סדרות אונליין

kiCkiC

New member
פרק 16... ../images/Emo58.gif

התחיל לאט הפרק, לא הרבה קרה, אבל המעט שקרה היה שווה את ההמתנה
המנהל בחליפה - סיטואציה מפחידה ביותר בהתחשב שהבינאדם חי בחור כמו הומלס מאושר שהצליח למצוא מאורה! לא הבנתי למה האן-גיול נתן לאנג'ל כסף... אבל לא נורא, לא עקרוני. ואנג'ל - הבחורה פשוט מלכה איך שהיא מצליחה לסובב את מין-יופ על האצבע הקטנה שלה! והסוף - כבר אמרה מקלון וניל...
והאן-גיול כבר לא מופיע בפלאפון של מיי-צ'אן כ"לא שווה כלום" - עכשיו הוא "מיי-גיול"... חמוד! נראה לי אני אאמץ את זה

mishi 1

New member
חחחחחחח, לא נורא, העיקר יש לך אותייי

פרק 8... ממממ... אני אציץ איתך

mishi 1

New member
אגב אחלה פרק ../images/Emo47.gif

ראיתי אותו שוב עכשיו
קורים הרבה דברים טובים

papaya3

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo53.gif

האם תוכל/י להמליץ לי על תכנה להצמדת כתוביות? בתודה מראש....

תוכנה הכי מעצבנת בעולם

אחרי יומיים של פופ אפים נשברתי והסרתי אותה לגמרי מהמחשב. לדעתי יש היום כמה חינמיות שהן יותר טובות גם בגלל שהן קוראות מגוון רחב יותר של פורמטים וקידודים וגם בגלל שאין להם את כל הפרסומות המעצבנות עד מוות האילו. אני אוהבת את ה VLC מדיה פלייר ואת המדיה פלייר קלאסיק שלטעמי הוא באמת הכי טוב, פשוט וקל לשימוש.

kiCkiC

New member
אצלי יש פלאג שמריץ כתוביות על הכל..

כך שאין לי בעיה לראות בכל תוכנה שמריצה וידאו.. (מדיה פלייר, ווינאמפ, POWERDVD...) אני פשוט לא יודעת איך מתקינים אותו כי לא אני התקנתי אצלי ואני לא מצליחה להתקין בעצמי בעבודה

אכן פלאג שמאפשר לראות כתוביות

בכל וידאו פלייר,את השם שלו תמצאי בהודעה שלי למטה. נורא קל להתקין אותו במחשב..ממש שניות של התקנה.

כמעט שכחתי

שכדי לראות/להצמיד כתוביות למדיה פלייר קלאסיק צריך להוריד את תוכנה שנקראת DIRECTVOBSUB וגם היא חינמית וניתנת למציאה דרך גוגל.

yaelsn

New member
../images/Emo82.gifפול האוס פרק 12../images/Emo82.gif

אני יודעת שכולם כבר ראו את זה אבל אני בדיליי רציני והייתי חייבת להגיב על הפרק הזה: הוא כזה כלבבבבבבבבבבבבבבבבבב!!! אוף די איתו הוא כל כך מעצבן!! הפרק מתחיל בצורה מקסימה, הם לא רוצים להיפרד ודואגים אחד לשני, יש כמה סיבוכים בדרך אבל בסופו של דבר אפילו יש נשיקונת קטנה וחמודה על הלחי ואז הי-ווני הכונפה באה... "סורי.. הדלת הייתה פתוחה.."
והוא רץ אחריה
הייתי בשוק
מסכנונה שלי כמה שרציתי לתת לג'י-הון (מקווה שזכרתי נכון את השם
) חיבוק באותו רגע... איזה מבט עצוב היה לה באותו רגע
ואז בסוף אני מתעודדת מחדש כשהוא אומר לה שהוא רוצה להיות איתה ולהגן עליה, עוד שנייה הוא היה אומר אפילו "סאראנגה" אבל פתאום הוא בא ביציאה הכי לא קשורה בעולם: "אבל אני צריך להיות עם הי-ווני" WTF?!
מאיפה זה בא עכשיו?
עכשיו אני אלך לראות מה כתבתם על הפרק בשרשור אונליין הישן

mishi 1

New member
חחחח אני בטח קיללתי את הפרק הזה..

עיצבנו אותי!
הבחור חתיך ויש לו אחלה פאפי פייס אבל חצי מהזמן פשוט בא לתת לו כאפה...

Gitana

New member
הוא בינתיים השחקן היחיד שלא אהבתי...

לא יודעת איך הוא משחק בסדרות האחרות אבל ב"פול האוס" הוא הרגיז...

mishi 1

New member
../images/Emo124.gif קישורים לשירשורים עברו ../images/Emo124.gif

היי כולם. יש לנו כבר כמה וכמה שירשורים!! יפה לנו..
מהיום מי שפותח שירשור אונליין מתבקש לשים קישור בהודעת הפתיחה לשירשור האחרון של סדרות אונליין. ככה יהיה קל יותר להתנווט אחורה למי שמעוניין, כי הרי יש בשירשורים תגובות לסדרות ,תמונות, קליפים, קישורים וכו' והינה אני משלימה את הקישורים שהיו עד כה: הראשון : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1808&msgid=102937479 השני : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1808&msgid=103285504 השלישי: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1808&msgid=103720259

mishi 1

New member
../images/Emo47.gif גונג - שעות הנסיכה ../images/Emo47.gif מי מצטרף אלי?

גונג - סדרה שהרקע לעלילה הוא בית המלוכה הקוריאני
ראיתי כמה סצינות יפות, סצינת נשיקה נורמלית
ושמעתי שהסדרה ממש מעניינת ויפה
ככה שאני זוממת עליהה כבר מלאא זמן ומתכננת להתחיל בשישי בערב באיזור השעות 19:00 / 20:00 / 21:00 מי מצטרף אליי?
דרכי צפייה ותרגום יסופקו לצופים

buta

New member
אמ כנסי...

מהם הדרכי צפייה? הורדה מהאתר VEOH ? כי האמת שאתמול מחקתי ת'תוכנה...:S

למעלה