עוד
בוחן
פתע

תגובתי לתוצאות ../images/Emo13.gif

כתבתי: ב. נמר ד. סוס ה. חזיר ג. כבשה א. פרה אצלי (כרגע) דווקא הקריירה והאהבה הם בראש ובראשונה ולא הגאווה...
א. כלב נאמן ב. חתול מילל ג. עכברוש מגעיל ד. קפה מהביל ה. ים רגוע זה מאוד נכון!!! א. צהוב- אחי האמצעי ב. כתום - (הייתי כותבת את עצמי, אבל... ) אחי הצעיר ג. אדום - גיסתי ד. לבן - ידיד שלי ה. ירוק - מעדיפה לא לפרט... (אבל יש דמות כזו) בחלק זה לא כל הממצאים נכונים. גיסתי היא לא מי שאני הכי הכי אוהבת, כן ידיד שלי הוא הנפש התאומה שלי, וזה שאזכור עד יומי האחרון, חבל מאוד שזה כך... מאוד הייתי רוצה לשכוח אותו

freearth10

New member
מה ההבדל בין הצהוב לירוק?

היי גילי, צהוב הוא מישהו שלעולם לא אשכח, לעומת הירוק שזה מישהו שאזכור עד יומי האחרון...? בין הצהוב והירוק הזה קשה לי להבדיל
בשני החלקים הראשונים -מאוד מתחבר לי. החלק של האנשים הקרובים אלי - לא ממש. מה שמעניין הוא שלכולנו כסף לא ממש חשוב... רובנו אם לא כולנו בחרנו בו כאפשרות האחרונה ולי יש הרגשה שזה בגלל שלחזיר יש קונוטציה שונה לגמרי בארץ ממה שיש לו בארץ בה אוכלים אותו בהנאה. מאיה

GirlFromHell

New member
הממ

חוץ מהקטע של החיות הכל היה נכון. פשוט יש חיות שאני ממש אוהבת נמרים וסוסים זה פשוט חיות יפות מגיל קטן אהבתי. אבל גאווה ומשפחה לא בדיוק בראש מעייני הייתי אומרת שדווקא הכבשה ששמתי אחת לפני אחרונה היא הכי חשובה לי. מה שהכי גרם לי לחייך היה האסוסיאציות : א. כלב - יפה ב. חתול - חמוד ג. עכברוש - קטן ד. קפה - מעורר ה. ים - מדהים פשוט גרם לי לחייך כמה שזה נכון =) גם האסוסיאציות לאנשים גרמו לי לחייך והיו נכונות למרות שחזרתי על אותו אדם פעמיים... לא יכולתי לעצור את עצמי =) א. צהוב - מור חברה מאוד מאוד טובה שלי אין מצב בעולם שנשכח אותה ב. כתום - אלכס חבר אמיתי זה בטוח אפילו יותר מזה ג. אדום - שירית חברה טובה שלי גם ואין מילים לתאר כמה אני אוהבת את השיחות איתה ד. לבן - אלכס שוב. יש מצב גדול שהוא הנשמה התאומה שלי ה. ירוק - ניצן החבר הכי טוב שלי ואהבה הראשונה אין מצב שנשכח אותו גם.

kung fu

New member
תשובות

(עדיין לא הסתכלתי בתשובות הבוחן שגילי רשמה בשרשור. אסתכל רק אחרי שארשום פה את התשובות שלי) "סדרו את בעלי החיים הבאים על פי העדפתכם " ב. נמר ד. סוס ג. כבשה א. פרה ה. חזיר "יש לכתוב מילה אחת המתארת את בעלי החיים מהבאים" א. כלב - מלקק ב. חתול - עוצמתי ג. עכברוש - מגעיל ד. קפה - נחמד ה. ים - מופלא "חשבו על אנשים שאתם מכירים והם מכירים אתכם והם חשובים לכם. קשרו אותם לצבעים הבאים. אין לציין אותו אדם פעמיים." א. צהוב - טר ב. כתום - טא ג. אדום - m ד. לבן - ב ה. ירוק - אג

Sashoosh

New member
../images/Emo28.gif ממ מנסה

רק ארבע שאלות. התשובות יפתיעו אתכם. זהו מבחן אמיתי, שיספר לכם משהו על האני האמיתי שלכם. סדרו את בעלי החיים הבאים על פי העדפתכם א. פרה -5 ב. נמר -2 ג. כבשה -4 ד. סוס -1 ה. חזיר -3 יש לכתוב מילה אחת המתארת את בעלי החיים מהבאים א. כלב - חמוד ב. חתול - יפה ג. עכברוש -מפחיד ד. קפה -מר ה. ים -מרגיע חשבו על אנשים שאתם מכירים והם מכירים אתכם והם חשובים לכם. קשרו אותם לצבעים הבאים. אין לציין אותו אדם פעמיים. א. צהוב -אביב ב. כתום -לואיזה ג. אדום -אנה ד. לבן -דנה ה. ירוק -יסמין

למעלה