על טבעי

../images/Emo54.gifעל טבעי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo153.gif../images/Emo28.gif

כוחות על טבעיים
האם לדעתכם קיימים כוחות על טבעיים
מהם
מה זה בכלל על טבעי
מהן האסוציאציות שעולות בכם כאשר אתם נתקלים במושגים הבאים:
"עין רעה"
"עולם הבא"
"מלאכים"
"תיקשור" יש אנשים שכל חייהם או רוב חייהם סובבים סביב אמונות כאלה ואחרות שאנשים אחרים מחשיבים כאמונות טפלות... כך למשל:
אמונתו של נוצרי אדוק בישו, שיקום לתחייה יום אחד,,,
או לחלופין של יהודים המאמינים בביאת המשיח,,,
מחבלים מתאבדים המאמינים בגן עדן,,,
האמונה של אנשים שיזכו בלוטו,,, עד כמה משפיעה עלינו האמונה בכוחות על טבעיים שכאלה
בברכת דיון פורה

ליאת39

New member
אכן קיימים כוחות על טבעיים...

עצם קריאה בקלפים מהווה שימוש באינטואיציה שהיא חלק מהתת מודע...והוא מתקשר עם האני העליון שלנו.... מאמינה בתקשור, כי חוויתי אותו, מאמינה במדריכים רוחניים. עולם הבא? לא יודעת... מאמינה בגלגול נשמות! מאמינה באנרגיות חיוביות ושליליות, מאמינה בכוחה של מחשבה. כל אחד באמונתו יחיה, לא?!

בטח איש באמונתו יחיה../images/Emo45.gif

אלא שאמונה, עד כמה שאני מבינה אותה, היא הישענות על תיאוריה מסוימת, עד שמגיעה תיאוריה אחרת שמפריכה אותה. ויחד עם זה בטח, איש באמונתו יחיה, מסכימה לאללה.
כתבת: על הקריאה בקלפים שאינטואיציה היא חלק מהתת מודע והוא מתקשר עם האני העליון שלנו, האם את אומרת שאנו בעלי כוחות על טבעיים? כלומר שאנו מעל הטבע? את אומרת שאת מאמינה בגלגולי נשמות, ובעולם הבא.. "לא יודעת"... לאן מתגלגלות הנשמות, או מה זה מבחינתך עולם הבא?
בא לך לחפור קצת לעומק?
גילי

ליאת39

New member
מה זה עולם הבא?

אומרים שיש נשמות שהופכות למדריכים רוחניים ויש נשמות שעוד עשו טעויות בגלגול איקס ולכן לאחר המוות הן יוצאות מהגוף ונכנסות לגוף אחר. מבחינתי העולם הבא, זה עולם בפסה גבוהה משלנו, זו הנשמה שלנו שעולה רמה או כמה רמות יותר. אני עוד רוצה לקרוא את "מסע הנשמות".... ואז נמשיך בדיון
הטבע הוא פיסיקה, ביולוגיה, מדע. האינטואיציה היא הרוחניות. כל בעלי החיים בעלי אינטואיציות ברמות שונות. כאלה שהיא ברמה גבוהה יחשבו כבעלי יכולת על (לא ייודעת אם להגדיר את זה ככוח, אני רואה בכוח משהו לא חיובי), כאלה שהיא ברמה נמוכה יותר, יחשבו כבעלי יכולת, שעוד צריכים להתאמן.

../images/Emo2.gifזה ממש מדהים ../images/Emo140.gif../images/Emo73.gif

כי היום הייתי בקברות צדקים ממש בשעה זו חזרתי 00.20ואני חייבת לספר לכם שכן יש כוחות כאלו עם הרבה אמונה , במקומות הקדושים כמו קבר שמעון בר יוחאי, אמוקה, קבר שמעון אלו טבולים באנרגיות חויביות וטובות היום פגשתי מתקשר בשם יצחק שמרון שמתקשר עם הצדיק שמעון בר יוחאי שעושה תיקונים, הטיול היה מעניין מאוד בזכות זה. כן אני אישית מאמינה בכוחות כאלו, בגלגולים קודמים באנרגיות וכול השאר

esunshine

New member
../images/Emo42.gifמאמינה בעולם הבא

גלגולי נשמות, ה' כוח מיוחד המוענק כמתנה תורת הנסתר מאמינה גם בעין רעה....... יש לי אפילו טבעת עם חמסה......ואני אשכנוזה לפעמים משתפת פעולה עם אמונות תפלות כי זה כיף ונוח אמונה תמיד דרך טובה להתמודדות עם היום יום זהו
השתתפתי הצלחת לרתום אותנו להגיב יפה לך על מסע הפרסום

iknow

New member
הממממ

אינטואיציה היא חלק מהתת מודע? מהי אינטואיציה? אני עליון שלנו? מה יש דוד עליון כזה שמשגיח עלי? והוא יודע הכל? ואוו! תגידי לי...על מה הקביעה הזאת מתבססת?! "כי חוויתי אותו" מזה אני הכי מפחד! אנשים מתחילים לראות ולחוות דברים ,שלא קיימים,באמצעות האמונה. את יודעת שלפני כל מחבל מתאבד מופיע "אללה" ומסביר לו שזו הדרך לפעול? עולם הבא? למה את לא יודעת? שמעי את מדברת בבטחון כה רב בנוגע לדברים אחרים. למה דווקא בנוגע לזה את לא בטוחה? גלגול נשמות? אבל נשמות הן סתם המצאה של האדם לעולמו הרגשי. העובדה שיש למושג שם והוא מוגדר על ידי רבים כ"משהו רגשי ולא הגיוני" אינה אומרת שקיים מושג כזה בכלל.ה"נשמה" שלך מושפעת מכימיקלים שונים שהמוח שלך מחליט להפריש ברגעים שונים במהלך קיומך במטרה לגרום לך לשרוד בצורה הטובה ביותר. אנרגיות חיוביות ושליליות? מה זאת בדיוק אנרגיה שלילית? את יכולה להגדיר לי את זה? כוחה של מחשבה? אם את מתכוונת בכוחה במובן של "לכופף כפיות" אז אני ניסיתי פעם והאמנתי לאורי גלר והשארתי את הכפית על מסך הטלויזיה ואכן כשהמשפחה התעוררה הכפית הייתה כפופה. רק חבל שאני התעוררתי ב5:00 כדי לכופף אותה בעצמי(זה היה לפני זמן מאוד רב-אני ממש ממש רציתי להאמין שזה אפשרי! אבל למזלי השכל הישר תפס אותי בזמן!) כל אחד באומונתו יחיה?ואם אני אחיה באמונה שאין חשמל בתקע ושזה אפשרי לחלוטין מבחינתי לתקוע מזלג אליו בלי למות זה יגרום לכך שאני לא אמות?

אמ..

על טבעי=עולה על הטבע לדעתי זה לא קיים,ולדעתי מה שקורה בין אנשים הוא טבעי ולא מעל לו. עין רעה= לא כוח עליון אלא קנאה מטומטמת עולם הבא-אמונה מלאכים-אמונה תיקשור-סיאנס אף פעם לא הבנתי,בסדר ישו יקום,ואז מה?? מהו יעשה? מה מצפים שהוא יעשה?? ובקשר לאמונה בגן העדן,לכל האנשים יש טעות גן העדן הוא מושג שהגיע מהתנ"ך-אבל לפי התנ"ך גן עדן נמצא על האדמה ממזרח ליד נהר קישון. זכייה בלוטו אינה אמונה אלא תקווה . אמונה משפיעה בכוח טבעי למעשה,בן אדם המאמין בעצמו יוכל לתת לעצמו בעזרת האמונה יותר נסיונות כדי להגיע למטרה מסוימת בנאדם בעל אמונה יכול לקחת את אמונתו כתירוץ ללא הוכחה בנאדם בעל אמונה ישתמש בה בתור ידע על מה שמתרחש לו ומה יכולותיו ,כל אמונה ביכולותיו תעשיר אותם ואם יכשל זה יגרום לו לזעזוע אך הוא לא יוותר ויקח את המקרה ככשלון חד-פעמי. זה מה שיש לי להגיד על הנושא

כוחות על טבעיים../images/Emo41.gif

אני חושבת קודם כל שאמונה זו תקווה.. וזה הדלק שמחזיק אנשים. מאמינים שיהיה טוב מקווים...וזה נותן כוח להמשיך. עכשיו יש הבדל בין אמונה של מחבלים בגן עדן...לבין אמונה באלוהים כמובן.. בקשר לביאת המשיח...קראתי שיש אומרים שהמשיח זוהי בכלל תקופה שבה כולם ירגישו נפלא...ולא תהיה שנאה..זה לא בן אדם פיסי... אחרי שקראתי את הספר "מסע הנשמות" כמה פעמים. אני מאמינה בגלגול נשמות. במלאכים, במלאכים ששומרים ועוזרים לנו.. בקשר לעין הרע...נו טוב זו עוד מן אמונה שיש עין רעה...יכול להיות שיש כי כתוב "שמרנו מעין הרע ומלשון הרע וכולי' אבל ללכת כל היום ולהזהר מעין הרע...זה מוגזם. תיקשור יש ועוד איך ..עובדה שאנשים מתקשרים ומקבלים מסרים מגבוה.

ליאת39

New member
היי,

בקשר לספר "מסע הנשמות"... האם הוא של דר' מייקל ניוטון?

גב

New member
הי ליאת../images/Emo24.gif בקשר לספר

מסע הנשמות הוא של ד"ר מייקל ניוטון וספר ההמשך נקרא "גורלן של נשמות". ממליצה לקרוא! יש את הספרים של ד"ר בריאן וייס - גם פסיכולוג (או שמא פסיכיאטר??!) מהפנט - (שורשים ושיעורים בזמן, רק האהבה היא אמיתית ועוד שניים ששכחתי את שמם) שגם עוסקים בנושא אך עדיין לא קראתי אותם (הבאים בתור). כן עלעתי בהם ומצאתי קטע מדהים (לדעתי) בעמ' 54 של "רק האהבה היא ממשית", קטע המספר על לקוח של ד"ר וייס שהוא עו"ד. העו"ד חוזר לגלגול קודם שלו בימי הביניים שם הוא פרחח לא קטן - גנב, נוכל, עושק... תכונות שהוא סחב איתו לחיים הנוכחיים. במהלך ההפנוט הוא מגיע אל רגע מותו, ואז, להפתעת ד"ר וייס, עוה"ד מתאר מה שנשמע כגהינום - שדים אש וכד'. ד"ר וייס מופתע כי אף אחד מלקוחותיו מעולם לא תיאר מצב כזה. תמיד יש אור ומשיכה אליו ואהבה ותחושות טובות. עוה"ד אומר שאף אחד לא שם לב אליו ב"גהינום" הזה. הם מחכים מספר דקות כשהאדם ששם לב אל עוה"ד ונראה לו כמו ישו ניגש אליו ואומר לו: "האם אתה לא רואה שכל זה אינו אלא אשליה?" אמר לו ישו."רק האהבה היא ממשית". ובאותו רגע שאמר את זה התפוגג חזיון הגיהנום והשדים, והכל נהיה מלא אור.

../images/Emo41.gif לאחר הקריאה...../images/Emo41.gif

יש הבדל בין אמונה לאמונה....
למה? מה ההבדל בין אמונה כזו או אחרת? אם פלוני מאמין שהוא יקום לתחייה לאחר המוות באם ימות בצורה כזו או אחרת, במה הוא שונה מאלמוני שמאמין שהוא יזכה בלוטו, או ממך, המאמינה שיש מלאכים ששומרים עלינו
בא לך להרחיב את מה שכתבת על "משיח"
ועל תקשור
ובקשר ל"עין רעה" ולגלגולי נשמות... האם כל מה שכתוב, ראוי מבחינתך לאמונה עיוורת
גילי

אנסה להשיב

קודם כל ההבטחה של גן עדן למחבל מתאבד..לדעתי זו דרך לשכנע אותם לצאת לפיגועים, אני לא חושבת שהם ממש מאמינים שכל מפגע יגיע לגן עדן,,למרות שאין גיהנום לפי "שיחות עם אלוהים". אין הבדל בין אמונה לאמונה במהות,כל מי שמאמין במשהו הוא באמת מאמין בתום לב ובדבקות, בקשר ללוטו,,,,זו אמונה שמתגשמת לפעמים כי עובדה שאנשים זוכים בכל זאת חח, אבל מגן עדן אף אחד לא חזר ולא סיפר לנו.. בקשר למשיח, האמונה הרווחת היא שהמשיח הוא מזרע דוד המלך ויגיע כאמור על סוס לבן, אבל קראתי באיזה מקום (וזה נראה לי יותר הגיוני) שהמשיח - זו תקופה בעצם כולם ישבו תחת גפן ותאנה, וגר זאב עם כבש, אבל זה בטח לא יקרה כשיש שנאה בין בני אדם, ויש פלגים רבים, אם כולם היו רוחניים למשל יש סיכוי שה"משיח" יגיע. לא כל מה שכתוב ראוי לאמונה עיוורת לא לזה התכוונתי, אנחנו תמיד רוצים הוכחות, יש מי שקרה לו נס, מתחיל להאמין באלוהים, מי שנשבר לו איזה כד בבית מתחיל להאמין בעין הרע, אבל גילגולי נשמות למשל, יש ספר שלם - שכחתי את שמו- שעוסק באנשים שמדברים על מקום מגורים אחר או שפה אחרת שמוכרת להם וכשהם מגיעים למקום ההוא הם זוכרים כל דבר וכל בן אדם שהיה בגלגול הקודם, הם זוכרים אפילו היכן עמדו הרהיטים בבית, בכלל אני מאמינה שיש אנשים שאנחנו פוגשים והם מיד נכנסים לנו ללב, לא מתכוונת מתאהבים בהם, אלא מרגישים שפה משותפת כאילו מכירים מעולמות אחרים חחח אין לי הוכחות זה עניין של הרגשה. בטח את יודעת על מה אני מדברת.

iknow

New member
אני לא מאמין בדברים מוזרים

ואני "מוחזק" בסדר גמור. את טוענת: אנשים "מוחזקים" בגלל האמונה. אבל יש דוגמא פרטית שסותרת את זה: אני איש מוחזק ולא בגלל האמונה. כלומר תשני את הנחת היסוד שלך. עכשיו מה ההבדל בין האמונה של מחבלים לאמונה שלך? את יודעת בכמה אלים שונים האמינה ועדיין מאמינה האנושות בכמה אלפי שנים אחרונות
(ואני לא מדבר בכלל על לפני זה...) מה גורם לך לחשוב שדווקא האל שלך הוא האל האמיתי? ובקשר לזה:עובדה שאנשים מתקשרים ומקבלים מסרים מגבוה. מה
איפה העובדה בדיוק? למה את קובעת את זה כעובדה? אגב-למה זה תמיד גבוה? ולמה אם משהו גבוה מאיתנו אז אין משהו גבוה גם מהאלו שהם העלינו? סתם נק' למחשבה.

iknow

New member
../images/Emo41.gifתיקון

החלק האחרון אמול להיות: ולמה אם יש משהו גבוה מאיתנו אז אין משהו גבוה גם מהאלו שהם מעלינו?ואם יש אז למה אין אינסוף ישויות גבוהות מעלינו(ואז גם למה שלא יהיו אינסוף ישויות גם מתחתינו?)

Stripperella

New member
../images/Emo57.gifאני מאמינה בכוחות על טבעיים..

אני מאמינה נורא גדולה ב-גורל-... יש עוד כוחות כמו סיאנס,גלגול נשמות, בטלפתיה גם הקטע של החלומות ובאינטואיציה! בעין רעה אני גם מאמינה לפעמים.... מלאכים ותקשור לא יצא לי להתקל בנושא זה.... לפי דעתי האמונה שלנו בכוחות על טבעיים משפיעה עליינו הרבה...למשל שאנחנו מבקשים משאלות...או לנס כלשהו אנחנו מקווים למשהו על טבעי....בעיקרון משווים את אלוהים לכח על טבעי...

למעלה