מעוניינים להתנדב/העברת סדנאות/הרצאות

איללי

New member
מעוניינת להתנדב עם ילדים בי-ם

מעוניינת להתנדב בעבודה עם ילדים- נוער באזור ירושלים. אני פנויה בדרך כלל החל בשעות אחר הצהריים- ערב, כמו כן בימי שישי יכולה לתרום בשיעורי בית, בליווי לחוגים, סתם בחברה, אפילו "ביג סיסטר". אשמח אם תצרו איתי קשר,

אני רעות יפעת אשמח להתנדב ולתת ערב לנשים בנוש

בנושא מיסטיקה ערב מתנה
ששויו למעלה מ100 שקלים אך רק באמת לנשים שזקוקות לזה ואפשר לשפר את מצב רוחן בעזרת הקלפים
תודה ויום נעים רעות יפעת

ShironetB

New member
רוצה להתנדב בראשון והסביבה.

שלום, שמי שיר ואני בת 18 וחצי. אני מתגייסת בנובמבר, ועד הגיוס הייתי רוצה להתנדב באיזור ראשון והסביבה. חיפשתי ברשת, אבל רוב המקומות שמצאתי להתנדבות היו רחוקים או במרחק נסיעה של יותר משעה באוטובוס, ולכן לא ממש רלוונטיים. הייתי שמחה להצעות להתנדבות, אם יש, באיזור ראשון. אני לא פוסלת אף מסגרת התנדבותית, אבל חשבתי על התנדבות עם ילדים או קשישים, משום שאני מוצאת את הדבר כמרתק. תודה רבה מראש ושבוע טוב, שיר.

ymaliah

New member
שלום! מחפש מקום להתנדב עם קבוצה..

שלום לכולם! זו הפעם הראשונה שאני נכנס לפורום וממש יפה וכיף לראות כל כך הרבה אנשים שמשקיעים מזמנם עבור הקהילה.. באמת כל הכבוד! אני מרכז קבוצה של כ35 בני נוער באזור המרכז. אני מחפש פרוייקט התנדבותי שיגבש אותם. משהו בסגנון של שיפוץ/ צביעת מועדוניות. אם יש לכם רעיונות אשמח אם תשתפו אותי! תודה מראש! יונתן

yoniblo

New member
התנדבות בעזרה לילדים בתחום המתמטיקה באזור פ"ת

שלום האם משהו פרויקט המחפש מתנדבים ללימוד שיעורי חשבון/מתמטיקה מאזור פתח תקווה . אשמח לקבל פרטים תודה.

נועית10

New member
רעות נשמח אם תוכלי לסייע למען עמות אנו"ש

מצרפת קישור להודעתם. תוכלי ליצור קשר במסרים עם שני. תודה

האם התנדבות לילדי גן תקשורתי יכול

לעניין אותך? מדובר בגן שבו חמישה ילדים על הספקטרום האוטיסטי. אני דווקא חשבתי על מפגש אחה"צ איתם , אולי משהו חוויתי. אם מעניין אותך, שלחי לי מסר. דניאלה

האם אתם מעונינים להתנדב אצלנו?

העמותה לקידום החינוך ביפו ישנו מקום לחלוקת מזון לתושבי המרכז נשמח להתנדבות תודה מראש, חמוטל מצליח העמותה לקידום החינוך ביפו [email protected] 052-6471616

שלחתי לה מסר ../images/Emo13.gif אבל בכלל אשמח ../images/Emo13.gif אפילו להגי

להגיע לשרות ולתת שם ערב מתנה
אני פשוט מקבל סיפוק והמון יכולת וכיף מכל הנתינה והטוב שזה עושה לאנשים

נועית10

New member
../images/Emo140.gifלהלן הצעות להתנדבות בירושלים

אתנחתא - דיור מוגן לנוער במצוקה דרך חברון 106 תלפיות בירושלים מאשה מנהלתנית המקום 052-3833369 לאגודת הל"ל- אגודה המסייעת לצעירים שבחרו לעזוב את העולם החרדי, דרושים מתנדבים לסיוע ליוצאים לשאלה וגם לפעילות ארגונית. אתם מוזמנים גם לבקר באתר http://www.hillel.org.il/ או ליצור קשר בטל' 0528611164 דרושים מתנדבים להסעת ילדים ממרכז יום של זכרון מנחם בירושלים לבתיהם, בסיום הפעילות. לפרטים התקשרו 0523-378-399 http://www.zichron.org/index_e.php דרושים מתנדבים להוסטל של אקי"ם ירושלים להוסטל של אכלוסיה עם צרכים מיוחדים,(פיגור קל) דרושים מתנדבים לסיוע בלימוד קריאה, בהפעלת מועדון,חניכה אישית ועוד.. לפרטים נוספים , ב- 0506747201. מני לעמותת "קרן ישעי" המסייעת לחולים קשים במימון תרופות להצלת חיים ועוד דרושים מתנדבים/ות ורכזים מכל רחבי הארץ לביקורי חולים וארגון מסיבות לילדים חולים ועוד. בעלי רעיונות מקוריים מוזמנים לכתוב ל- [email protected] לפרטים נוספים צרו קשר: נח ,טלפון : 02-6540991

איללי

New member
תודה רבה!

דרך אגב, זו לא הפעם הראשונה שאני כותבת כאן, כבר תרמתי מקרר דרך הפורום...

נועית10

New member
להלן הצעות להתנדבות עם בעלי חיים וסוסים

במרכז לרכיבה טיפולית בתל מונד- צרפתי לך קישור עם פרטים. צער בעלי חיים העמותה פעילה בשטח החינוך נגד התעללות בבעלי חיים בבית, ברחוב, בתעשית המזון וההלבשה, בביקור ובמעבדות המחקר.בני נוער רבים באים אלינו ונוטלים חלק בטיפול בבעלי החיים. כתובת: ת.ד. 166 רעננה טלפקס: 097745532 העמותה להגנת הסוס בישראל פעילות העמותה מתמקדת במספר נושאים, עזרה לסוסים וחמורים במצוקה, חינוך לאחזקה נכונה של סוסים וחמורים ודאגה לאכיפת חוק צער בעלי חיים. העמותה הוציאה לאור מדריך לטיפול בסוסים וניתן לקבלו בפנייה הכתב לעמותה. ת.ד. 3038 הרצליה מיקוד 46103 608187 3 - 052 הרצליה הרצליה אוהבת חיות - עמותות ואירגונים למען בעלי חיים העמותה מטפלת בחיות הנטושות בהרצליה וסביבתה. מתנדבי העמותה פועלים למען עיקור וסירוס חתולי רחוב וכלבים נטושים, ולמען מציאת בתים מאמצים לכלבים חסרי הבית בעיר. בנוסף, מגיעים חברי העמותה למכלאה העירונית מספר פעמים בשבוע על מנת להוציא את הכלבים לטיול, ולדאוג לרווחתם בעודם נמצאים במכלאה העירונית. העמותה עורכת ימי אימוץ מדי יום ו' בין 14:00 - 16:00. טלפון 054-497795

coral100

New member
חדשה

שלום קוראים לי קורל בת 14 מהצפון, הגעתי לפורום הזה ממש במקרה ואני מאוד רוצה להצטרף. אני מאוד אוהבת לתרום לקהילה אני הרבה מתנדבת שיוצא לי ואשמח להתנדב יותר.! משהו יכול להסביר לי בבקשה על התנהלות הפורום ואיך אני באמת יכולה להתנדב לקהילה דרך הפורום?

הנחיה של מדיטציה

הי נועית , אני מעוניין לתרום הנחית ערב של מדיטציות ודימיון מודרך באזור המרכז.
שרון

נועית10

New member
../images/Emo140.gifשרון ברוך הבא, נשמח להנחיה בהוסטל בהרצליה

שולחת לך במסר טלפון ופרטים. מדובר בהוסטל של פגועי נפש בהרצליה שגם שם ישמחו למתנדבים.

למעלה