עוד
בוחן
פתע

../images/Emo59.gifעוד ../images/Emo20.gifבוחן../images/Emo20.gif פתע../images/Emo59.gif

מבחן אישיות טרי שנתקבל אצלי במייל, כמו לעוד כמה כמוני בטח... ובכל זאת הנכם מוזמנים לענות עפ"י ההוראות: וזו לשון ההמכתב:
מבחן אישיות
רק ארבע שאלות.
התשובות יפתיעו אתכם.
זהו מבחן אמיתי, שיספר לכם משהו על האני האמיתי שלכם.
סדרו את בעלי החיים הבאים על פי העדפתכם
א. פרה ב. נמר ג. כבשה ד. סוס ה. חזיר
יש לכתוב מילה אחת המתארת את בעלי החיים מהבאים
א. כלב ב. חתול ג. עכברוש ד. קפה ה. ים
חשבו על אנשים שאתם מכירים והם מכירים אתכם והם חשובים לכם. קשרו אותם לצבעים הבאים. אין לציין אותו אדם פעמיים.
א. צהוב ב. כתום ג. אדום ד. לבן ה. ירוק
סיימתם?
ודאו שהתשובות שלכם משקפות באמת את הרגשתכם.
בטוחים????? התוצאות, אחרי שכולם יענו

תשובותת לנסיון

1- א.נמר
ב. סוס
ג. פרה
ד. חזיר
2- א. כלב- חבר
ב.חתול-אוהבת
ג.עברוש- מחלות
ד.קפה -כול היום
ה פעם בשנה(אולי)
3.צהוב=טל(בן,ידיד) כתום= התרדה מנית אדום = ישראלה (חברה טובה כמו אחות) לבן= קסם,יוראי ועינבל (אחיינים,זכות וטהר) ירוק= סמדר חברה טובה

../images/Emo140.gifשבוע טוב לכולם,,מחכה להפתעות

הנה תשובותיי בעלי חיים 1סוס 2.נמר. 3.פרה. 4.כבשה. 5.חזיר כלב=חבר חתול=נקיון עכברוש=חמקן קפה=חזק ים=מטהר,מזכך צהוב=מיטל כתום=אלה,אלקה אדום=אפרים לבן=יפה ירוק=אירית שבוע מבורך

בזבזבז

New member
../images/Emo6.gif

הבעלי חיים לפי הסדר שלי: סוס נמר כבשה פרה חזיר. התאורים: כלב נאמן, חתול מפונק, עכברוש מגעיל, קפה חם, ים מרחב. הצבעים: צהוב מלכה, כתום ברוך, אדום דותן, לבן אלמוג, ירוק עודד. תודה מבז:)

עונה../images/Emo70.gif

א. פרה -4 ב. נמר -1 ג. כבשה-3 ד. סוס -2 ה. חזיר -5 יש לכתוב מילה אחת המתארת את בעלי החיים מהבאים א. כלב -חמוד ב. חתול -נצלן ג. עכברוש -קטן ד. קפה -חלב ה. ים -מים חשבו על אנשים שאתם מכירים והם מכירים אתכם והם חשובים לכם. קשרו אותם לצבעים הבאים. אין לציין אותו אדם פעמיים. א. צהוב -ילי ב. כתום -ענת ג. אדום -עינב ד. לבן -אני! ה. ירוק -אייל

freearth10

New member
מי אני?../images/Emo8.gif

זה כבר הפתיע, במיוחד הקטע האחרון. היה לי מאוד קשה למצוא אנשים ירוקים וכתומים בחיי... נמר כבשה סוס פרה חזיר כלב=מסירות חתול=עצמאות עכברוש=גניבה קפה=התמכרות ים=רוגע צהוב=מני כתום=עינב אדום=ג'ורג'ט לבן=עדי ירוק=טל

ושלי...../images/Emo12.gif

סוס פרה כבשה נמר חזיר כלב - חבר חתול - פינוק עכברוש - סלידה קפה - מתוק ים - קסם צהוב - רפי כתום - נעמה אדום - ניר לבן - אירית ירוק - יוכי

תשובות לבוחן

1.סוס 2.נמר 2.פרה 3.כבשה 4.חזיר כלב-חביב חתול-ערמומי עכברוש-אכזר קפה-טוב יש-גועש צהוב-אחותי כתום-בתי אדום-בעלי לבן-בני ירוק-חמותי

ferrytale

New member
../images/Emo185.gif

א- סוס ב- כבשה ג- נמר ד- פרה ה- חזיר כלב - חבר חתול - נצלן עכברוש - מגעיל קפה - מתוק ים - עמוק צהוב - רונן כתום - מור אדום - מירן לבן - סבתא ירוק - אמא

ובחירותיי: ../images/Emo13.gif

ב. נמר ד. סוס ה. חזיר ג. כבשה א. פרה א. כלב נאמן ב. חתול מילל ג. עכברוש מגעיל ד. קפה מהביל ה. ים רגוע א. צהוב- אחי האמצעי ב. כתום - (הייתי כותבת את עצמי, אבל...
) אחי הצעיר ג. אדום - גיסתי ד. לבן - ידיד שלי ה. ירוק - מעדיפה לא לפרט... (אבל יש דמות כזו) אני במתח!!!

Stripperella

New member
גמני עונה....

בע"ח.... כבשה סוס נמר פרה חזיר כלב- חבר חתול- מפונק עכשברוש- רוע קפה- מר ים- שאנטי צהוב- מירי כתום- אבא אדום- אלה לבן- אמא ירוק- אורלי

F650

New member
נו../images/Emo35.gif שיחקנו בגן חיות.

יש הארות ותובנות לשאלון הזה

../images/Emo36.gif../images/Emo41.gifתוצאות../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif

ואלה התוצאות
אשמח לקרוא את תגובותיכם.
שאלה ראשונה
א. הפרה מייצגת את הקריירה ב. הנמר מייצג גאווה ג. כבשה מייצגת אהבה ד. סוס מייצג את המשפחה ה. חזיר מייצג כסף
שאלה שניה
א. תיאור הכלב מייצג את האישיות שלך ב. תיאור החתול מייצג את אישיות בן זוגך ג. תיאור העכברוש מייצג את אישיות האויבים שלך ד. תיאור הקפה מייצג את ייחסך למין ה. תיאור הים מייצג את יחסך לחיים.
שאלה שלישית
א. צהוב - מישהו שלעולם לא תשכח ב. כתום - מישהו שאתה מחשיב כחבר אמיתי ג. אדום - מישהו שאתם באמת אוהבים ד. לבן - הנשמה התאומה שלכם ה. ירוק - מישהו שתזכרו עד יומכם האחרון נ.ב. אני מזכירה לכולכם שאת השאלונים הללו לא אני מחברת, אני מקבלת אותם במייל ומעבירה אותם הנה להנאת כולנו. ל-כ-ן, אינני יודעת להסביר מה אומר כל דבר מעבר למה שכתוב. אני רק מניחה במקרה הזה שהדבר מעיד איכשהו על סדרי העדיפויות שלנו, כמו במקרה הקודם.
השאלון הבא.. מבטיחה, מקסים ביותר, ואני לפחות אהבתי ונהניתי.
ברכת אהבה חובקת כל
גילי פרי

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifקפה = מין../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo73.gif

מצחיק מין לא קימתי 4 שנים( למעונינים בלבד- אין לי בן זוג וסטצים אנילא עושה) וקפה אני שותה 4,5,6,7 פעמים ביום חחחחחחחחחחחח מזמן לא צחקתי כך תודה

למעלה