הטיפים שלנו לזוגיות טובה

../images/Emo42.gif הטיפים שלנו לזוגיות טובה

יותר טוב מיועצים ומטפלים זה הטיפים שאנחנו יכולים לתרום לאחרים מהנסיון. זה לא חייב להיות משהו גדול ובומבסטי, גם דברים קטנים תורמים ויוצרים תמונה יפה. אז מה הטיפ שלכם לזוגיות טובה?

והטיפ שלי בהשראת הימים האלו

צרו לכם מסורת זוגית ואח"כ משפחתית. זה לא חייב להיות קשור לדת אבל מנהגים קבועים בחגים וארועים נותנים תחושה של המשכיות, יציבות וקירבה. אני מרגישה את זה טוב מאוד בימי החגים. בעלי חילוני ממשפחה דתית ואני חילונית בת חילונים אבל כל יום שישי יצרנו הווי קבוע של הדלקת נרות וקידוש מסביב לשולחן וכך היום הזה הופך למיוחד מאוד. או יום כיפור למשל עם הטיול השנתי לבית כנסת וכל האווירה מסביב (למרות שאני לא צמה). ומי שממש הקטע הדתי לא עושה לו את זה גם יכול ליצור מסורת חילונית. העיקר לעשות משהו קבוע, משפחתי ומיוחד שמלכד את כל המשפחה.

SuperGirl 25

New member
מסכימה איתך וכפי שרשמתי בשרשור

אחר- לאחר שלב ההתנגדות (כלפי הסממנים הדתיים) יצאתי/יצאנו (בן זוגי ואני) נשכרים. אני גדלתי כחילונית בבית מאוד חילוני וגיליתי שבדת יש דברים מדהימים, שנותנים המון משמעות לביחד הזוגי והמשפחתי. יש דברים שלקח לי זמן לקבל ולהפנים והיום קשה לי לוותר עליהם.

open space

New member
מרחב מרחב מרחב

לא לחנוק אחד את השני, להשאיר כיסים של פרטיות, לא לוותר על עיסוקים שהם רק שלך, לצד העיסוקים המשותפים. לתת אוויר ומקום

רוקירו

New member
אין ספק. הטיפ הכי חשוב!!!!

אני למדתי את זה בעצמי, כשאיבדתי את עצמי עם החבר הראשון שלי. למשך 3 שנים!!!! פשוט שכחתי מי אני....

שירי80

New member
מסיכמה עם כל מילה

גם אני חילונית מבית חילוני בן חילונים מזה כאלף דורות (בעצם אני חושבת שיש לי איזה דוד דתי) ובעלי דתי בן דתיים (כיפה, בני עקיבא, התנחלויות וכל השאר) ואני חושבת שאם יש משהו שאני כן רוצה להעביר הלאה לילדים שלי זה בדיוק את הדברים שציינתן למעלה.. את הקידוש ביום שישי וההליכה המשותפת לבית כנסת בכיפור. ואם כבר נגענו בי ובבעלי? לדעת להתפשר, להבין מה חשוב לבן הזוג ולפעמים לוותר על דברים שלנו למעונו.. כמובן.. כשמהצד השני יש נתינה דומה

SuperGirl 25

New member
בדיוק היום מישהי שאלה

בפורום זוגות מעורבים האם קשרים כאלה יכולים להצליח. את מוזמנת להגיב לה, אני מאמינה שהיא תשמח

Miss פטל

New member
זהן, זה לא חייב להיות עניין של דת

פשוט לעשות משהו משותף. למשל אנחנו החלטנו בסופי שבוע על כל מיני תוכניות משותפות, כמו לראות סרט ביחד, ללכת לטייל, או סתם לשבת לשחק קלפים(בדרך כלל זה שלושת הדברים האלה ביחד).
כל פעילות כזאת משותפת מאוד מקרבת.

ועוד טיפ- לא לזלזל בדברים הקטנים

בשביל לפנק ולהביע אהבה לא צריך כל פעם לארגן חופשה רומנטית בפריז. לפעמים מחוות קטנות עושות את כל ההבדל. כמו לפנק במשהו טעים, להביא כוס קפה למיטה, עיסוי בכפות הרגליים אחרי יום מעייף, לשלוח SMS אוהב באמצע יום עבודה...

ShirShir

New member
../images/Emo99.gifיו. אני כ"כ מסכימה!!!!../images/Emo45.gif

אני משוגעת על הפינוקים הקטנים (גם על סופ"שים וצימרים...
), אבל אין כמו פינוק קטן ונעים שיעלה חיוך על פרצופו של בן/בת הזוג

Miss פטל

New member
והטיפ לזוגיות:

יש לנו חוק כזה- אף פעם לא ללכת לישון כועסים. וכן,מצליחים ליישם תמיד. כמו כן צריך לדבר על הבעיות, לנתח וללמוד מזה. תמיד בריב אנחנו מדברים ומקשיבים לצד השני עד שלא מבינים איך הגענו לזה, מתנצלים במקרה הצורך ומתחבקים. ובעיה של נשים, לא לרמוז, להגיד תמיד את מה שאני רוצה שהוא יעשה! אבל עדיין לא הצלחתי ליישם את זה

SweetHoney

New member
ואני חושבת...

שצריך להיות חברים טובים! להיות פתוחים, רגישים, אכפתים, מפרגנים אחד עם השניה... בקיצור לעשות את בן/בת הזוג מלך/מלכה וככה אתם בעצמכם תהיו מלכה/מלך
וצריך לדעת להוציא את הטוב אחד מהשניה.

למעלה