איך מזהים דליפת מי שפיר????

טאניוש

New member
../images/Emo53.gif איך מזהים דליפת מי שפיר????

לפני כמה זמן הייתה לי מן השפרצה כזאת של הפרשה שקופה עם ריח לא ממש ברור (לא שתן). בנתיים לא היו התפתחויות
, אני מרגישה סך הכל טוב. זה יכול להיות מפטריה? להלחץ? לרוץ למיון? מה הסכנות? אני לא רוצה סתם לשבת שעות במיון עד שישימו לב עלי. הרופאה שלי לא עונה...

שומי2

New member
טוסי למיון לבית החולים שילדת בפעם

האחרונה תהיי תקיפה, ותספרי אל עברך לידה מוקדמת וכ"ו אל תחכי לרופא שלך תדברי איתו משם קדימה לדרך.

רונה 4

New member
טאניוש, הדאגת אותי.

זה לא דומה להפרשות הרגילות של ההריון? אני הייתי ניגשת לבית חולים מיד ולא מחכה לרופאה. אל תסכימי לחכות בתור. תגידי שזה דחוף ושהרגשת ירידת מים, גם אם את לא בטוחה בזה, ואני בטוחה שאף אחד לא ייתן לך לחכות בתור. באיזה שבוע את עכשיו?

טאניוש

New member
סוף 27

אני יוצאת למיון. בפעם הקודמת התחילו לי צירים ולא היתה ירידת מים. ולא, זה לא הפרשה רגילה, זה פשוט שפריץ של מים שקופים ואני מבוהלת מאד. אעדכן אותכן. אני לא הולכת ללדת עכשיו!!!!!!!

רונה 4

New member
טאניוש, תסעי בזהירות בבקשה!

אנחנו כאן מחכות לעדכונים. אל תיבהלי ואל תטוסי על הכביש בבקשה. את בשבוע מתקדם שגם אם יוולד עכשיו, זה כבר ילד.

טאניוש

New member
עוד לא יצאתי, מחכה לבעלי

שיקח אותי, אני לא נוסעת לבד. דיברתי עם הרופאה שלי עכשיו, היא כהר מחכה לנו בכניסה לחדר לידה.... יהיה בסדר, לא היו יותר השפרצות, כנראה אני לא יכולה לעבור הריון בלי להגיע למיון לפחות פעם אחד...

רונה 4

New member
תירגעי

ואנא דווחי לנו ברגע שתחזרי (לא כמוני...). ותירגעי, הכל יהיה בסדר. (אין לך איזה LAPTOP לקחת איתך ולעדכן אותנו?...
)

עידית ר

New member
../images/Emo24.gif

טנאניוש יקרה מחזיקה אצבעות שהכל יהיה בסדר מחכה לעדכון חושבת עליך המון

tali00

New member
../images/Emo24.gif

ממתינה יחד עם כולם לבשורות טובות!!! תעדכני ברגע שתוכלי!!

happy

New member
טאניוש מקווה שהכל בסדר

תעדכני מה קורה. אני מקווה שזה רק הפרשה או משהו פשוט. מחזיקה אצבעות שהכל הכל תקין

נייטי

New member
טאניוש יקרה - אני חושבת עליך

מאתמול בלילה בלי הפסקה. הלב כואב לי מרוב פחד. בבקשה תעדכני ותגידי לנו שהכל בסדר
. חושבת עליך כל הזמן ומחזיקה אצבעות בכל הגוף, נייטי

2קשת

New member
טאניוש אני דואגת נורא

עברו המון שעות ואני פוחדת. מתפללת בשבילך שהכל בסדר

שלי34

New member
טאניוש יקרה

מחזיקה אצבעות חזק ומחכה לשמוע שהכל בסדר.

../images/Emo124.gif עדכון מטאניוש../images/Emo70.gif

רק היום ראיתי את ההודעה. דיברתי עם טאניוש עכשיו והיא אכן מאושפזת. הייתה נוכחותשל מי שפיר בנרתיק, אבל אין כרגע נזילה ויש כמות יפה של מי שפיר. מקווים שזה היה נקב קטן ועליון. העובר כבר עבר את מחסום הקילו וזה משקל מצויין לשבוע 27. בנוסף
אין קלאבפוט ברגל שמאל בכלל וזה מעודד
טאניוש קיבלה זריקה להבשלת ריאות העובר (את השניה היא תקבל היום) ולמרבה השמחה אין צירים. מובן שהיא מקבלת ם אנטיביוטיקה. מחזיקים המון אצבעות להשארותה של טניה ב"חתיכה אחת" עוד הרבה זמן, למפלס יפה של מי שפיר ולצמיחה טובה של הגוזל

2קשת

New member
תודה לאל ולאמא של פילפילון

חזרה לי הנשימה. המון תודה על העדכון. מצטרפת לתפילות ולהחזקת האצבעות להמשך ארוך ככל האפשר ותקין. מסרי לטניה את אהבתנו. מה המשמעות של הזריקה? מה היא עושה? האם אפשר אחרי הזריקה להמשיך את ההריון כרגיל? מה יכול לגרום לנקב כזה? מי שיודעת אני אשמח למידע נוסף.

הזריקה היא צלסטון

וזה למעשה סטרואידים שעוזרים להבשלת הראות במועד מוקדם יותר מן הרגיל. כיום לא ידוע על תופעות לוואי שלהן (מעבר לעובדה שהן משבשות זמנית את ספירת הדם ואת רמות הסוכר) וניתן להמשיך את ההריון עד חודש תשיעי בלי בעיה. לא יודעים אם יש נקב ומה גורם לו אבל מה שחשוב זה שאין כרגע ממש נזילה של מים, כך שאולי פקע קרום קטן או פשוט היה חריר ונסתם. לפעמים ירידת מים נגרמת בשל זיהום מסויים ואני מנחיה שלקחו לה בדיקות דם, אבל אני מקווה שלא זה המקרה. לי היה, כזכור, סיפור מאוד דומה (למעט העובדה שאני נשארתי בלי מי שפיר בכלל) ואני מקווה שהעובר של טאניוש יקח דוגמא מן המופלטה ויתנחל אצל אימו לתקופה ארוכה. זה אפשרי ולזה נתפלל.

למעלה