שרשור שאלות לאולה אוסטרובסקי

על השופטים...

מאז העונה הראשונה, ידעתי, שמה שהשופטים משדרים, זה לא מה שהם באמת... מאז שהשתתפתי בתוכנית, זה התבהר לי בברור. אני לא אגיד את כל מה שאני חושבת... ממש לא, אבל אני יכולה לספר כמה דברים שיפתיעו אתכם 1. דויד דויר, עמוק בפנים בנאדם טוב. מאוד אבהי והוא היה הראשון שבא לחבק אותי אחרי ההדחה. החמיא לי מאוד ואמר שלא היה לי מזל בהגרלות... 2.במחנה האימונים מיכל אמדורסקי הייתה עם הבת הגדולה שלה, בערך בת 6. אני ביומיים האלה גיליתי שהיא אמא מצויינת לילדים שלה. אין שום קשר בין התדמית שלה למה שהיא ביום יום. 3. ביום ההדחה, עידו אמר לי שהרבה פעמים הם מדברים שטויות בשביל הטלויזיה. אל תספרו לאף אחד

הי

אולה לדעתי היית צריכה להגיע לגמר את תמיד תהיי הפינליסטית שלי את ואדווה ואת ממש יפה אני חייב לציין לאיזה מהמתמודדים הכי נקשרת? וסתם אם כבר מתמודדים גיסתי למדה אצל מקס שאת עצבה מה את עושה? איך קיבלת תהדחה? לדעתי היית צריכה להיות בגמר לא אגיד במקום מי כדי לא לפגוע אבל השופטים מפגרים שלא בחרו בך לגמר בעצם הקהל טיפש אני מעריץ אותך את יפה ורוקדת הכי טובבכל התוכנית את הרקדנית מספר 1 מוזמנת לקרוא תבלוג שלי דרך הכרטיס האישי שלי אוהב פאר

תודה, נמר שחור../images/Emo148.gif

תודה פאר! הלוואי והייתי מגיעה לגמר, רק בשביל לרקוד עוד ריקודים. אין לך מושג כמה נהניתי על הבמה הזאת... קיבלתי את ההדחה יחסית קל מאשר רוב המודחים. מה שעזר כביכול בקבלת ההדחה, זה החוסר ביטחון. כל תוכנית פחדתי שאני אעוף, לא בניתי ציפיות... ברגע שהודחתי, זה לא היה בום בשבילי כמו למתמודדים אחרים עם בטחון עצמי גבוה. חלק מהמתמודדים היו בשוק מזה שהודחו בשלב שלהם, אז כמובן היה להם מאוד קשה לקבל את ה"בום". אני הייתי יחסית בסדר. אחרי יומיים כבר הייתי בסדר, אבל עדיין לא רציתי ללכת לסטודיו, לעשות שיעורים או לראות רקדנים. זה היה לי עדיין קשה. אחרי שבוע השתקמתי לגמרי. כשאני עצובה, וזה לא קורה הרבה מאוד, כי בסה"כ אני בנאדם שמח, אני קצת מסתגרת בתוך עצמי, מחבקת חזק את הכלב שלי... מפנקת את עצמי באוכל טעים, סרט טוב, קניות וכל מה שגורם לי להרגיש טוב.

שמח

שאלה את כותבת שירים למגרה? קראי סיפור ליואני רוצה לפתוח לך פורום דרך מי אקבל רישמיות?http://www.tapuz.co.il/blog/viewentry.asp?entryid=1132014#response

טוב

טוב ואולה איך אני אצור קשר עם סוכן שלך אני רוצה לפתוח לך פורום בסרב או בתפוז הנה האימיל שלי [email protected] שלחי לי שם פרטים ליצרית קשר עם הסוכן http://www.tapuz.co.il/blog/viewentry.asp?entryid=1132014#response מקווה שתאהבי תסיפור דעה שלך חשובה לי כי אני מעריץ אותך את מדהימה אהבתי תתנועה שלך על הבמה וגם גיסתי רקדנית בעצמה רק נפצעה היא עדיין לא גיסתי אבל בקרוב מאוד ותצרי איתי קשר אולה את נחמדה ממש וסליחה על החפירה יום נעים לילה מדהי ם וחלומות פז מדהימים(אומר לחברה שלי משהוא דומה) אבל את אני מריץ אותך אז אומר גם

ליר25

New member
אולללללללללללללללללהההההההההההה

הצלחתי ונכנסתי אז בינתיים שהילדים ישנים שאלה.... האמת כבר שאלו את הכל וגם אני שאלתי אותך לא מעט בפעמים אחרות אז מה שכן נשאר לשאול זה הרכילויות שזה קטע מעניין, האמת כל הזמן רצות שמועות אבל מי יודע עם זה נכון היו או עדין יש זוגות אצליכם? יותר נכון נוצרו זוגות? (מבין האנשים שלא תפוסים) את התחברת למישהו?

מותק../images/Emo215.gif

לא נוצרו זוגות בתוכנית... אני חייבת להסביר משהו: כאשר נימצאים בכל החזרות, מדידות, צילומים לתוכנית...אין כח לכלום!!! בטח שלא לאהבה! בנבחרת, אנחנו חברים טובים. בחזרות, אנחנו רואים אחד את השניה באור אחר. אני אשקר אם אני אגיד לך שאף אחד בנבחרת לא התחיל איתי...
, אבל עדיין, כלום לא היה קורה במסגרת הזאת יש לי קשר קרוב מאוד עם הראל, אבל לא מדובר בקשר רומנטי...

ori3221

New member
לאולה היפה שלייי!!../images/Emo23.gif

היי אולושש... רציתי להגיד לךךך שאני מזה מתגעגעת אלייך ואת לא יודעת כמה.. אני הולכת בעזרת השם לגמר ואני מקווה להיכנס מאחוריי הקלעים ולראות אותךך.. אז מאמייי יש לי כמה שאלות נשמה שלי: 1. כבר לוקחים אותכם לחזרות? 2. למי הכי התגעגעת מהנבחרת? 3. את מי שמחת לפגוש מהנבחרת? וזהוו אולה אין לי עוד מה לשאול אותך יפיופה שלי.. אני רק רוצה להגיד לך אם את לא יודעת שאני מתה עלייך הכי הרבה בעולםם ואת רוקדת פשוטט מושלם! ואיןן עלייך! אני מקווה שתעני לי ... אוהבתת אותךך המון.. ממני אור

אורוש!

אשמח מאוד לפגוש אותך בגמר... בכיף!!! בקשר לשאלות...תסתכלי בתשובות שלי למעלה, כי השאלות קצת חוזרות על עצמן אז עניתי כבר כמה פעמים(-:

ויש לי עוד שאלות../images/Emo3.gif

[מקווה שאת לא מתנגדת
] איך צביקה הדר "באמת"? שמעתי שהבדיחות הן לא באמת שלו, ושהכל רשום לו על מסכים: איזה מהשופטים הכי אהבת? איך אנשים מגיבים כשהם רואים אותך ברחוב? זה כיף שפתאום מזהים אותך? מה את מעדיפה-קיץ או חורף? מה הצבע האהוב עלייך? מי המציא את ריקוד הקסדות? לאיזה מקום בחו"ל היית רוצה לנסוע?

עונה...

צביקה הדר באמת מצחיק. נכון, בשידור החי הוא קורא כמעט את הכל מהפרומטר, אבל לעומת זאת, בחזרות מהבוקר ביום של התוכנית, הוא מריץ בדיחות בלי סוף וזה לגמרי באילתור. לא יכולה להגיד שאהבתי ממש מישהו מהשופטים. הם לא בדיוק חברים שלי. אני מאמינה בלשמור על דיסטאנס איתם.(-: אנשים מגיבים בצורות שונות כאשר רואים אותי ברחוב... יש את אלה שרק מסתכלים, יש את אלה ששואלים: וואו, היית בנולד לרקוד!? נכון!? יש את אלה שבאים וישר אומרים: יואו!!! אח שלי/דוד שלי/ אמא שלי/ סבתא שלי מעריץ/צה אותך!!!! יש את הילדים שמבקשים חתימות, צועקים לי שהכל מכור והייתי צריכה להיות בגמר ויש גם כאלה שלא מזהים. אני מקבלת את כל התגובות באהבה!!! האמת היא... בכל הכנות... אני די נהנית מזה(-: אני אוהבת יותר קיץ. אם כבר חורף, אז חורף עם שלג. סתם קור, לא כיף לי. הצבעים האהובים אליי הם: ורוד עתיק ולבן את ריקוד הקסדות, המציאו לנה ונועם. לנה בהמשך נכנסה לנבחרת, נועם לא. חו"ל: עוד לא הייתי בתאילנד ובהודו, הייתי רוצה לטוס לשם...

ליר25

New member
עוד שאלות

טוב אם מפציצים בשאלות אז אני גם אמשיך עם לא איכפת לך זאת לירון דרך אגב מהפורום הרישמי:) במידה ולא קלטת מה את הכי אוהבת לעשות אחרי הריקוד ואחרי הכלבים? מי הבן אדם הכי יקר לך בעולם? מה השאיפות שלך לעתיד הקרוב.? ריקוד זה המקצוע העיקרי שלך או שאת עושה משהו חוץ מזה? עובדת במשהו אחר? תודה ושיהיה לך לילה טוב אלפי נשיקות

הרבה שאלות אישיות מאוד...

לא עונה על כולם...
ריקוד זה המקצוע העיקרי, אבל אני גם מורה למחול. רציתי להיות מורה מגיל קטן, ברגע שהריקוד נהיה אצלי מקצוע, החלטתי שאלמד מחול. הלכתי לאקדמיה הגבוהה למחול בירושלים. עשיתי תואר ראשון במחול+תעודת הוראה ומיד אחרי זה, תואר שני במחול ומדעי הרוח. אני יוצאת עם המון סיפוק מהשיעורים שאני מלמדת. אחרי ריקוד וכלבים... אני אוהבת להיות בחברת אנשים שטוב לי איתם, חברים שלי. אוהבת לצאת לסרט או מסעדה לראות הופעות...לעצב את הדירה, קניות כמובן ועוד מלא דברים...

אורוש56

New member
גם לי יש עוד שאלה../images/Emo3.gif

קודם כל תודה שענית ממקודם! רציתי לשאול אותך איזה סגנון ריקוד שלא יצא לך לרקוד בתוכנית היית רוצה לרקוד? ואיזה סגנון את הכי הכי אוהבת בעולם לרקוד? שוב מאחלת לך המון המון בהצלחה בכל דרך אשר תפני אליה :)

אורוש56

New member
אההה ועוד שאלה לא קשורה../images/Emo13.gif

את רואה את השירים של האירוויזיון? אם כן איזה הכי אהבת?! XP

למעלה