זוגיות וחיות

maybesure

New member
ספירת מלאי

הפסקתי לספור.. את הגורונים לאימוץ אני מכניסה ללו"ז ההסעות של הילדים (על 2) לחוגים, ככה על הדרך
כדי לקחת למרפאה לביקורת. מזון חתולים וכלבים בשקי 18 ק"ג אני מזמינה טלפונית במשלוח, ומה זה אוהבים אותי בחנות שם
. פינוקים וצ'ופרים הילדים קונים להם. ובהחלט מגיע קרדיט לילדים על נטילת האחריות, למרות שקורה שצריכה להזכיר להם.

בילבול

New member
ולנו יש את ../images/Emo108.gif

חתול ענק ומוזר , שאימצנו לפני כמעט שנה. קוראים לו בנציון - או בקיצור בנצי , ושם המשפחה שלו הוא סמירקין (יש לו המון נזלת ) פרגיסון (כי הוא נוחר כמו מטורף וזה הזכיר לאיש המושבניק שלי קולות שעושה טרקטור פרגיסון...
) ובקיצור - בנצי סמירקין פרגיסון הראשון. הוא קרוע לגמרי , משתעל ומחרחר (ולוקח אנטיביוטיקה ) , כל החברים שלנו צוחקים עליו ללא הפסקה , אבל אנחנו אוהבים אותו המון! (לפניו היה גרביים היקר זכרו לברכה , שנעלם לנו יום אחד ולא חזר הבייתה.. הסתובבתי מסביב לביית שבוע בנסיון למצוא אותו.. גרנו אז במושב על גבול עזה , אז אני רק מקווה שהוא מצא משפחה פלשתינית שתדאג לכל מחסורו..)

יש...

תוכי(ת) של הילד. הייתי רוצה כלב...והחצוף כבר היו לו כלבים כך שהוא לא מעוניין
אולי נעשה קומבינה עם הילדים המשותפים כשיהיו

רוית ב

New member
לי יש 4 חתולים!!!!

ביום הראשון שפגשתי את בעלי הבהרתי שהם חלק בלתי נפרד מחיי (אז היו 3) ואם הוא לא יכול להבין דברים כאלו אז עדיף שלא נפתח בנינו מערכת יחסים. הוא דווקא התלהב מהחידוש אחר כך כשגרנו יחד הוא קצת סבל בעיקר מהמלחמה מי יחבק אותי בלילה... - הוא היה דיי במיעוט... היום אחרי שאנחנו כבר נשואים הוא ממש מקנא בהם כמו ילד אבל אני יודעת שבלב עמוק פנימה הוא אוהב אותם, הוא אפילו מאכיל אותם בלי שאני רואה ... הם שלי בלבד הוא לעולם לא ממש יאהב חתולים אבל לא אכפת לי העיקר שהוא לא מפריע יותר מידיי. אם הוא לא היה היו לי בטח כבר 20 חתולים.... בבית ולא רק בגינה.

habubnik

New member
אז עכשיו תורי להשוויץ

אני חיה עם זוגי אצל ההורים שלו כרגע, אז יש להם כלב. אבל אני אתהדר פה בחיות שהן שלי ויבואו איתי לדירה החדשה (לכשתהיה כזאת), והלא הן בייגלה והיפר החתלתולות שלי! (בנות כמעט חודשיים)... לאחר שנעבור יש בתכנון כלב מאחד מהזנים האהובים עלי (לברדור, גולדן, רועה גרמני, האסקי, סמוייד - לא גזעי כמובן...אני אאמץ כלב נטוש).

לנו יש את פיליפ

גולדן בן 8 מקסים וחבר הכי טוב של הילדים, כשהיינו בלי ילדים גידלנו שני כלבים בבית, בעלי מאוד אוהב כלבים כשהילדים נולדו ויתרנו על הרעיון, וכשהם גדלו בני הגדול היה פחדן מאוד במיוחד מכלבים ואז החלטנו להביא כלב. ערב אחד הוא בא ב-11 בלילה עם הכלב והייתי בשוק אני אוהבת אותו כי הוא מתוק, אבל בינינו אם זה היה תלוי בי אני לא הייתי רצה כדי להביא אותו. לילדים זה עשה רק טוב, וגם לו. והאמת כשהוא פותח את הדלת כשנכנס מהעבודה, מישהו אחר עושה את העבודה במקומי, הכלב רץ וקופץ עליו וזה מוריד ממני את המשימה של לקפוץ ולנשק ולהגיד "איזה יופי שבאת הבייתה".

פעם היו לי שני חתולים ../images/Emo108.gif

הם היו כמעט כמו ילדים בשבילי. שנים הם גדלו איתי ועם אמא שלי וכשעברתי לגור לבד לקחתי אותם איתי. הם ישנו איתי בלילה במיטה וביום הסתובבו בכל מקום במטבח, על הספות. ואז הכרתי בחור נהדר. אבל הוא לא יכול היה לסבול בע"ח בבית. בטח שלא במיטה. כלב בחצר כן אבל לא חתול במיטה. עשיתי שיקול. אם נעבור לגור יחד עם החתולים, הוא יסבול, החתולים יסבלו וגם אני כמובן אסבול. אז נתתי אותם חזרה לאמא שלי שגידלה אותם שנים קודם. ושם הם היו מאושרים. והיום יש לנו כלב וכ-10 חתולים בחצר. ואני מתה לכלב או חתול בבית. זה עולם אחר. אהבה אחרת. אבל החצי השני לא מוכן לשמוע על זה. ואני נאלצת להתפשר. וזו פשרה שאני יכולה לחיות איתה.

למעלה