מעיין חודדה- הכוכבת של האח הגדול

MIIKLE

New member
../images/Emo47.gifמעיין חודדה- הכוכבת של האח הגדול

הבחורה הזאת היא פשוט מופע של איש אחד זה לא יאומן.עכשיו נכון שהיא וולגרית וקולנית ומשפריצה צבעוניות ונוכחות אבל תודו אי אפשר להשאר אדיש אליה לטוב ולרע.אני אישית מקווה שהיא תשאר שם הרבה זמן כי עינב בובליל היא עצם יבשה לעומתה.אנשים תתייחסו לתוכנית הזאת כתוכנית בידור שבאה לבדר אותנו ואני לא יכול לדמיין את התוכנית בלי מעיין היא זו שעושה את התוכנית בלעדיה יהיה משעמם לאללה.מה עדיף לראות שיחות עומק עם הזקנה המשעממת או אביב קונדסון הגיחי החיוור? אני אישית לא מתכוון לצפות בתוכנית עם אנשים מייבשים ומשעממים. אנחנו רוצים מריבות בלגנים ואקשן ואין בבית מי שיכול לספק את זה טוב יותר ממעיין חודדה.

MIIKLE

New member
מי שמסכים איתי שירשום ../images/Emo45.gif ואם לא אז../images/Emo31.gif

יאללה מעיין כפרה עליה בידור חבל על הזמן.

s h o o s h a

New member
מעיין חודדה- הכוכבת?? ../images/Emo4.gif

אז אולי טעיתי. אולי המודחת הראשונה בכל זאת צריכה להיות מעין. לא יודעת, יש בה משהו ... שאני לא אוהבת ולא רוצה שיזוהה עם הישראלי בכלל והישראליות בפרט. יש בה המוניות שאפילו עינב בובליל מצטיירת לידה כמו טרזה הקדושה. ואני לא ממעריצותיה של הבובלילנית. לא יודעת, כי התוכנית בלי מעין תהיה יבשה כמו צנון ישן אבל התוכנית עם מעין היא הכיעור בהתגלמותו.

MIIKLE

New member
אין מצב שהיא מודחת היום

תתרגלי לראות אותה הרבה זמן על המסך כמו הבובלילים היא נבנית מהאנטגוניזם כלפיה כמו שיש כאלה ששונאים אותה יש כאלה שיצביע לה בזכות האקשן שהיא מעוררת.הפרדוקס הוא שאין דבר כזה פרסומת שלילית .אני לא יודע אם היא תנצח אבל כמו מנחם בן ויוסי בובליל לפניה היא תתפוס את מרכז העניינים.(ואני לא אומר את זה כי אני כזה מת עליה אישית אלא בגלל שיש לי ראייה מפוכחת של המציאות ובהפקת האח הגדול יודעים מי עושה את הרייטינג).

בלו ביי

New member
../images/Emo45.gifאתה כותב יפה ונכון, עדיף שתחליף את דודי

מליץ בביקורת במאקו, כי הוא כותב מאוד נמוך ורדוד ולא נעים, בדיוק מציג את הצד ההפוך לסיבה שבגינה הצביעו לו.

MIIKLE

New member
תודה אולי אכתוב איזה טור מדי פעם

אבל לא היה מזיק אם גם היו משלמים לי...

MIIKLE

New member
אם אפשר מי שלא מסכים איתי שיכתוב נימוקים

סבבה אנשים? אני רוצה דיון.

למעלה