שרשור הכרות!

AnnaScott

New member
../images/Emo47.gifשרשור הכרות!../images/Emo47.gif

חשבתי לפתוח שרשור נחמד שכזה :) שם: בן/בת: גיל: מיקום: תחביבים: מה בטלויזיה שלכם? פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): מיקי או ג'קי?: בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?: אממ...וזהו...לא הצלחתי לחשוב על שאלות נורמליות P:

AnnaScott

New member
עונה

שם: שרה, שרהשיפ, או סתם שיפי :) כי כבשים שולטות! בן/בת: בת P: גיל: 19 מיקום: קריות תחביבים: המ...מחשב, אינטרנט, סרטים, טלויזיה, אממ...כל מה שקשור לאי הבריטי, להיות פאנגירל מטורפת ולקרוא פאנפיקים על הפאנדומים האהובים עליי XD מה בטלויזיה שלכם? דוקטור הו, טורצ'ווד, האנטומיה של גריי, אוז, על טיבעי, קונאן אובריין, אחים בדם וכל מיני שכבר לא משדרים יותר =\ פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: המ..לפני חודש בערך...חברה שלי נדנדה לי אז בסוף ראיתי והתמכרתי :) איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): לא ראיתי את הישנה עוד אבל אני יוריד מתישהו מיקי או ג'קי?: הממ...ג'קי. מיקי אידיוט! D: בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?: מאז אותו פרק אני מתייחסת בחשדנות לכל בובות פלסטיק שאני רואה. כשמפלצת הפלסטיק תנסה להשתלט על העולם - אני אהיה מוכנה!!

LindZiv Cohan

New member
להלהלה

שם: זיו, אפשר גם זווטע
בן/בת: בת גיל: 15 מיקום: פרדסיה תחביבים: מחשב, אינטרנט, טלויזיה, טניס מה בטלויזיה שלכם? הוו המון. דוקטור הו, אבודים, נמלטים, השרדות, כמעט כל ערוץ יסטארס, קונאן אובריין, SNL ועוד מלא
פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: כשיסטארס עלה איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): לא ראיתי את הישנה מיקי או ג'קי?: ג'קי בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?: הן מפחידות, באמת!
במיוחד אלה עם הפרצוף השמח ופה הצבעוני

TaL53

New member
טוב אם כבר ביקשו...

אז ככה: שם- ג'נייה או GEN' בן\בת-בן בפעם האחרונה שבדקתי. גיל- 23 מיקום- באוניברסיטה העברית. תחביבים- חתולים ולנסות לא לןהירדם בהרצאות. טלויזיה- אני לא רואה לאחרונה הרבה טלויזיה אבל כשיוצא לי דוקטור הו כמובן!,מעמקים, סקארבס, בריטניה הקטנה וג'יי לנו. פעם ראשונה שראיתי את דוקטורה הו- הפרק הראשון ששודר ב"יס" לפני חצי שנה או יותר. לא ראיתי את החדשה עדיין ככה שאין לי דעה עליה:( בובובת החלון ראווה- האלה בסדרה לא באמת מפחידות, מה שמפחיד זה הבובות החדשות עם החיוך המפחיד או עם הפה הפתוח בצורה פרובוקטיבית.

T a l 1991

New member
../images/Emo221.gif עונה ../images/Emo221.gif

שם: טל. בת/בן: בת. גיל: 15. מיקום: אזור ירושלים. תחביבים: לישון, לקרוא, לכתוב, לראות טלוויזיה ועוד מלא. מה בטלוויזיה שלכם? בעיקר ערוץ YesStars (רוב התוכניות), ערוץ ניקולודיאון וכל ערוצי הסרטים חוץ מ- Yes3. פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: כשערוץ YesStars עדיין היה YesWeekend. איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה? ראיתי רק את העונה הראשונה, אבל אני בטוחה שהעונה השנייה תהיה הרבה יותר טובה. מיקי או ג'קי? ג'קי
רק בגלל הדוקטור. בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות? איום לאנושות! צריך להיפטר מהן, לפני שהן ישתלטו על העולם.

נמ.../images/Emo15.gif../images/Emo54.gif

שם: נסטיה, מוכרת כ"פסיכית". בן/בת:נדמה לי שבת. גיל: 13 ושלושה חודשים
מיקום: חור ליד חיפה. תחביבים: טלויזיה מחשב סרטים חברים.. ועבודות יד למיניהן.. מה בטלויזיה שלכם? פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: כשלה ערוץ יס סטארז. איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): לא ראיתי, אבל בטוח החדשה.. מיקי או ג'קי?: מי זה ג'קי?
בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?: יש כמה מפחידות אבל בעיקרון, אצל אף אחת לא ראיתי אקדח מובנה בתוך היד. בכל מקרה, צריך להיזהר.

TaL53

New member
אני חושב

שלשתי הדויות יש מקום בסדרה..למרות שמיקי די נעלם בעונה הראשונה.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo58.gif

ואחר כך הוא אפילו עוד יותר נעלם. Like, ליקום מקביל, והכל. P: [הייתי חייבת. ><]

noyil

New member
../images/Emo58.gif212

אבל בפרק האחרון בעונה 2 הוא חוזר דרך עיגול שחור שבוהה באנשים..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהעונה הראשונה

של הסדרה החדשה.כאילו, הייתה קיימת פעם בבריטניה גרסא ישנה של ד"ר הו, שהיו לה- אם אני לא טועה ממש- 8 עונות. [אני לא באמת יודעת כמה עונות היו, אני רק מניחה ששמונה כי כריס הוא הד"ר התשיעי..] עכשיו הם עשו שם גרסא חדשה, שלה יש שתי עונות [השלישית תתחיל מתישהו בסביבות פברואר 2007]. ביסארטס עכשיו משודרת הראשונה.[אני יודעת, חפירות. I try.]

TheSegal

New member
טועה בגדול מאוד ../images/Emo6.gif

הסדרה דוקטור הו התחילה ב1963 ורצה עד 1989!!!!! ב -1996 עשו סרט שלא היה כל כך מוצלח וכמו שידוע לנו היא חזרה ב ג ד ו ל בשנת 2005. עד היום לסדרה 28 עונות
העונה ה - 29 מתחילה עוד מעט....

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif:|

ידעתי שהיו הרבה, רק לא ידעתי כמה הרבה... XD אני ממש צריכה לראות את כל הישנות אז. ממש אבל.
[כן, אני אשתוק עכשיו. :X]

TheSegal

New member
חס וחלילה!! למה לשתוק ???

ואני מצטרפת אליך לגבי הסדרה הישנה, גם לי יש מה להשלים

אופסיי.. ../images/Emo15.gif../images/Emo54.gif

שכחתי קריטריון..
*טיפשה-נסטיה-טיפשה* מה בטלויזיה שלכם? האנטומיה של גריי, דוקטור הו, מטבחי הגיהנום, מחשבות פליליות, פשע מן העבר, חוק וסדר (כשיש), אי צדק (נייייגמר
), המפענחת, מספ7ים, דירת המצויירים, סקראבס, פחות ממושלמת, על-טבעי, משמרת שלישית, הישרדות כל העונות, וזהו אני מניחה.. מי שהיה לו כוח לקרוא את כל זה יקבל פרס

rose3tyler

New member
תשובות לשרשור

שם:טלי בן/בת:בת גיל:חסוי0.ס מיקום:לוד.. תחביבים:לראות דוקטור הו ללמוד לקרוא לרוץ לשחק טניס ועוד דברים ''מעניינים'' מה בטלויזיה שלכם?: דוקטור הו,הממלכה הקטנה,הישרדות,סמולוויל,דירת המצוירים,המלך היל,שני גברים וחצי,סקראבס וכו. פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: בשנה שעברה פשוט העברתי ראיתי והתמכרתי:) איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): אממ חדשה.. (אם מתכוונים לעונה עם הדוקטור התשיעי והעשרי..) אז העשירי יותר יפה:) מיקי או ג'קי?:ג'קי מיקי סתם בכיין אידיוט (חוץ מבdoomsday) בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?:ישר שאני רואה בובות אני מסתכלת בעיינים שלהן.. ואני מתרחקת... אני עוד אהיה מוכנה עם הסם אנטי פלסטיק שלי מתי שהם ישטלתו על העולם!!!

למעלה