים", פעולה מאחורי הגב, קנאה, האחזות בכוח. גבריות- כיבוש, טריטוריה, עליונות, תחרותיות, אנוכיות, תוקפנות, שאיפה לעמוד בראש ההררכיה, חוסר כבוד, השגת דברים בכוח. מה הם יכולים לתת אחד לשני: נשים- יכולות לשמש עוגן לגברים, לתת להם מקום מתמסר ומכיל, לתת להם יעד לנתינה, להכיר להם את העלם הרגשי לעומק, לאפשר להם להתמזג בתוכן גברים- יכולים לשמש גורם מקל אצל הנשים, לאפשר להן להתרומם מעצמן באמצעות האנרגיה שלהם, לתת להן ביטחון ולקחת אותן למקומות חדשים, שהן לא הכירו. זה במובן התאורטי ביותר. אם מישהו מרגיש שזו תפיסה מכלילה או שובניסטית, הוא יכול להחליף ל"יין ויאנג" במקום גבריות ונשיות. כזכור, כל אדם מכיל בתוכו את שניהם בין אם נולד כזכר או כנקבה, ואין אדם שהוא "גבר מוחלט" או "אישה מוחלטת".

GirlFromHell

New member
תראי

אני לא מאמינה שלרוח או לנפש יש מין. ככה שאני לא מאמינה שזה משנה ולא מאמינה שיש מהות רוחנית. אני לא חושבת שזה נכון לשייך דברים לנשי וגברי. מי בדיוק יכול להחליט מה נשי ומה גברי?

The big man

New member
היום אין

הרבה הבדלים בין גברים ונשים חוץ מההיבטים הפיזיולוגיים. לדעתי המהות הגברית דומה למהות הנשית. גם לגברים וגם לנשים יש צרכים דומים,יש הרבה נשים בעלות קריירה מה שלא היה לפני שנים מספר.

../images/Emo124.gifהצרכים... זהו... ../images/Emo163.gif|4|

זו בדיוק המילה שחיפשתי
לך איש גדול..
האם הצרכים של נשים והצרכים של גברים דומים
ברוך הבא הביתה
גילי פרי

The big man

New member
../images/Emo13.gifבבקשה גילי פרי

אני תמיד שמח לעזור.הצרכים של נשים ושל גברים דומים.הנשים מחפשות אהבה, פרנסה,סקס וגם הגברים מחפשים את הדברים האלה.

אוהב את כולם

מה בין גברים לנשים? קודם כל גברים יודעים לנהוג משהוא שאי אפשר לומר על מרבית הנשים. שנית! נשים רואות את העולם בצורה מפורטת יותר מאשר הגברים ולכן הנשים גם יותר מתוחכמות מהגברים.משהוא שמע פעם נשים מדברות על סקס?פשוט קטסטרופה!!! הצרכים של גברים הרבה יותר פשוטים. סקס אוכל וספורט(כדורגל בירה וגרעינים) נשים אוהבות לדבר הרבה יותר מהרצוי לנו ותמיד בזמן הלא נכון. אבל אני אוהב אותן אני צריך אותן ואני מעריץ אותן רוב הזמן. אוהב אותך אדריאנוס. נ.ב. עוד שבעים ושישה ימים אני עף כמו סופרמן

וואלה, אתה לא ציני בכלל../images/Emo9.gif

ובכל זאת אמיתי עד כאב
לפחות לגבי אופן החשיבה.. מעניין לראות איך כל אחד קיבל את השאלה הזו בצורה כל כך שונה מהאחר,
ומה בסך הכל שאלתי? מה זה גבר
ומה זה אשה
...
ניתן היה להבחין בתגובתך בהבדלים שאתה מוצא בתכונות: נשים - רכלניות, ראיית עולם מפורטת, תחכום. גברים - כוחניות (ספורט), שקט (הן מדברות יותר מהרצוי לנו).. זהו? נדמה לי שנדבר עוד הרבה בטרם תיסע
גילי

למעלה