שרשור שאלות לאולה אוסטרובסקי

../images/Emo42.gifשרשור שאלות לאולה אוסטרובסקי../images/Emo42.gif

מחר, יום שלישי, בשעה 21:00 תתארח בפורום ותענה על שאלות המתמודדת - אולה אוסטרובסקי
אתם מוזמנים להתחיל לשרשר לכאן שאלות

moshavnikit

New member
שאלה

היי אולה, הייתי רוצה לדעת מי הפייבוריט/ית שלך לניצחון בגמר ותודה שהגעת אלינו לפורום

../images/Emo13.gifאני לא בטוחה...

מתחילת העונה ידעתי שארתור, הוא הרקדן הכי טוב. במהלך התוכנית, הבנתי שבתוכנית הזאת, נתנאל מצליח להביא את עצמו לידי ביטוי הרבה יותר טוב. הלוואי ואפשר היה לתת את המקום הראשון לשניהם...

אורוש56

New member
שאלה לאולה:)

היי מה נשמע? רציתי לדעת למי הכי התחברת מהנבחרת? ועם מי היה לך הכי כייף לעבוד? את מדהימה ושיהיה לך המון בהמצלחה בהמשך הדרך:)

liraz1211

New member
לאולה שאלה :)

היי מאמי מה קורה נסיכה? זאת לירז מהפורום הרשמי... אני מאוד מתגעגעת אלייךך... שאלות: 1.איפה תמשיכי לרקוד אחרי סיומה של התוכנית? 2.מי רצית שיגיע לגמר? 3.לאיזה בן ובת הכי התחברת מהנבחרת? 4.אם היית רוצה לרקוד? או לרקוד שוב? מתה עליייךך!! מקווה שתעניי!!

../images/Emo140.gifהנבחרת...

התחברתי הכי טוב עם הראל, רותם, ליסה, אלכס סקקון, נתנאל, צביקה ויניב... נורא חשוב לי שאנשים יהיו מקצוענים בדרך שהם עובדים (מעבר לחברות), כאשר אני מרגישה שאנחנו ממש צוות. עם הראל זה עבד הכי טוב. יש לנו ממש אותו ראש

שאלות לאולה

היי מה קורה? 1.עם מי מהנבחרת את בקשר עכשיו? 2.לאיזה דואט שלך הכי התחברת? 3.האם לדעתך השופטים היו תמיד אובייקטיבים? 4.למי את חושבת (מאלה שלא עלו) מגיע להיות בגמר?

תשובות

1.כרגע אני בקשר עם כל הנבחרת, כי אנחנו עושים חזרות לגמר. מאז ההדחה ועד עכשיו הייתי בקשר עם רותם, ליסה, הראל, יניב ואלכס. 2.אהבתי מאוד את כל הדואטים. אני חושבת שהכי התחברתי, בדיעבד, לג'ייב עם הראל. זאת הייתה הפעם הראשונה בחיים שהופעתי בשידור חי.
3. לא, אני לא חושבת שהשופטים היו אובייקטיבים, בלפחות 50% מהפעמים, וזה לגבי כל המתמודדים. אני לא חושבת שאפשר להיות אובייקטיבי בתחום שהוא מלא באמוציות ואסטתיקה. הרבה פעמים מדובר בעניין של טעם, ולעיתים גם רגשות כלפי המתמודדים. לדוגמה: אני מאוד אוהבת את נתנאל כבנאדם. יש לו אופי מקסים בחיי היום יום. הוא קשוב, אמיתי, נאמן לעצמו ולא שחצן כמו הדמויות שאותם רקד, וביגלל זה אני מאוד אוהבת אותו, ורוצה עמוק בפנים שהוא יזכה. למרות שלארתור מגיע יותר. אז הנה, אפילו אני, שאני לא שופטת, לא יכולה להיות אובייקטיבית. 4.אני חושבת שהראל היה צריך להיות בגמר ביחד עם הבנים שיש עכשיו, אצל הבנות, אני מעדיפה את מאיה.

liraz1211

New member
לאולה :)

סליחה על החפירה!! חח... לירון מהפורום הרשמי אמרה לי למסור לך שאם היא לא תספיק להיכנס היום לאירוח שלך אז היא רוצה להגיד לך שאת תמיד איתה בלב והיא אוהבת אותך!!... אה ומאמי נכנסתי לפייסבוק שלך! את מדהימה!! איזה תמונות מעלפות!!

janet14

New member
כל הכבוד לך מהגופמניות

מהעונה הראשונה של התכנית הייתי בטוחה שנראה אותך בה מתישהו מאוד שמחנו כשזה סוף סוף קרה וכמובן שהרענו בעדך ושלחנו אס אמ אסים את תמיד היית ועדיין נשארת רקדנית בכל רמ"ח אברייך ואני בטוחה שתרקדי כל החיים חוץ מזה את יפיפיה אמיתית והיה תענוג לצפות בך דש לאחיך האפרסק בהמווון אהבה ופרגון אולה וז'אנה גופמן (לשעבר) [email protected]

Michal s3

New member
אולה הנהדרת :)

היי אולה, זו מיכל (פייסבוק, פורום..מקווה שאומר לך משהו :) ) קודם כל אני חושבת שאת אחת הרקדניות הטובות שהיו העונה והגיע לך להתקדם הרבה יותר מלמקום שהגעת אליו בתוכנית. ואם כבר מקומות, אז רציתי לשאול מה דעתך - לולא ההדחה באותה תוכנית מוקדמת יחסית, את חושבת שבהתאם לשאיפותייך, היית יכולה ללכת עד הסוף העונה? ועוד שאלה אוסיף- אני יודעת שלפני התוכנית רקדת עם מאיה מכלל בקולבן דאנס (מקווה שאייתתי נכון את השם..), הבנתי שעכשיו את כבר לא רוקדת שם. רציתי לדעת היכן את רוקדת היום, או שאת כרגע לא נמצאת בלהקה כלשהי?

תודה מיכל...

1. אני ללא ספק, חושבת שאם לא הייתי מודחת באותה תוכנית, הייתי נשארת עוד הרבה בקשר לגמר...השופטים כן חשבו שאני יכולה להגיע עד סוף העונה, חלק מהם גם אמרו לי את זה. אבל לא נורא! אני מאוד נהנתי עד ההדחה. זאת חוויה שתלווה אותי כל החיים. אני מודה למי שנתן לי את ההזדמנות הזאת, שזו ההפקה והשופטים. 2. נכון, רקדתי בלהקת קולבן דאנס, כמעט שלוש שנים. אחרי בערך שנה שהייתי שם, התקבלה גם מאיה מיכלל ואחרי זה גם עדי עמית. שלושתינו היינו בתוכנית. בלהקה הזאת יש רקנים מצויינים ואני כמעט בטוחה, שאם יהיו עוד עונות של נולד לרקוד, יהיו שם עוד רקדנים מקולבן דאנס.
עשיתי פרוייקטים אחרי שעזבתי את הלהקה עם כוריאוגרפים מהטובים באירופה ועכשיו אני לא רוקדת בשום להקה. התוכנית קצת קטעה לי את הרצף. אני מקווה להתקבל ללהקה טובה בשנה הבאה...

ז'אנה ואולה המדהימות...

הייתם כמו אחיות שלי... בכל שלב בחיים שלי אני נזכרת במשפחה שלכם... אוהבת אתכם מאוד!!! אין כמו הזיכרונות הראשונים כשמגיעים לארץ!!! יש לי עכשיו את המייל של ז'אנה, נהיה בקשר נשיקות!!!

Lotem18

New member
../images/Emo23.gifשאלה לאולה [=

היי אולה (-: אממ הייתי רוצה לדעת מי הפבוריט\ת שלך לגמר ? מי השופט\ת הכי קשוח ? עם מי היה לך הכי כיף לרקוד דואט ? מקווה שתעני..,
אוהבת לוטם :-*

לוטם...../images/Emo215.gif

בקשר לפייבוריט, הסברתי פחות או יותר בתשובות הקודמות.... השופט הכי קשוח מבחינתי הוא עידו תדמור, מהסיבה הפשוטה, שככל שהרקדן טוב יותר ומקצועי יותר, יש לו יותר דרישות ממנו. לעומת זאת לרקדן צעיר בתחילת דרכו, הוא יכול להגיד משהו בסגנון:"אתה מדהים, נדיר ואני מכור אלייך". זה קצת מפחיד וקשה לעמוד בציפיות שלו... הכי כיף... היה לרקוד עם אלכס סקקון את הסלסה! היו לנו המון צחוקים בחזרות

היי אולה../images/Emo9.gif

תודה שהתפנית כדי להתארח
איך החזרות לגמר? את מתרגשת?..עוד פחות משבוע
מה את הכי אוהבת לאכול? איזה סגנון הכי אהבת לרקוד בתוכנית? איזה משתתף שהודח-היית רוצה לראות בגמר [אם זה היה אפשרי]? מה את עושה כיום? [חוץ מחזרות לגמר
] מה התכנונים שלך לעתיד?

העונג כולו שלי...

1. החזרות לגמר מאוד אינטנסביות. נורא כיף לעבוד שוב עם כולם ביחד. אמנם כל רקדני הנבחרת בסה"כ מלווים את הפיינליסטים, אנחנו רוקדים ממש הרבה. אני רוקדת בשלושת הדואטים ארתור ונתנאל ארתור ונטליה נתנאל ונטליה וגם בשני ריקודים קבוצתיים. 2.אני הכי אוהבת לאכול דברים מתוקים, אבל אני גם נורא אוהבת סלט ירקות חולה על אוכל תימני:ג'חנון, מלווח ועוד מלא דברים. 3.אני לא יכולה להצביע על סגנון ספציפי שאהבתי לרקוד, אבל אני מאוד נהנתי מהטנגו הקבוצתי של אביב בן אישי שהיה בתוכנית השניה באולפן. לצערי אין את הקטע באינטרנט, כי אין אישור על זכויות היוצרים של המוסיקה מתוך "שיקגו". יש בVOD. 4. כיום, חוץ מהחזרות לגמר, אני מעבירה סדנאות מחול בכל הארץ, כל מקום שמזמינים אותי. אני מלמדת קלאסי ומודרני.
קשה לתכנן את העתיד עכשיו... מה שבטוח, אני רוצה להמשיך לרקוד וללמד.

למעלה