זוגיות וחיות

habubnik

New member
../images/Emo54.gifזוגיות וחיות../images/Emo107.gif../images/Emo118.gif

לכמה מכם פה יש בע"ח? מי הביא אותם ליחסים ואיך החצי השני קיבל את זה? או האם אימצתם יחדיו?

Miss פטל

New member
לנו, לצערנו, אין כרגע בעלי חיים../images/Emo10.gif

בגלל שאנחנו חיים אצל ההורים שלי.. אבל כשנעבור לגור לבד אנחנו כבר מתכננים מה נקח.. אני מאוד רוצה חתול, אני כבר יודעת איזה בדיוק ואיך אני אקרא לו, בגלל חתול אחד שגידלתי בשכונה כשהייתי ממש קטנה. הוא רוצה כלב אבל זה לא הולך לקרות
ואולי נתפשר על אוגר או סנאי בהתחלה במקום החתול

Miss פטל

New member
לנו?

אני לא אוהבת ציפורים ודגים
אני טיפוס של חיות פרוותיות(ולא עפות)

ShirShir

New member
לי יש שני ../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif

אני מבינה אותך.... למרות שהיו לי חיות רבות בילדות, תמיד הייתי ותמיד אהיה פריקית של חתולים
אגב, לחבר שלי יש כלבה

Miss פטל

New member
היתה לי חתולה 13 שנים!!

אני גדלתי איתה, ככה שאני לא יכולה לתאר את עצמי בלי חתול בבית בהמשך

Tully Is Here

New member
פפפפחחחחחחחח.....

איזה נקודה רגישה מצאת
יש לנו 5 חתולים ושני כלבים, כלב אחד אימצנו ביחד השאר נספחים שלי, והוא בכלל אלרגי לחתולים
אבל הוא ידע שאין מצב שאני מוותרת על אף אחד מהם
אין כמו

S i r i u s

New member
לנו יש את ריצ'י החמוס ../images/Emo9.gif

מכיוון שאנחנו גרים עם ההורים שלו אי אפשר יותר בעלי חיים כרגע - אבל בהחלט מתכוונים לאמץ יותר כשנגור לבד.

S i r i u s

New member
שחכתי לציין שאימצנו אותו יחד.

אני אישית מטורפת על כלבים וסוסים :)

S i r i u s

New member
החלטנו לאמץ חמוס ואז פנינו

לזוג מגדלים שבדיוק היו להם 7 גורים למכירה
אחרי זה גם פתחתי את אתר החמוסים הישראלי והקהילה.

אנחנו מתים על בעלי חיים!!!

אתם צריכים לראות את שנינו כשרואים כלב או חתול איזה רומנטיייייייייייייייייייייייייייייייי ומגדלים ברור! איך אפשר בלי? לא מבינה! ממליצה בחום! זה 2 אהבות בחיים-גם לבן זוג וגם לכלבתול וזה ממלא את הלב בחוווווווווווווווום אדיר ונפלא! אוווחחחחח

s h i r k u s h

New member
לא גרים ביחד...

אבל כשהוא בא לישון אצלי זה ממש בעייתי, כי המתוק שלי אלרגי לחתולים ולי יש חתול בבית
- קצת בעייתי אבל פשוט מרחיקה אותם אחד מהשני, וזה לא קל כי החתול שלי אוהב את החבר נראה לי יותר מאשר אותי

maybesure

New member
הבעל החי האהוב עלי

שאלה מדליקה! יש מלאן: 2 כלבי פינצ'ר 6 חתולים קבועים שנולדו אצלנו מהחתולה ששני הפיצ'רים הביאו יום אחד ואימצו אותה ועוד חתולים אורחים שבאים לפעמים רק לארוחה. אקווריום דגים עכבר אחד לבן שהוצל מבית שלא רצו אותו שם. בנוסף-בערב חג סוכות קפצתי למרפאת החיות לאסוף חתולה שחורה חולה שלנו שאושפזה שם ללילה, כשהגעתי הראו לי שם 3 גורי חתולים שננטשו בבסיס צבאי ואמם לא נראתה באזור. הם היו כבני שבוע ובמרפאה ביקשו ממני לעזור להם להציל את המתוקים. כמובן שהסכמתי מיד! הם כרגע אצלי כבר שבוע שני, בהתחלה האכלתי אותם כל 6 שעות לערך בעזרת מזרק (סימילאק של תינוקות אדם) היום כבר התחילו לאכול בכוחות עצמם! כל השלושה לבנים ונראים ככדורי שלג פרוותיים. בעוד כשבוע ניתן יהיה לאמץ אותם וחברי הפורום מוזמנים להתנדב לאמץ! התכנית הייתה שאחזיר אותם למרפאה ואז ידאגו להם לאימוץ אבל החלטתי שכדי שלא יעברו עשרות ידיים-מוטב שאטפל בהם בעצמי עד לאימוץ. הגורונים הנ"ל בפיקוח טיפול וטרינרי. בן הזוג..הוא גם סוג של בעל חי.. כשהוא בבית
והוא המועדף עלי. חייבת לציין שלא קל לו עם ה"מחלה" הזו של האימוצים וההתנדבויות, אבל זו התמכרות חיובית בעיני, והוא למד לחיות איתה. יש חלוקת תחומי אחריות ביני ובין הילדים לגבי החיות: בת ה 16 אחראית על הפינצ'רים ועל העכבר, בן ה 10 אחראי על כל החתולים הבוגרים. אני על הדגים ועל החתולונים, וכן על כל הקשור בביקורים וטיפולים וטרינריים, חיסונים, ריסוסים וכו'. לאיש יש פטור. לגבי מי הביא מה.. מתוקף היותנו נשואים 20 שנה האימוצים נעשים יחד, הוא הביא את הפיצ'רית (שהמליטה את הפינצ'ר והוחלט להשאירו אצלנו) הכלבים הביאו את החתולה הראשונה. הבת הביאה את העכבר. אני את הדגים. והכי טוב שאתרחק לזמן מה ממרפאות, חנויות לבע"ח וימי אימוץ
יום בהיר ומהנה לכולנו!!!

habubnik

New member
../images/Emo6.gif איזה משפחה שמחה

כל אחד מביא משהו, חלוקת תפקידים...ממש כל הכבוד! מעלה חיוך על השפתיים לקרוא את הסיפור. את אמא להמון ילדים! וזה יפה שהילדים קיבלו את האחריות ולא מפילים הכל עליך!

למעלה