שרשור הכרות!

Astraia

New member
היי, חדשה ../images/Emo140.gif

איזה כיף שפתחו פורום לסדרה =) שם: מור בן/בת: בת גיל: 16 מיקום: עיירה נידחת במרכז תחביבים: גיטרה, מוזיקה, טלוויזיה, מחשב, קניות, קריאה, תכנון מסעות ושטויות. מה בטלויזיה שלכם? דוקטור הו, סקראבס, האנטומייה של גריי, ועוד כל מיני. פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: כששידרו בפעם הראשונה ביס, והתמכרתי... איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): לא ראיתי את הישנה. מיקי או ג'קי?: שניהם מעצבנים אותי במידה די שווה... בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?: תמיד ידעתי שיש משהו מרושע בדברים האלה. כמו בליצנים. לגמרי איום לאנושות!

AnnaScott

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo24.gif

כ"F נכון! הבובות האלה ממש מפחידות!

Astraia

New member
תודה D=

ודרך אגב, אני מורידה עכשיו את הסרט מ1996, מישהו ראה אותו?

AnnaScott

New member
עדיין לא

אם כבר - אז לראות הכל לפי הסדר: סדרה ישנה ואח"כ הסרט P: מורידה הכל בקרוב :)

Astraia

New member
את מתכננת להוריד את כל הסדרה הישנה?

זה לא המון? לי אין כמעט זיכרון במחשב
אז אולי אני אוריד לאט לאט ואעביר לדיסקים...

AnnaScott

New member
יאפ :)

קניתי לא מזמן הארד דיסק חיצוני בשביל כל מה שאני מורידה P: לא נראה לי שיגמר לי המקום בגלל זה, אבל אם כן אני ימשיך לצרוב :)

Astraia

New member
אוף, אני מקנאה ../images/Emo6.gif

טוב, בדיוק קנינו לאמא שלי מחשב חדש, אז אם אני לא אוכל במחשב שלי, אני אשתמש בשלה, שיש לו הרבה יותר זיכרון ובלי כל השטויות שממילא יש על שלי... שמעתי שגם חלק מהפרקים הישנים הושמדו איכשהוא, יש בכלל דרך עוד להוריד אותם?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifזה באמת מלא מקום...

אני למשל הולכת להוריד ולמחוק אחרי שאני אראה [ככה עשיתי עם שתי העונות של החדשה בכל אופן, וגל כל עונות 3, 4, ו-5 של אליאס... ועכשיו גם עונה 2 שך ורוניקה מארס... זה פועל אחלה. ><]

Astraia

New member
ככה עשיתי עם איזו סדרה...

אבל זה באסה, כי מחקתי משהו ואחרי שבוע התחשק לי לראות עוד פעם >.<

TheSegal

New member
הנה גם אני עונה ../images/Emo13.gif

שם : עדי בת 25 מיקום: גוש דן תחביבים: אנימה, ספרים, סרטים ובעיקר שינה מה בטלויזיה שלכם: בעיקר אנימה ומדע בדיוני פעם ראשונה שראיתי ד"ר הו : במקרה פתחתי את הטלויזיה בפרק הראשון של הסדרה החדשה ששודר לפני שנה(?) וזאת הייתה אהבה ממבט ראשון איזו סדרה עדיפה: לא ראיתי את הישנה מיקי או ג'קי: מבחינתי להרוג את שניהם אבל מיקי עושה פחות כאב ראש בובות בחלון ראווה" בהחלט איום לאנושות

אין זה פשוט לא בסדר.../images/Emo2.gif ../images/Emo15.gif../images/Emo54.gif

כולם פה בני 15 ומעלה!! רק אני, הילדה הקטנה והלא קשורה.
טוב בקטנה, נתגבר..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאמ. :$

שם: אור בן/בת: בת גיל: 15 ו...חצי בערך מיקום: צפון ^^ תחביבים: מוזיקה. וזה. מה בטלויזיה שלכם? כעיקרון? אמ. אליאס, ד"ר הו [לא
], ורוניקה מארס, גילמור, פריזון ברייק, בקרוב יהיה טורצ'ווד, דארק אנג'ל [
]. וכאלה. פעם ראשונה שראיתם דוקטור הו: ממפ, קצת אחרי שנגמרו השידורים הראשונים ביסטארס. >< איזה סדרה עדיפה - הישנה או החדשה (אם ראיתם): לא ראיתי את הישנה עדיין. עובדים על זה. :) מיקי או ג'קי?: ג'קי. אני די לא סובלת את מיקי בכלל. >< [אני נורא אהבתי את ריקי.
] אני גם לא מתה על ג'קי, אבל היא יותר טובה ממיקי. ^^ בובות בחלון ראווה - איום לאנושות או סתם בובות?: איום לאנושות, אלא מה.

למעלה