איזה כיף כנראה ליאורה לא הולכת לזכות

MIIKLE

New member
../images/Emo6.gifאיזה כיף כנראה ליאורה לא הולכת לזכות

לפי צפניה ליאורה שההפקה קידמה בכזאת אינטנסיביות חטפה בראש במועצה האחרונה שצולמה.המושבעים נכנסו באם אמא שלה ודאגו להבהיר את דעתם האמיתית עליה נראה שהולך להיות פה מקרה דן מנו ממין נקבה הזקנה השוויצרית לא הולכת לקבל אפילו קול אחד.וכמו שהדס אומרת: איזה כיף! איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף איזה כיף

ליאורה באמת לא תזכה אבל הידיעה הזאת היא חארטה

כבר דיברנו על זה בשירשור אחר אותי לא מעניין מי לא יזכה. אותי מעניין רק שטלכו יזכה.

MIIKLE

New member
אתם צודקים ולכן אני קורא לכולם לסמס

אם טלכו יצליח להעפיל על חשבון שי(טומי כנראה יהיה בגמר כי יש יותר מדי בנות טיפש עשרה שאוהבות אותו) יש לו סיכוי לנצח. לכן אני קורא לכולם לשלוח 4 ל7272.

וכמו ששומשום וקינמון אמר

לאן עדיף שהכסף של הזכיה יעבור ? לתפעול של המסעדה של שי ? לתפעול של הפאב של טום ? למימון של המשפט של ליאורה ? עדיף שכול הכסף הזה יעבור תרומה וזה ברור שאם טלכו יזכה, אז כול הכסף יעבור לתרומה. אני מצטרף לקריאה לסמס לטלכו כי זכיה של טלכו תהיה זכיה של כולנו. 4 7272

תזכרי: סקרים כמו בושם טוב להריח לא לשתות

הסקר טיבעו לבשם את האגו. וגם זה לטווח קצר. יש הרבה משתנים והכל נזיל .(אפשר גם להשפיע בקלות על התוצאות....). אסור לשתות ולהתחיל להאמין שהסקר זה חזות הכל. תשאלי את שמעון פרס שהלך לשון ראש ממשה (לפי הסקרים) וקם בבוקר ראש אופוזיציה (לפי המציאות). גם הסקרים ו":משאלי דעת קהל" קרוב הם מוטים. (אמור לי מי הם חברך ואומר לך מי אתה). בקיצור : לא להתלהב יותר מידי. טלכו יגיע לגמר. טלכו גם ינצח. תתרגלו לרעיון.

yellow38

New member
הסקרים באינטרנט טעו בגדול הרבה פעמים

הדוגמה הכי בולטת זה שארז מהאח הגדול קיבל בסקרים 14% ואביב קיבל 42% (בדיוק פי 3) זה היה בשלושה סקרים שונים ולא רק בסקר אחד ובסופו של דבר ארז נשאר ואביב הודח

נכון מאוד. זה חיזוק נוסף למה שכתבתי.

והעיקר שבסוף טלכו יגיע לגמר. וינצח. ויתרום את כספי הזכיה. זה חשוב לנו כחברה אנושית. זו ההזדמנות לעשות משהוא אמיתי למען האחר. החלש. החולה. צריך לעזור לטלכו. SMS ולנצחון.

Catwoman1234

New member
טלכו לא יגיע לגמר ולא ינצח....../images/Emo9.gif

אך אם אני טועה, אז לא אראה את פניי בפורום יותר.... אני בטוחה שחלק מחברי הפורום ישמחו מאוד שאסתלק....
אבל אני עומדת בהבטחתי שנתתי לפני מס' שבועות שאם טלכו מנצח אני מפסיקה לראות את ההישרדות הישראלית (את ההישרדות האמריקאית אמשיך לראות....אם טלכו הוא הפרצוף של המדינה והישרדות אז ההישרדות הישראלית לא שווה הרבה)

מנצחים כמו טלכו תמצאי גם באמריקאית

אני צריך להתחיל לתת שמות או שאת לא רוצה ספוילרים? בכל אופן, שורדים כמו טלכו שהם כביכול "הפרצוף של החברה הישראלית" יש בכל עונה של האמריקאית, ולפעמים הם גם מנצחים (וטוב שכך). ואת בהחלט מוזמנת להראות את פרצופך בפורום למרות זאת

Catwoman1234

New member
אתה טועה ולהלן הפירוט של המנצחים

אני ראיתי את רוב העונות של הישרדות האמריקאית, וכולם עשו אסטרטגיות על מנת לנצח אבל לא היו לוזרים... טלכו אפילו לא ניסה במשימות!! הוא קורא לזה אסטרטגייה... אך זה רק להסתיר את חולשתו הפיזית. אתה לא חייב לנצח במשימות...אבל לפחות תנסה! Richard Hatch היה אסטרטג מעולה אם כי לא היה חזק מבחינה פיזית, אך הוא הלך עם בריתו עד הסוף. אפילו שקראו לו נחש, הוא לא בגד. ובנוסף הוא היה צד דגים ופותח קוקוסים וכו' Tina Wesson אישה מחושבת מאוד, כל צעד שלה היה מושלם! Ethan Zohn אין בנאדם אחר בעונה זו שהגיע לו יותר ממנו, אם כי הוא לא היה הכי חזק (לקס היה חזק ממנו) הוא התחבר עם כולם והשתדל במשימות. Jenna Morasca בחורה חזקה מאוד עם יכולות שכנוע וגם יכולת פיזית מרשימה, אם כי היו כמה שהגיע להם יותר עדיין היא לא היתה מהחלשים שאני אמשיך את הרשימה?? אולי לAmber Brkich לא הגיע בכלל לנצח. היא היתה גם טיפשה נעל אך אנשים בחרו בה כדי להתנקם ב Rob Mariano טלכו חלש מאוד פיזית, והוא גם שיקר בצורה מאוד מכוערת, זילזל באנשים בצורה מתנשאת ואני לא רואה סיבה אחת שמגיע לו לנצח. אם כי יש לו תואר שני, הוא לא היה חכם מבחינת המשחק... קודם כל, שני בני בריתו עפו מתחת לאף שלו מבלי שהוא יכל לעשות משהו; השקרים שלו היו כה שקופים עד שכולם בסוף עלו עליהם ויש לי עוד מלא דוגמאות. אתם בטח כבר הצבעתם (כפי שאני כבר הצבעתי) אז לא אוכל לשכנע אותכם. אבל ברור שאם הוא ינצח זה יהיה הדבר הכי מבזה שקרה בהישרדות....

ושני המנצחים שנחשבים לשניים מתוך חמשת הכי

ראויים לזכייה הם בדיוק כמו טלכו: טוד- שבגד גם בז'אן רובר, גם בג'יימס וגם בפרוסטי, לא זכה באף משימה, לא עשה כלום בשבט. הוא ניצח, ונחשב לאחד המנצחים שהכי הגיע להם בתולדות התוכנית. פרוואטי- בגדה בכל החברים הכי טובים שלה על האי, הדיחה גבר שהיא סובבה על האצבע הקטנה שלה 30 יום, לא ניצחה באף משימה, לא עשתה שום דבר במחנה ובכל זאת ניצחה ונחשבת לאחת המנצחות שהכי הגיע להן בתולדות התוכנית. זה גם לא פלא ששניהם לקוחים מתוך שתי העונות הכי חזקות של הסדרה (לדעתי ולדעת עוד הרבה מעריצים). אין לי בעיה עם מנצחים כמו ריצ'רד, כריס או בריאן לדוגמא שגם הם שיחקו משחק מעולה והם אגב משלימים את הטופ 5. הם פשוט עוד כן ניצחו משימה פה ושם או דגו דג וחצי (למרות שזאת לא הסיבה שהם זכו).

Catwoman1234

New member
אם כבר Chris Daugherty

הוא הצליח לפרק ברית נשים חזקה דרך אסטרטגייה מוצלחת.... ומה אתה מדבר....Todd Herzog היה חזק מבחינה פיזית!

MIIKLE

New member
../images/Emo124.gifשימו לב אוהדי טומי

האינטרס שלכם הוא לסמס גם לטלכו שכן אם שי עולה על חשבון טלכו הוא לוקח את הגמר ומנצח את טומי תזכרו מה אמרתי לעומת זאת טלכו מול טומי יש סיכויים שווים לשניהם.סמסו לטלכו אחרת תקבלו את שי בגמר והוא יביס את טומי וזה יהיה באשמתכם.

גנימדס

New member
"זה יהיה באשמתכם"??

שימו לב אוהדי טומי-הצביעו לטומי, שימו לב-אוהדי טלכו-הצביעו לטלכו. שימו לב-אוהדי ליאורה-הצביעו לליאורה. כל מי שיש שכל בראשו יצביע למועמד שלו (או לא יצביע כלל) אתה לא יכול לתת הצבעה למועמד שאתה פחות רוצה. אין שום הגיון בזה. שימו לב אוהדי שי הערס-לכו תאבדו את הפלאפון ליומיים.

MIIKLE

New member
סבבה אז תצביע רק לטומי

טומי יקבל 90 אחוז אסמסים יעלה עם שי לגמר ואז שי יקח את המיליון וטומי ישאר רק אם אהדת הקהל ומעריצות צעירות אבל לנצח הוא לא ינצח.

למעלה